Oh echt, dat is wel heel mooi zeg. Sorry dan heb ik me vergist, het lijkt op van dat zigzagband wat ik heb. Lijkt me trouwens wel heel leuk zo'n borduurmachine
Dankjulliewel! @kwabbernoot, haha, dat was voor mij ook al een hele opgaaf, ik snapte helemaal niks van die naaimachine. Maar m'n moeder heeft het voorgedaan en alles uitgelegd, en nadat ik er een paar keer mee had genaaid, kwam ik al een heel eind! Het is idd een kwestie van proberen/oefenen, dan word je vanzelf beter
Kwabbernoot ik heb uren zitten zwoegen op het draad. Heb internet afgestruind op zoek naar mijn oude naaimachine. Uiteindelijk is het gelukt! Ik ben begonnen met het verknippen van oude handdoeken en handdoeken die ik niet gebruikte. Ongeveer alles had wel een fout, maar daar leer je van! Succes!
Ik ben blij dat ik als kind van mijn moeder al de basis naaidingen heb geleerd. Zij naaide vroeger veel en op gegeven moment gingen we samen kleine dingetjes maken, zoals kussenhoezen. Ik heb de oude naaimachine van mijn oma gekregen, een oerdegelijke Etna - die volgens mij niet stuk te krijgen is haha - en mijn eerste maaksel was een knuffel van fleece als Sinterklaassurprise. Fleece is een rotstof om te naaien zeg :s Maar goed, het was gelukt, dus de babyuitzet komt helemaal goed! Ik ga over een paar weken met mijn moeder stof kopen: zij gaat de wieg bekleden en in dezelfde stof maak ik de gordijntjes. Dat is rechttoe-rechtaan dus moet lukken. En daarna begin ik met spuugdoekjes enzo. Heb hier alle 200 zoveel pagina's doorgespit voor tips en truks, dus ik kan er wel tegenaan haha. Wij krijgen een meisje, dus heb ook al 101 ideetjes
Dag dames.. Ik heb alle 214 pagina`s gelezen en wat komen er leuke dingen voorbij zeg! Ben gister zelf ook voor het eerst achter de machine gaan zitten. Ik weet dat je het beste kunt beginnen met een labeldoekje oid maar zo eigenwijs dat ik ben ben ik gewoon met een aankleedkussenhoes begonnen. Ben niet helemaal tevreden over de onderkant maar ach het is de 1e x he
Nou volgens mij zijn het geen lapjes maar is de stof zo Whahahaha Hij is mooi en hoezo is de achterkant niet goed? Niets mis mee en je ziet hem toch niet!
Haha de stof is inderdaad zo (heb dezelfde stof namelijk) Mooi Cynthiaa! Ohh ik sta ook te popelen om te beginnen, eindelijk! We weten nu dat we een zoontje krijgen, we gaan nu eerst beginnen aan de muurschildering van de Lion King op de babykamer, en dan ga ik stofjes inslaan en beginnen. (Jaa meiden, ik ben van alle markten thuis)
Super Cynthiaa, hij is echt heel mooi geworden, al helemaal voor de eerste keer Haha, hier nog zo'n eigenwijsje Het eerste wat ik maakte was een hartjesslinger, daarna een boxzak en een box-/speelkleed, dus ik heb ook niet 'geoefend' met labeldoekjes, hihi @Yara & Erica, gefeliciteerd met jullie zoontje & dochtertje, leuk/handig dat jullie weten wat het wordt, nu kun je gericht stof in slaan en los gaan, haha
@Cinthiaa, Wat ontzettend mooi gelukt! En de onderkant is toch niks mis mee? (enne, je ziet m toch niet, mocht er wel wat mis mee zijn ) Leuke stof ook! Ik durf mezelf nog niet te wagen op een aankleedkussenhoes. Lijkt me namelijk best lastig.
@ BabyGirlM: ja, echt wel! de stof voor de wieg en gordijntjes wordt in de kleuren van de kamer, maar ik denk voor andere dingen dat ik wel lekkere vrolijke meisjeskleuren ga halen.
Thanks allemaal! Ja ben er stiekem wel een beetje trots op Ennn inderdaad de stof heb ik zo gekocht dus zo`n werk was het nou ook weer niet
Forum genootje van de 1987-groep had het over dit topic en ik ben er ook eens voor gaan zitten! Wat maken jullie mooie dingetjes! Ik wil al jaaaaren gaan naaien, maar ik weet er nog niets van enzo dus ik blijf jullie ven volgen en miss ga ik dan de stap eens zetten! Nogmaals dames, prachtig!
Hoi hoi ik volg dit groepje al een tijdje. Vind het zo leuk allemaal. Aankomende dinsdag weet ik dan eindelijk wat het wordt en vandaag in Amsterdam heeft veel leuke stofjes gezien. Maar nu vind ik alleen niet veel patroontje. Hoe komen jullie aan patroontjes voor babykleding en uitzet als ik vragen mag?? Knippie baby bestaat niet meer heb ik begrepen Hoor het graag. Groetjes
Wat leuk dat je ook spulletjes gaat naaien voor je kindje!! Kleren heb ik nog niet gemaakt, misschien dat ik daar in de toekomst nog wel mee bezig ga, maar misschien eens op internet rondneuzen? En anders een (oud) shirtje eens loshalen, om het patroon goed te kunnen bekijken zodat je de goede maten ook gelijk hebt? Anders hebben de andere dames hier vast nog wel tips voor je, want ik heb al super leuke dingen voorbij zien komen!! Succes alvast!!
Zie weer leuke dingen voorbij komen. Hier wordt even niet genaaid, want ben 1 maart bevallen. @tijjani85: Knippie baby bestaat al heel lang niet meer, maar Knippie gewoon wel. Staan patronen in vanaf maat 50 t/m 176 oid. Maar ik vind de Knippie nooit zo heel bijzonder...soms ook erg lastig qua omschrijvingen ed. Ik ben fan van de patronen van farbenmix, die bestel ik bij naaipatronen.nl. Leuke patronen met een duidelijke uitleg en ook een foto handleiding en voorbeeldjes op internet. Ideaal. Ook zoek ik wel eens wat op internet of ik verzin zelf wat, met name voor uitzetdingen lukt dat best. En in de bieb hebben ze vaak ook wel boeken met patronen en voorbeelden.
NiekeKris, GEFELICITEERD!!! Is de bevalling voorspoedig gelopen? Geniet van je kraamtijd en van je meiden!!