Inderdaad, hoe zou dat gegaan zijn ja..er is wel zoiets als een gesprek en dan een aantal dagen verplicht bedenktijd toch?
ze zegt zelf meerdere keren op gesprek te zijn geweest , en ik weet niet hoe het in nederland is maar in belgie , mogen de ouders daar zelfs niet bij zijn (ter info ik heb geen abortus gedaan maar men zus :x)
Wat verschrikkelijk,,, Pff 18 weken dat is een compleet kindje dat alleen nog moet groeien.. Ook erg voor het meisje, zo onder druk gezet door de mensen die zij dacht te kunnen vertrouwen. Hoe kunnen die ouders haar dit zo laten doen! Hun dochter was tenslotte ook eens zo groot, dan denk je er toch ook niet aan. Zeker weten dat mijn ouders het bi 18 weken niet eens meer hadden toegelaten en me hadden gesteund, jammer dat dat niet overal zo gaat. Bekijk bijlage 227055 Bron : 18 weken | je kietelt in mijn hart
ik snap dat er mensen heeeel boos en triest zijn om dit gebeuren ik ben zelf ook tegen abortus , maar bekijk het geval per geval aub ! in dit geval ligt de fout bij de ouders van dit meisje , moesten zij ouders geweest zijn en hun kind , kind laten zijn liefde en begrip geven en steunen was dit nooit gebeurd! ik vind dit meisje echt nog een kind en ze heeft nu een keuze gemaakt die haar tekent voor de rest van haar leven ! door naar mijn mening de verkeerde jeugd en ouderlijke zorgen
Ik vind het verschrikkelijk dat een vrouw / meisje in Nederland blijkbaar een gedwongen abortus kan ondergaan. Ik hoop dat de arts die dit heeft gedaan de uitzending ook heeft gezien, het meisje heeft herkent en zoch nu heel diep zit te schamen.... Maar ik ben bang dat degene die dit heeft goedgekeurd zijn schouders ophaalt onder het mom van "kan gebeuren".
Ik heb het ook gekeken en vind het ook echt heel triest voor dat meisje dat abortus moest plegen. Met 18 weken nog wel. Ze moest ook echt huilen toen ze vertelde hoe het gebeurde. Het is echt nog een kind, maar dan nog, ze had met hulp best voor haar kindje kunnen zorgen. Ik vind dit diep triest, dat ze dit voor de rest van haar leven mee moet dragen. En ik vind de moeder ook vreemd, ik dacht even dat de ouders gescheiden waren ofzo. Die moeder had het voor haar op moeten nemen! En ik hoop echt dat die vader zich voor de rest van zijn leven schuldig voelt! Hoe kun je je eigen kind zo dwingen en je eigen kind zo'n verdriet zien hebben voor de rest van haar leven. Dat meisje was er heus wel gekomen met haar baby, als die ouders haar geholpen hadden! Ik vind dat andere meisje ook heel dapper dat ze voor haar kindje heeft gekozen en zo in het tienermoeder huis is gaan wonen. Een vriendin van me heeft daar ook gezeten en dat is echt niet altijd makkelijk. Echt veel respect voor haar.
Ik snap echt niet dat ze niet heeft gekozen voor adoptie Een liefdevol pleeggezin voor haar kindje zodat je weet dat je én twee ouders extreem gelukkig maakt, én je kindje Er zijn miljoenen mensen op de wereld die ongewild kinderloos zijn, en zo iemand haalt een prachtig compleet mensje weg omdat haar ouders dat willen en omdat ze dan een nieuwe mobiel krijgt Die ouders van haar vind ik de term ouders niet eens waardig. Jeugdzorg zou in dat gezin niet verkeerd zijn
je ziet het wel heel kort door de bocht hoor met dat mobieltje ik snapte het ook niet heb het 3 keer bekeken en toen ben ik wel anders beginnen denken , maar wat betreft de ouders , zie mijn post ! vind het ook niet kunnen en vind ze ook de naam ouders niet waardig . zij liggen wel degelijk aan de basis van heel dat meisje haar situatie zowel het zoeken naar liefde en aandacht bij die man als de rest van haar beslissingen en keuzes
meen je dit serieus Maar vooral de manier waarop je het schrijft vind ik verbazingwekkend " klomp cellen", "braakneigingen"
Heb het ook 2 keer gekeken, maar het mobieltje gaf toch de "doorslag" waarop zij 100% zeker wist het te doen? Ze neigde al heel erg ernaar om het weg te laten halen, maar doordat haar tante haar een nieuwe telefoon beloofde gaf dat de doorslag , althans zo kwam het op mij over
ja zo kwam het voor mij ook over hoor maar de manier waarop ze het zei zag je de pijn in haar ogen en de aarzeling toen ze antwoorde als hij vroeg was dat de reden volgens mij zat er meer achter dan dat maar durfde ze het niet zeggen
bizar! ik hoop dat je je een beetje ongelukkig hebt uitgedrukt en stiekem denkt: oei, had ik beter anders kunnen formuleren.
Jij bent echt niet goed bij je hoofd! Je mag vinden wat je vindt..ook over abortus.. Maar om DIT te roepen?! Je moet je doodschamen jij!
Ach ja dat klompje cellen is wel mooi uitgegroeid tot een wonderbaarlijke slimme peuter hiero, maar ja ieder zijn mening hè....
Ik heb die uitzending niet gezien. Abortus geniet niet mijn voorkeur. Van wat ik er van begreep. Is dat er hier een naïef meisje van 15 zwanger is geraakt, Het tegen haar moeder heeft gezegd. Die het weer tegen haar vader heeft gezegt( is normaal tot zo ver) En dat ze daarna onder druk is gezet om als nog haar kindje weg te laten halen. Sommige zijn gelukkig net zo als ik wat sneu voor dat meisje dat ze deze beslissing op deze manier heeft moeten nemen. Er zijn voor mij wel uitzonderingen waar op abortus wel een goede keus zou zijn. 1. Zo vroeg mogelijk in de zwangerschap. 2. Als er geweld aan te pas is gekomen( verkrachting) 3. Als blijkt bij een vlokkentest vruchtwaterpunktie en of de 20 weken echo blijkt dat het kind geen kans op leven heeft omdat het een te erge aandoening heeft dat het meer pijn heeft dan dat het een leven zou krijgen. Dan heb ik het niet over het syndroom van down of de discussie van een open ruggetje( ligt er ook maar net aan hoe erg het is en hoe goed ze het in de zwangerschap al kunnen in schatten) Voor de rest een meisje dat zwanger raakt van een man van 43?? vraag ik me persoonlijk af wat z.n man bezielde een kind te nemen tot de zijne. Want 27 jaar leeftijdsverschil een volwassen man die dit doet met een naïef meisje staat voor mij het zelfde als een soort van misbruik. ------------------------------------------------------------------------------- Oorspronkelijk geplaatst door Bastet Nou, nou, het is nog een klomp cellen, nog niet eens herkenbaar als menselijk. En met die termijn heeft het nog geen gevoel, is het niet levensvatbaar buiten de drager. En zeker geen wonder! Ja, voor mensen die niet 'gewoon' kinderen kunnen krijgen zou het een wonder kunnen zijn. Maar persoonlijk krijg ik braakneigingen als ik iemand hoor zeggen dat een kindje een 'wonder' is. Met de overbevolking die er is, is een zwangerschap of een kind echt geen wonder. Volgens mij begrijp jij niet wat een wonder betekend. Ben je echt zo koud en of kil hoe kan je nu z.n antwoord geven. Elk kind is een wonder. En voel me aan gesproken mijn dochters naam betekend wonder en dat is ze in alles voor mij. En wat denk je wel niet voor mensen die moeite hebben om kinderen te krijgen dat ze als ze als nog een kind krijgen dat ze het niet als wonder volgens jou mogen beschouwen. Waarom heb jij eigenlijk zelf kinderen genomen als je er zo over denkt. Je zou je moeten schamen om zo iets neer te typen.
Ik kan niet anders dan even reageren... sorry even heel erg off topic (heb progr. niet gezien kaan er daardoor niet over meepraten) Ik wil graag de mensen die denken dat n baby van 18 weken een klomp cellen is graag deze foto willen laten zien... dit is een kindje van 12 weken... denk ajb even na voor je iets zegt! EDIT: Sorry, foto verwijderd. Niet over nagedacht dat dit schokkend is voor sommige meiden. Het gaat er mij om dat ik er woest van word als mensen zeggen dat het een klomp cellen is... please denk er over na... Nogmaals mijn excuses voor de foto, was absoluut niet mijn bedoeling...
Zou jij die foto weg willen halen word er onpasselijk van. Bedenk even dat er hier meiden zijn die hun kindje met of voor de 12 weken zijn verloren. Weg halen is mijn advies.
Een man van 42 maakt een kwetsbaar, onzeker, eenzaam meisje van 15 (!!) zwanger en het enige dat in die loser opkomt is dat hij het wel leuk vindt om een kind te krijgen??? Als ik de moeder van dat meisje was, liep die man nu echt niet meer vrij rond, om het aardig te zeggen. Het verhaal van Annieck raakt me erg. Ze doet me denken aan hoe ik zelf op die leeftijd was. Ze lijkt me een beschadigd meisje. Ik vind het wel goed dat ze abortus heeft gepleegd, al zou ik het zelf inderdaad niet kunnen om die redenen die mensen hier noemen (en ik vind overigens ook helemaal niet dat die ouders juist gehandeld hebben), maar dat is niet rationeel. Ze zou het met hulp wel gekund hebben, maar met hulp, dus zou dat kind in dezelfde thuissituatie terecht komen als zij, waarschijnlijk, en kijk wat dat gebracht heeft... Ik weet niet wat er met "sterk in je schoenen staan" precies bedoeld wordt, maar ik vind haar niet meteen zwak omdat ze van haar ouders niet een grote portie zelfvertrouwen heeft meegekregen, maar ze zal het niet makkelijk krijgen. Ik vind het knap dat Josanne het doorzettingsvermogen en verantwoordelijkheidsgevoel heeft gehad om te stoppen met de drugs, dat zal ook geen makkie zijn geweest.
Excuus aanvaart maar krijg het nu niet meer van mijn netvlies. Volgens mij ben ik een van de weinige die, deze foto net gezien hebben. En ik heb niet eens een mk mee gemaakt.