niets. lichaam geeft zelf aan wanneer het tijd is. al die tips die op internet staan die werken ook alleen als je lichaam er klaar voor is. dus als je echt op het punt staat van bevallen. dan kunnen die middelen evt. het zetje geven om de weeen te starten. maar het lichaam was dan zowiezo wel binnen een paar uur wel gestart met de bevalling dus echt veel nut heeft het niet.
Tja ik sluit me aan bij de andere meiden....snap dat je het zat bent maar ook ik vind dat je het moet laten komen wanneer het er klaar voor is. Men zegt wel eens dat een gemeenschap wee opwekkend kan zijn en wat ik zelf heb gedaan is een lange wandeling maken, maar tja met BI wordt dat denk ik een lastig verhaal.
Zowel je kindje (hersens zenden een signaal uit) als jouw lijf (hersens) bepalen wanneer de bevalling begint. Hierdoor komt een hormonenstroom op gang die ze proberen te simuleren bij inleiden. Dus al die bakerpraatjes (kinine = ananas, tonic, seks, etc) hebben geen zin. Ik zou, ondanks alle vervelende kwaaltjes, toch nog proberen te genieten van je rust. Neem een warm bad, verwen jezelf met een mamamassage of manicure. Lekker lunchen met een vriendin etc.
Sex.. had ik trouwens van de vk, maar had toen al 1cm. Dus hubbie nog flink aan t werk gezet dat weekend en zondagnacht kwamen de weeen.
Sex Werkte hier! 2 uur later begon de bevalling, 12 uur later is ze geboren... En actief blijven, alhoewel dat in jouw situatie misschien lastig is. Blijven lopen, fietsen, in beweging blijven. Als je helemaal in zakt heb je ook geen puf meer...
Volgens mijn moeder helpt het lopen op het strand langs de vloedlijn...... Had haar oma haar aangeraden, mijn moeder dus gedaan en inderdaad zijn haar vliezen toen op het strand gebroken, ik denk zelf dat het toeval is maar toch, je weet maar nooit, dus als je in de buurt van het strand woont is het het proberen waard en anders ben je lekker uitgewaaid. En frambozenbladthee, ook zo'n twijfelgeval. Bij mij deed het niks en toen mijn nichtje uitgerekend was, was ze het zoooooooo zat. dus ik haar mijn frambozenbladthee gegeven met de mededeling dat het bij mij niks deed, maar misschien bij haar wel... Haar man zei als ze vannacht gaat bevallen krijg jij van mij 2 flessen wijn. Mooi dat ze 's avonds thee heeft gedronken en binnen 2 uur weeen had en 's nachts is bevallen, (en ik had er 2 flessen wijn bij hahahaha). Maar eerlijk gezegd denk ik dat het een beetje toeval is, dat het lichaam er gewoon klaar voor moet zijn. maar zijn wel leuke voorbeelden.
Ik werd wakker met deze vraag, en dacht ik ga het op het forum zetten...nu dus niet nodig en lees mee... Denk dat sex het meeste kans geeft, dus manlief is de sjaak vanvond geloof niet zo in die huis tuin en keuken dingetjes eigelijk Wens je ook veel succes en dat de kleine en het lichaam er binnen nu en snel ..klaar voor zullen zijn !
Helaas helemaal niks, er staan allerlei tips op internet maar bij mij werkte alleen het infuus met weeenopwekkers. Praat eens met je vk of gyn of eerder inleiden geen optie is.
Hier hielp ontkennen Ik heb de hele dag rondgelopen en geroepen dat ik he-le-maal niet zwanger was whahaha Ik was het spuugzat na 40+6 weken. Die nacht begonnen de weeën!
Ja, dat had ik gelezen en toegepast onder het genot van een glas bitter lemon. Daarna sex gehad. Mijn man heeft toen mijn rug nog even gemasseerd en daarna ben ik weer achter de computer gaan zitten. Tien minuten later stond ik op en braken mijn vliezen. Drie uur en een kwartier later lag mijn zoontje op mijn borst. Edit: Ik was 40.1 wk zwanger. Mijn zoontje zat nog onder de huidsmeer, dus of hij al echt klaar was om geboren te worden? Ze zeggen vaak dat deze middeltjes alleen helpen als de bevalling sowieso al nadert, ik twijfel hierdoor..
Heb het hier verder allemaal nog niet gelezen maar sprak laatst een meisje die zei wonderolie van de drogist of kruidvat... haar hadden ze het verteld ze geloofde er totaal niet in, maar haar kleine man is die avond nog geboren... of het toeval is dat weet ik niet. maar je kunt het mss proberen... ook heb ik idd gehoord verse ananas eten!! en chinees als je googled kom je wel op de menus die je moet nemen... tja en sex!! iig veel succes ermee... snap wel dat je het beu bent als je niks meer kunt... zelf hier kan ik ook nog maar weinig ben over 2 dagen uitgerekend. ik wahct het rustig af... maar idd het word wel zwaar
ook toevallig zeg... dacht vandaag ooh ik zou wel lekker naar het strand willen... helaas is het voor mij een heel eind rijden en aangezien ik woensdag ben uitgerekend risceer ik dat maar niet meer... maar mss was het een teken haha
ik heb van mijn ziektekunde leeraar (die houd van altenatieve geneeswijze) die vertelde dat als je vanaf 37 weken acapunctuur of hoe je dat schrijft. doet er iets gestimuleerd wordt waardoor je optijd bevalt of het zo is weet ik niet
Mijn VK vertelde me gisteren dat als ik over 8 dagen nog niet ben bevallen ze de bevalling zelf willen opwekken door inwendige massages. Ik moet eerlijk zeggen dat ik daar niet echt naar uit kijk! Dus ik zat ook te denken om sex te proberen. Maar stel dat dat toevallig werkt en een paar uur later ga je persen.......pers je dan niet alle ehhhh limonade eruit?
Whahaha geen idee.... Je hoort soms dat vrouwen vlak voor de datum dat ze ingeleid worden, spontaan bevallen. Was bij mij ook zo.. Dus gewoon in je hoofd halen dat je morgen ingeleid wordt
Hahahaha limonade... Ach er komt zoveel uit, denk dat dat niet eens opvalt Hier hielp alleen maar : Ontspannen !! en bij beide gestript. Bij D. ben ik gestript maar dat werkte niet, uiteindelijk spontaan bij 41 wk bevallen. De dag ervoor was ik het wachten zo zat dat ik dacht 'Ik zie wel wanneer ze komt!' en zijn we lekker gaan zwemmen en eten bij m'n schoonouders. Die nacht begonnen de weeen Bij J. had ik al voorweeen en 3 cm ontsluiting toen ik op controle ging. Toen heeft ze me gestript en ben ik gaan shoppen (ook lastig met BI) en alles poetsen en strijken. De volgende ochtend is hij geboren. En de dag voor die bevalling zijn we lekker gaan fietsen met z'n 3tjes
Shoppen NA het strippen? Is het niet de bedoeling dat je na het strippen juist heel rustig aan doet omdat de baby elk moment kan verschijnen, of....? De reden dat ik het vraag is dat als ons kindje er volgende week donderdag nog niet is ik verplicht wordt gestript maar niet zo goed weet wat ik ervan moet verwachten.
Na het strippen kan je nog alles doen, hoor. Ik ben nog lekker gaan fietsen en boodschappen doen. Dus je kan lekker je gangetje gaan.
@Melrose: Strippen doen ze vaak voordat ze gaan nadenken over inleiden...want als dat werkt kun je nog natuurlijk bevallen...schijnt toch prettiger te zijn dan een inleiding... Ik kan het niet vergelijken, want heb alleen een ingeleide bevalling mee gemaakt. En er na kun je inderdaad gewoon alles doen, wordt zelfs aangeraden, geloof ik. Het zegt ook niets over of je kindje snel zal komen of niet...bij J. ben ik twee keer gestript en had beide keren geen effect. Uiteindelijk dus ingeleid. Hopelijk werkt het bij jou wel. Ennuh, verplicht gestript...? Je maakt toch nog altijd zelf uit wat er met je lijf gebeurd? Volgens mij kunnen ze je dat niet verplichten, hoor, als je het niet wilt... Maar goed, zelf zou ik dat dus altijd eerst geprobeerd willen hebben voordat ze gaan inleiden... (En dat gaat hier dus ook weer gebeuren. ) Vooraf vragen hoe en wat of even googlen, dan weet je misschien ook wat beter wat je kunt verwachten.
laatst was er ook iemand die met een zelfde soort vraag kwam, wat iemand idd al benoemde d.m.v. voetmassage, hier had ik dus ook gereageerd, wie weet helpt het jou ook http://www.zwangerschapspagina.nl/12116341-post19.html