hoi dame s even spoedvraagje zit iets in men voet , wat het is hoe diep het zit geen idee maar het doet vreselijk veel pijn ! lijkt of der een spijker word doorgeduwd elke keer ik eraan kom of men voet neerzet ! ik heb een voetbat genomen maar het is er nog niet uit wat kan ik doen ?? ik zie niks zitten maar voel het wel , oja tevens heb ik deze enkel gebroken aan die kant vroeger en kan men voet dus ook bijna niet draaien , manlief wil niet helpen want die ziet het toch niet:x
nee kan het niet zien , heb al gepord met een pincet maar helaas hebt gevoel dat het daardoor nog dieper zit , en men buik werkt ook niet mee kan men voet niet op schoot leggen om zo te zien
en als je er een spiegel bij houdt? misschien dat je dan iets kan zien? ik heb het ook wel eens gehad.. was bij mij toen een inieminie stukje glas..
zou me niks verwonderen is vorige weekend een glas gevallen krijg je dat er op een ander manier ook uit ??
ja maar denk dat je even langs de huisartsenpost moet, huisarts is er altijd heel bedreven in (die van mij dan) Hebben een grote lamp ed.
ik kan zoiezo ten vroegste morgen naar de huisarts gaan , we hebben geen auto en kan ook niet staan op die voet doet mega veel pijn , en hier is geen huisartspost enkel spoedgevallen van het ziekenhuis en dokter van wacht , maar weet niet waar die zit en dat is maar tot 22uur
oh wat apart, wij hebben wel s avonds en s nachts huisartsenpost. En weken in soda of biotex? of trekzalf?
ik woon in belgie heb een voetbadje genomen met sodazout (noemt het zo ?) maar helaas , trekzal ? kheb enkel isobetadinezalf in huis
is het niet een soort van wratje onder de huid? kan namelijk ook ERG pijnlijk zijn! en anders morgen even naar de HA
neen geen wratje die ken ik als geen ander (heb op 1 voet ooit wel 21 wratjes gehad ) is echt iets dat erin zit ,
ok... dit gaat heel dom klinken.... maar ik ga het toch vragen? heb je toevallig een hond ofzo?..... ja wat heeft dat er mee te maken.... toen wij hier onze hond hadden had ik vaak als enige pijnlijke voeten.... en dan idd het gevoel dat er iets inzat.... zoeken als een gek.... en niets vinden, maar gewoon bijna niet kunnen lopen.... uiteindelijk kwam ik er dus achter wat het was.... ja hoor... de hondenharen van onze hond, waren zo stug... en mijn voeten zo poezelig... dat ze dus elke keer als splinters erin zaten.... Soms zag ik dus helemaal niets, maar was het een wit klein gevalletje (witte haar)..... Dacht dat ik gek was.... maar schijnbaar heeft een oom van mn man, precies hetzelfde probleem.... en gewoon bizar dat zo'n domme haar, zo pijn kan doen....
nou fijn dat je het zegt ik heb dit ook al heeeeeel regelmatig gehad , maar kan het nu niet vinden ga denk ik zo maar eens opnieuw met pillicht en pincet aan de slag ! heb jij enig idee oe je dat eruit krijgt als je het niet vind ?
nou ik ging dus duwen en dan kijken waar het meest zeer deed..... om zo te zoeken waar het zat.... en dan ging ik soms met helemaal in het licht kijken.... of met mn nagels erover krabben.... en soms duurde het dus idd dagen voordat het er daadwerkelijk uit was.... de hele kleine witte haren, zie je dus ook gewoon niet.... of het leek weg... en daarna was het er weer.... Gek werd ik er van....
Ik ging met 2 vingers rondom duwen zodat hij er een beetje uit kwam en vervolgens met een pincet zitten prutsen tot hij er uit was.. maarja is voor jou wellicht erg lastig.. ik kon makkelijk onder mijn voet komen..
Hoe gaat het nu? Als het glas is van vorig weekend, is het misschien wel ontstoken. Zou zelf niet teveel gaan wroeten en vandaag even naar de dokter gaan. Misschien duw je het alleen maar dieper in je voet. Sterkte!
dat met die haartjes in je voet doet echt pijn, hier heb ik dat ook weleens, maar dan van de kattenharen, deze zijn zwart dus makkelijk te zien. Glas kan ook heel pijnlijk zijn, ook al is het zo'n klein stukje. Heel veel sterkte!
ik ben benieuwd hoe het nu is... Wij plakken op zo'n moment altijd een pleister met groene zeep op de betreffende plek. Dat werkt als trekzalf.. Duurt wel wat uurtjes, maar werkt wel goed!
hier spreekt de pedicure een likdoorn deze kunnen zeker op een verkeerde plaats verdomde zeer doen en hoef je niet altijd te zien zitten, je hebt ook met een "glas" achtige korrel of dat ze net iets onder de huid zitten!