dankjewel dream4 het was echt even een klap in mn gezicht... ik was al zo verdrietig dat het bij mij niet goed zit en dan komt dit er ook nog eens bij... grr...:x maar ik probeer positief te blijven... mijn vriend moet over 2 maanden weer laten testen en misschien is het dan iets beter... en als dat niet zo is: er zijn vast meer mensen die er ook zo voor stonden zoals wij nu, of zelfs nog erger waarbij het ook allemaal goed is gekomen ooit... ik vraag me nu vooral af of er ook dingen zijn waardoor wij zelf de zwemmerskwaliteit van mijn vriend kunnen verbeteren.. en ik hoop dat ik binnen nu en een paar dagen een bloeding krijg liefs
*digi knuff* Ik weet helaas hoe het voelt, daarom moeten wij nu ook IUI er bij doen. Maar ook dat schijnt allemaal goed te komen wat hij kan doen - geen alcohol - gezond eten - s nachts geen boxer aan, overdag ruim (geen strakke broeken) - geen warm bad of douche (hitte is slecht voor de zwemmers)
Goed dat je positief blijft denken ! Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ik zie dat hierboven al wat tips zijn gegeven. Succes ermee Ik hoop dat je er wat aan hebt...!
@wachtende... dankjewel voor je knuffel en de tips!! misschien heb je het al eens vertelt dat ik het ben vergeten, maar mag ik vragen hoe jou situatie dan precies is? is het bij jou en je man ook beide niet in orde of is het anders? er zijn gelukkig heel veel mogelijkheden vandaag de dag... en ik heb ook hoop dat alles ooit gaat lukken maar vandaag was ik echt even boos... waarom hebben wij dit zo? en waarom is er bij allebei iets mis... hoe is het mogelijk... soms zijn dingen in het leven zo oneerlijk xx
Ik heb PCOS waarvoor ik aan de clomid ben, mijn man heeft te weinig bewegende zwemmer waarvoor we IUI krijgen. Aan de ene kant baal ik natuurlijk enorm...maar aan de andere kant (probeer ook maar positief te zijn) weten we nu wat het probleem is en doen we daar nu wat aan...dus hebben we eindelijk ook eens een kans. Het leven is inderdaad oneerlijk..daar is niets aan te doen Hoop dat je snel je menstruatie snel komt en jullie snel weer aan de slag kunnen. In het begin was ik boos...toen verdrietig...toen kwam er een hoop...en daarna de angst... Heb nu wel weer wat hoop voor de volgende IUI. Je kan er helaas helemaal niets aan doen, dat maakt je zo machteloos.
@missmiranda, Ook hier een clomid girl.. 4e ronde met clomid zwanger geworden.. Heb zelf last van ondergewicht.. Mijn BMI zit op 16/17 erg laag dus.. Maar zoals je ziet kan clomid zeker resultaat geven..! Mijn mannetjes zwemmers waren wel super dus ja daar kan ik je niet in helpen, maar heeft je arts je geen tips gegeven hoe hij het omhoog kan laten gaan? Ons is wel verteld niet te heet douche, geen strakke boxers, stoppen met alcohol en roken en gember blijkt ook te helpen bij verminderde zaadkwaliteit.. Dus ik zou zeggen kijk wat voor jullie fijn is, maar staat je er niet dood op.. Hoe groot je wens nu ook is, er teveel mee bezig zijn werkt echt tegen.. (bewezen aan de uni in maastricht) In mijn vorige ziekenhuis mocht ik om de dag terugkomen voor een fm. In dit ziekenhuis hebben ze me 1 ronde in de gaten gehouden en dat alleen door bloed te prikken op progesteron.. Daarna was het aan ons zelf.. Tempe mocht niet, en ook geen ovu testen.. Allemaal onbewust druk op je schouders van HET MOET lukken.. Geloof me meid het gaat je lukken, maar ga lekker van je bink genieten en vrij met elkaar alsof het de eerste keer is.. De vonken springen er van af en love is in the air.. ooievaartje komt langs! Liefs Melanie
Als er sprake is van te slechte kwaliteit zaad kun je tekeer gaan als konijnen maar heb je toch echt hulp nodig. Ik MOET ovutesten,bloedtesten en dergelijke doen...dus nu is mijn mijn schuld dat het niet lukt...ik denk het niet... Dat is het gevolg van PCOS en slechte zwemmers...niet mijn hoofd..
Nou inderdaad... dat is gewoon een fabeltje, er niet teveel mee bezig zijn. Jij hebt het toch niet voor het zeggen heel vruchtbaar te zijn of wat minder... Dus als je denkt; ow laat ik er niet mee bezig zijn, ben je de eerste beste keer zwanger ?
Begrijp me aub niet verkeerd dames.. Natuurlijk ben je er mee bezig, maar wat ik meer bedoel te zeggen is dat het geen obsessie moet worden..
Heeej meid ik heb ook pcosyndroom en ben al 3 jaar bezig ik werd ook nooit meer ongestel en ook na 2 jaar wel 1 keer en toen ook weer niet dus ik weet niet of je wel weer ongesteld word ik heb nu een hormoonkuur gehad en me eitjes gisteren laten springen dus bij mij moet ik 2 weken wachten of ik word ongesteld of ik ben zwanger sterkte meid
zo wat een hoop reacties opeens... @melanie013... wat fijn voor je dat je zwanger bent... bij mij in het ziekenhuis gaat het denk ik wel anders... ik sta wel meer onder controle als ik jou verhaal zo hoor... en ik denk dat je het niet verkeerd bedoeld over er niet teveel mee bezig zijn, maar wanneer er bij beide partijen vruchtbaarheidsproblemen zijn denk ik dat het dan toch anders gaat... dan heb je wel echt hulp nodig en dus is het niet echt een optie om er niet veel mee bzig te zijn... en wanneer iemand niet de mogelijk heeft om er niet teveel mee bezig te zijn kan het soms best wel hard en kwetsend over komen als iemand zoiets zegt... maar je bedoelde het volgens mij niet verkeerd... back to basics... donderdag mijn laatste provera pil gehad... maar nog niet ongi... misschien komt het nog, maar buik voelt niet heeel prettig maar de gyn zei aan de telefoon dus ook iets over oestrageen(volgens mij) dat die waarde bij mij niet goed was (te hoog of juist te laag???) en dat ze daardoor verwacht dat ik heel weinig of zelfs niet menstueer... (zelfs na provera)... weet iemand hier iets over wat het nou precies kan zijn? (ik kan zo mijn gyn bellen of langskomen hoor maar door alle info in het gesprek ging dit even een beetje langs me heen)
na 3,5 jaar bezig te zijn geweest denk ik dat ik dat maar al te goed weet, maar ik denk ook dat mijn arts niet voor niets tegen me zei stop met ovu testen en dergelijke want dat zorgt ervoor dat je gewoon minder vruchtbaar bent. Maar nogmaals er mee bezig zijn of een obsessie hebben is wat heel anders.. @missmiranda ik werd pas 8 dagen na mijn laatste provera pil ongi. Hoop voor je dat je ook snel ongi mag worden en dat clomid bij jou net zo goed aanslaat als dat het bij mij deed.
ow dat is laat, na 8 dagen pas... als ik na een week nog steeds niet ongesteld ben geworden moet ik gewoon starten met de clomid... want mijn gyn zei: normaal word je na ongeveer 3 dagen ongi... en dag 4 begin je normaal met clomid... dus 3+4=7... vandaar dat ik een week na mijn laatste pil begin met clomid... ook als ik dan nog niet ongi ben... dit is omdat ze bij mij dus weining of geen bloeding verwacht door dat oestrageen verhaal.... mijn gyn zei over oestrageen(volgens mij) dat die waarde bij mij niet goed was (te hoog of juist te laag???) en dat ze daardoor verwacht dat ik heel weinig of zelfs niet menstueer... (zelfs na provera)... weet iemand hier iets over wat het nou precies kan zijn? weet iemand dit??
@Melanie: Misschien had jij een ongezonde obsessie. Dat zegt niets over ons. En ja...jij zou beter moeten weten voor deze kwetsende opmerkingen te maken...waarom doe je het dan toch?De invloed van stress blijkt trouwens behoorlijk overschat te zijn. De Verdwaalde Ooievaar, Netwerk Fertiliteit | Over-ons | Activiteiten Mensen met vruchtbaarheidsproblemen krijgen nogal snel het advies om hun stress-niveau te doen dalen zodat ze meer kans hebben om zwanger te worden. Een vaak voorkomend advies is om te ontspannen, adopteren, op vakantie te gaan en stoppen er zoveel aan te denken. Deze adviezen, hoewel goed bedoeld, zijn vaak gegeven door mensen die niets weten over stress en vruchtbaarheid. Het is zelfs zo dat er weinig kans is dat je vruchtbaarheid verbetert als je deze adviezen opvolgt. Adopteren zal je niet zwanger maken en het aantal zwangerschappen van mensen met verminderde vruchtbaarheid die adopteren is even groot als bij deze die het niet doen. Vakanties zullen ook niet voor kinderen zorgen, ze zullen je algemeen wel beter doen voelen. Onderzoek wijst ook uit dat, wanneer het neerkomt op het nadenken over het vruchtbaarheidsprobleem, het omgekeerde zelfs waar is. De mensen die eraan denken zijn meer geneigd om uiteindelijk zwanger te worden. Dit is omdat ze meer tijd spenderen aan het uitzoeken van de vruchtbare periode, het consulteren van artsen, of het onderzoeken hoe ze hun gezondheid zo optimaal mogelijk kunnen houden. Al deze dingen verhogen de kans om zwanger te worden. En ik zal toch op een manier mijn IUI moeten plannen...ze zijn namelijk niet zo gek om elke 2 dagen een IUI te doen zodat ik niet de stress van ovu testen heb. @miss miranda: ik vermoed dat de verwachting is dat je weinig baarmoederslijmvlies hebt opgebouwd, dus weinig hebt om af te voeren.
@wachtende dat klinkt wel logisch wat je zegt over dat opbouw en afvoer van baarmoederslijmvlies... en dat oestrageen heeft daar dan denk ik invloed op... maaaaaaarrr.. *tromgeroffel* ik ben vandaag ongesteld geworden yeah... beetje stom misschien maar ik ben echt blij... als ik niet ongi was geworden had ik ook met clomid mogen starten, maar toch vind ik het zo prettiger... het loopt nu het het moet lopen en dat geeft me wat meer rust... dus vandaag is CD1. ik ga morgen een afspraak maken voor de echo op CD11 of CD12... maakt het daarbij uit nog uit welke dag?? is 1 dag bijvoorbeeld beter omdat ze dan wat meer kunnen zien ofzo? liefs
WAUW, dat is goed nieuws !! toch fijn dat je lichaam even doet wat het zou moeten doen toch! Ik zou voor CD 11 gaan, weet eigenlijk niet zo goed waarom haha
haha ik zit dus ook te dubben... ene kant denk ik 11, dat is eerder andere kant denk ik 12, dan zien ze misschien wat meer... hihi