het valt mij op dat op basisschool hier byna alle kids met merk kleren lopen .1e dag vandaag. dragen jullie kids ook alleen merk??????zomerjas /kleren
Hier echt niet. En dan is het een redelijk witte school. Zie genoeg hema/c&a, maar ook tweede hands voorbij komen. Mijn jochie heeft een oud shirt , ook 2e hands en 3 jaar geleden al gekregen van iemand, liep vanochtend een ander jochie in zo'n zelfde shirt. Dus die is net zo oud. Dat was een h&m geloof ik.. Misschien komt het nog als de kinderen wat ouder worden..
nee hoor, hier van alles wat, van een jottum bolero tot een h&m spijkerbroek. Zou wel erg zijn als het bij de kleuters al zo ging, die kindjes weten dat toch zelf helemaal niet??
Nee hoor, gewoon kleren van de h en m ed. Vind het onzin om zulke dure kleren voor zon kleintje te kopen. Moet je zien hoe snel de knieen kappot gaan in een broek. Soms zie ik ook wel kinderen die in Vingino gestoken zijn tot zelfs de onderbroek.
ik zou me kleintje eerder naar school wat goedkope kleding aan doen met knutselen enz. Maar tegenwoordig is het wel heel erg dat die jonge kindjes al in merkkleding lopen. ik koop gewoon wat ik mooi vind of het nu van de zeeman of z8 is dat boeit me niet zo.
mijn kids dragen niet alleen merkkleding. Maar het meeste wel. Toevallig is dat net waar ik op val meestal. Maar als je je kindje leuk kleedt en leuk combineert dan maakt het merkje aan de binnezijde niks uit toch?
Of een kleuter in mooie blouse+overgooier op standaard doordeweekse dag. En dan moet hij zich uitkleden voor gym, en voorzichtig knutselen en buiten spelen. Maar dan kan natuurlijk net zo goed een zeeman outfit zijn
Neehoor! Een leuke mix hier. Ik vind bepaalde merken gewoon ontzettend schattig, die vind je niet in de H&M bijvoorbeeld. Ik ben echt gek van de tuinbroekjes van Jottum en de scandinavische merken smafolk, duns, katvig etc. Maar die koop ik dan gewoon tweedehands op MP, want nieuw is te duur helaas. Het zegt meer over de ouders als over de kindjes zelf op die leeftijd, dus ik mag hopen dat wat dat betreft je zoontje er echt niet buiten valt hoor. Kan me niet voorstellen dat een 4 jarige zich bewust is van merk kleding, zou ik erg triest vinden eigenlijk.
@deepfreeze: zo kreeg dochterlief ooit een leuk tuinjurkje van haar 4(!) jaar oudere nichtje... er vanuitgaande dat onze dochter HEEL klein is.. is dat dus minimaal 4 jaar oud en waarschijnlijk wel 5 ook. Zomer erop.. loopt ander meisje op kdv met hetzelfde jurkje Wij waren blijkbaar niet de enige met langbewaarde 2e hands kleding en eh.. als troost... hele school is helemaal gek van dochterlief dr winterjas echt iedereen vindt hem super van de c&a dus Hier voorheen wat meer gemixt omdat we veel merkkleding van een ouder nichtje kregen. Zelf wat minder geneigd merkkleding te kopen maar ik moet eeriljk zeggen dat het s oms wel echt leuker/kwalitatief beter is.. Maarja.. nu koop ik gewoon af en toe wat nieuws.. dan ben je per saldo niet veel meer kwijt uiteindelijk ben erg gek op de 1982-winkel hier beetje outlet achting en dus zeer wisselende collectie. enkel de spijkerbroeken hebben ze altijd en toevallig zitten die ook nog eens precies goed bij dochterlief (in tegenstelling tot h&m of c&a) en dan voor 2,50 tshirtjes, voor 5-10 euro truitjes, jurkjes met bolerootjes.. etc je koopt je suf en omdat het 2 weken later weer uit de collectie is blijft het toch wat unieker dan wanneer je naar de h&m gaat. (die wordt hier in de wijk door iedereen veelvuldig bezocht als ik de hoeveelheid hello kitty shirtjes hier op school moet geloven) maar inderdaad.. het merkje aan de binnenkant doet er niet zo toe.. als het maar leuk staat wat me herinnert aan het feit dat er nog een enorm leuk gebreid jurkje in de kast ligt te verstoffen..
Tja, mijn dochter heeft de halve collectie van Mexx, omdat ik het allemaal zo leuk vind en niet kan kiezen. Ik krijg wel veel korting, omdat ik er zoveel koop Ondertruitjes en maillotjes wel vnl van de Hema.
ondertruitjes van de hema zijn inderdaad heerlijk.. past altijd en verwast nauwelijks en ze draagt ze erg veel maar maillots ben ik sinds kort h&m-fan die zitten echt veel mooier, zakken minder af en ze zijn net wat dunner.. dat komt goed uit met het naderend voorjaar voorheen kocht ik die bi zeeman maar ik heb zo'n hekel aan dat gegraaf in die bakken om tot de conclusie te komen dat ze weer enkel idiote kleuren hebben gekocht ipv gewoon fatsoenlijk effen wit of roze voor mijn part met streepjes... maar nee hoor.. blauw, groen, oranje.. pff die van h&m zijn wel wat duurder.. maar die zijn er tenminste zo goed als altijd op voorraad in de kleuren die onze dochter veel draagt
Hier draagt J vaak kleding van Vögele. Prima spul, hij kan t toch maar 1 seizoen aan (nog), wat nog mooi is daarna, gaat door naar D en anders naar mensen die t niet breed hebben of leger des heils.
@jucade: oh vind ik ook leuk ja.. maar ik zou niet weten waar ik hier een winkel van kan vinden in de buurt betrap oma er vaak op om kleding van dat merk te kopen toevallig vandaag ook shirt van aan.. en die kleuters dragen het toch maar 1 seizoen over het algemeen.
Hier af en toe wat merkkleding. Mijn zoontje vroeg zelf of hij dezelfde adidas schoenen als zijn papa mocht en nu heeft hij het over geox met lichtjes erin. Het eerste jaar heb ik er niks van gemerkt, maar ik merk nu dat mijn zoontje toch echt wel met schoenen en kleding bezig is, dus er zal bij ons op school dan toch ook wel opgelet worden wat je draagt (helaas). Ik let zelf niet zo zeer op het merk, maar wel op pasvorm. Soms zie ik kinderen voorbij komen in een veel te wijde broek of een veel te korte en/of afgedragen trui (zag ik vanmorgen toevallig weer in de klas) en dat vind ik dus vreselijk. Hij had trouwens afgelopen 2 weken 3x een gat in een broek. Dan baal je toch stevig als dat Vingino broeken zijn lijkt me. Momenteel zijn ze dure broeken gewoon echt niet waard.
@saskia Vogele zit in Keyzerswaard En 1982 wat een topwinkel he! Ik koop me er ook scheel @wenneke wow ondergoed van Vingino??? Das niet goedkoop! En verder nergens ondergoed wat past?
Ach, mijn zoontje heeft ook 3 vingino spijkerbroeken, met heeeele stoere lapjes op de knie! Op MP gekocht, voor een prikkie, zelf de knietjes gemaakt. Staat alleen maar stoer vind ik. Ik moet zeggen dat ik ook echt alleen de spijkerbroeken van vingino leuk vind, voor de rest vind ik er geen bal aan, maar dat is natuurlijk smaak. Ik probeer er op te letten dat ik leuke, goede kwaliteit tweedehands kleding koop, het lijkt mij juist storend als op school nog 5 kinderen in dezelfde h&m trui lopen uit dezelfde collectie. Zou ik ook niet leuk vinden. Originaliteit. Ik besteed dan ook heel veel tijd aan rondsnuffelen en zoeken naar de leukste vintage kleren! Natuurlijk ook nieuw, combineer veel.
lijkt me erg vervelend.ik zag eens ook de schoolkinderen hier dichtstbijzijnde school aan het wandelen. zo dacht ik, dat wordt moeilijk straks. en ja heb je al kruidvat ondergoed geprobeerd?