Augustus 2011 mama's ~Deel 1~

Discussion in 'De mama's' started by bumpie, Dec 31, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lori

    Lori Bekend lid

    Dec 1, 2010
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    @bumpie Sterkte vandaag! Wat een vreselijk iets. Bah!
     
  2. Lori

    Lori Bekend lid

    Dec 1, 2010
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    @slapen Hier heeft beebje geslapen van 21 uur tot half acht vanmorgen! Wow! Maar overdag worden idd ook hier de slaapjes steeds minder.
     
  3. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    Nov 6, 2006
    2,657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ja, dat denk ik dan ook meteen bij het horen van zo'n bericht.

    Toen we met de carnaval een weekend weg waren, was er op een gegeven moment een stukje op tv over gehandicapte kinderen in het buitenland. Was ook mijn eerste reactie naar manlief toe: "nou mop, als we het af kunnen kopen met KMA... dan zijn we toch wel gezegend lijkt me..." :(

    We hebben voor Hidde de Bright Starts Baby Bounce; van de week weer eens geprobeerd, gaat al ietsje beter, nu het rechtop zitten wat beter gaat. Maar hij zet nog niet echt kracht op het springplateau, haha, daar is hij simpelweg te lui voor.:D
    Want als ik halverwege de fles even pauzeer om hem te laten boeren, dan wordt 'ie altijd flink pissig, en dan zit er ineens wel veel kracht in zijn beetjes, haha. Pogingen tot staan worden vooralsnog niet ondernomen, kruipen net zo min. Dat luie heeft 'ie denk ik van mama :p;)

    Gisteren is hij overigens de hele middag wakker geweest, maar inderdaad wat Ros zegt; heel gezellig, maar je krijgt niks gedaan... En morgen vieren we manlief's verjaardag, dus druk met boodschappen, poets, strijk, opruim, bladibla... Ja dahaaaaag... schoot dus voor geen meter op, haha..

    Oh, Maienditje; dat noppenfolie!!!! Kan écht niet hoor!:D:D:D
     
  4. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    Nov 26, 2010
    1,872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Klus die brightstar baby bounce heb ik hier ook maar springt er ook niet op.
    Loopauto gaat hij goed de kamer door en ik zorg er wel voor dat noppenfolie niet komt, haha.
    Ik ben de baas.

    Hier denk ik soms ook dat jeremy liever lui dan moe is, hij kan rollen maar doet het nooit meer.
    Zitten is nog ver te zoekeb maar,kwartier alleen tegen de bank staan gaat wel.

    Sloppy de kleine van bumpie haar collega is na 28 weken zwangerschap op de wereld gekomen, konden de weeen niet meer tegenhouden.
    Eerst ging het goed wat ik begreep zelfs zonder beademing maar ze liep een infectie op.

    Ik denk zelf dat dit nog erger is dan een miskraam voor de 12 weken, dit was al zo tastbaar
     
  5. Leeuwtje8108

    Leeuwtje8108 Fanatiek lid

    Nov 8, 2007
    1,251
    0
    36
    Bumpie wat een vreselijk nieuws. sterkte .

    Lynn sterkte voor je vriendin.

    ros ben niet meer geweest te moe. mss vanavond.

    Voor de rest is mijn meisje nog niet opgeknapt. ze slaapt nu wel maar nog steeds diarree. en grijpt nog naar de oortjes. Ga nu even naar mijn mams in de pauze kijken hoe het met mijn popje is. En wat hun voor lunch hebben haha.
     
  6. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    hoi hoi

    terug van een zware ochtend werken. Vele ouders in tranen. Me collega is nog ff langs geweest ( is ook haar schoonzus) zodat ik ook ff me verhaal kon doen.

    Nu opzoek naar een passend cadeau. Weet iemand iets zodat we haar op een leuke manier kunnen herinneren? Vind bloemen niet zo leuk.
     
  7. merry78

    merry78 Actief lid

    Aug 18, 2010
    490
    0
    16
    Wat raar, hier gisteren precies hetzelfde. Ik had het kunnen schrijven.... Hoop inderdaad dat het vandaag / vannacht beter gaat.

    Heel veel sterkte bumpie, er zijn echt geen woorden voor....
     
  8. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    bumpie, een beeldje ofzo? of een ketting/armband(hanger)?
     
  9. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    Nov 25, 2010
    3,479
    2
    36
    @merry ah herkenbaar dus.. hopelijk gaat het bij jullie ook weer beter vandaag/vannacht

    hier is het nog niet zo veelbelovend, beebje is moe van de kortere nacht, hangerig en huilerig, beetje rommelig met de voedingen.. geen idee wat er is, ben zelf ook erg moe inmiddels!

    @Leeuwtje ik was ook niet meer wezen sporten, ook moe :p
    volgende keer beter

    degenen die een Stokke Tripp Trapp hebben, gebruiken jullie een table top of play tray? had er eigenlijk nog niet aan gedacht maar om aan te spelen, als ze groter is, of om een bakje/bordje op te zetten lijkt dat me toch wel handig ..?
     
  10. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    Nov 6, 2006
    2,657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Wij hebben de PlayTray, kan ik 'm ook effe voor de tv zetten (heel verantwoord:D), of bv. bij mij in de keuken als ik aan het koken ben.

    Ik ben nu eigenlijk op zoek naar iets van een speeltje met zuignappen, wat ik op de PlayTray kan bevestigen, want tja, zoals dat gaat.... begint Hidde nu in de gaten te krijgen dat hij zijn speeltjes op de grond kan gooien, en mama vertikt het om ze steeds op te rapen, haha... Iemand ideetjes?

    Schema vandaag weer wat anders, hapje schiet er weer bij in, maar gelukkig heeft ie net wel twee uurtjes geslapen nog. Dus zometeen flesje en vanaaf nog papfles dan maar.
     
  11. bumpie

    bumpie Niet meer actief

    wij hebben de vtech tuinman. Mirthe vind hem helemaal geweldig.

    Kreeg om 15.45 een sms van mijn collega:

    Na 5 dagen vechten heeft onze fleur het strijdbijltje erbij gelegd. Een hersenbloeding is haar fataal geworden.

    Mijn collega smste zelf. Ik vind dat heel sterk van haar.

    @ armband. Dat is een leuk idee.
     
  12. Suzanne1

    Suzanne1 Bekend lid

    Nov 28, 2010
    932
    0
    0
    NB
    Ik heb van chicco een eendje in een vliegtuigje en dat ratelt en piept als je hem draait of indrukt. Zit op een zuignap! Erg handig voor in de stoel inderdaad!
     
  13. Suzanne1

    Suzanne1 Bekend lid

    Nov 28, 2010
    932
    0
    0
    NB
    Erg hoor bumpie! Hoop dat ze zo sterk kan blijven!
     
  14. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    Nov 6, 2006
    2,657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Jeetje, nou..... knap van haar hoor.... Ocherme... wat moeten ze verdrietig zijn... #Slik#...:(
     
  15. JustMe86

    JustMe86 Actief lid

    Nov 28, 2010
    304
    0
    16
    Hey meiden,

    @Bumpie; wat een verschrikkelijk nieuws...en wat moeilijk voor je collega! Sterkte
    @Linn; wat vreselijk voor je vriendin, sterkte!

    @Speeltje op de kinderstoel (zie me foto)
    - Ventje is alleen een beetje sterk en trekt het eraf, dus af en toe vliegt ie door de kamer...

    @Eten; gaat goed super!

    @Luiers; die kruidvat maat 4 had ik al een tijdje maar door die vieze luiers van tandjes zat het aan ze rug, voor de zekerheid pampers simply dry erbij gehaald
     
  16. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    Nov 26, 2010
    1,872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Klus goede vraag voor een speeltje met zuignap hier vliegt alles standaard door de kamer.
    Ik heb nu op de stokke de playtray maar de table top ligt er ook voor straks.

    Bumpie knap van je collega dat ze zelf smsdee

    We gaan morgen onverwacht nachtje naar de camping alles staat klaar.

    Nu gtst kijken
     
  17. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    justme, leuke foto!
     
  18. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    Jul 28, 2010
    2,028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Op facebook hebben we besproken om een meeting te plannen. Wie mee wil en niet op fb zit kan mij zijn email adres sturen. Dan gaan we proberen om via afspreken.nl een datum te plannen.
     
  19. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    Jul 28, 2010
    2,028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Wat erg bumpie :( bah moet er niet aan denken
     

Share This Page