wie kan mij helpen met een antwoord?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door driewondertjes, 6 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. driewondertjes

    29 jul 2011
    38
    0
    6
    NULL
    NULL
    goedemorgen dames,

    ik heb een vraagje aan jullie...


    17 januari ben ik ongesteld geworden dit duurde tot 23 januari
    ik had dan weer in februari ongesteld moeten worden rond de 17e ??
    hoe moet ik dit rekenen?

    maar niet ongesteld geworden dus.

    sinds een dag of 10 heb ik krampjes in mn onderbuik
    niet zo hevtig als ik ongestel moet worden ...maar geen ongesteldheid dus

    ben ook missenlijk en mn borsten en tepels doen erugggg pijn!

    kan het zijn dat ik dan in februari een eisprong heb gehad en dat ik dan zwanger ben geraakt?
    ik voel me wel zwanger!

    ik weet dus dan ook niet wanneer ik kan testen

    gister deed ik dus een test van clear blue
    maar had denk ik teveel urine gebruikt want er kwam geen controle lijntje alleen in het test venster een streep en pas na een uur kwam er een controle lijntje te voorschein nu had ik dus begrepen dat ik deze test als onjuist moet beschouwen!

    liefs lola
     
  2. Fiore

    Fiore Bekend lid

    12 jan 2012
    931
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Lola,

    Ik mis eigenlijk nog de informatie of je normaal gesproken een regelmatige cyclus hebt of niet. Als je de 17e jan. voor het laatste ongesteld bent geweest dan zou je met een cylcus van 28 dagen op 31 januari een eisprong kunnen hebben gehad en dan zou je vanaf 14 februari kunnen testen. Maar het kan natuurlijk ook zijn dat je een wat langere cyclus hebt en dat deze dagen verschuiven. En als je nu de symptomen hebt die je beschrijft dan zou ik toch even nog een keer testen als ik jou was, want als je normaal wel regelmatig ongesteld wordt en nu ineens niet + symtomen van zere borsten, steekjes in de onderbuik en misselijkheid dan zou het me niet verbazen als je inderdaad zwanger bent. Succes !
     
  3. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ik sluit me bij Fiore aan met nog een vraagje, ben je al lang van de pil oid af? Het kan natuurlijk ook nog ontpillen zijn helaas
     
  4. driewondertjes

    29 jul 2011
    38
    0
    6
    NULL
    NULL
    hoi,
    ik ben onregelmatig ongesteld
    maar werd 17 januari dus ongesteld!
    6 dagen lang in totaal.

    maar nu sinds 10 dagen voel ik me zwanger
    en heb ak 10 dagen krampjes in mn onderbuik
    ik dacht dat ik ongesteld werd maar tot nu toe niks
    maar wel die krampjes iets minder als ongesteldheidskrampjes
    maar ik dacht bijmezelf 10 dagen krampjes is wel erg lang als je dan nog niet ongesteld bent geworden!
    alleen mn borsten zijn zo pijnlijk en branderig
    en vlagen van missenlijkheid
    heb wel vaker krampjes en dan word ik meestal na een dag of 5 ongesteld maar die krampjes blijven nu wel langer aan houden
    #zucht#


    maar weet niet wanneer mn eisprong nu was dus vandaasr dat ik dan niet weet wanneer ik het beste zou kunnen testen dat ik zeg maar niet te vroeg test


    liefs lola
     
  5. biancs

    biancs Fanatiek lid

    12 dec 2011
    1.197
    0
    0
    Hoe lang is normaal / of gemiddeld je cyclus? (eerste dag menstruatie tot laatste dag volgende menstruatie. Om zeker te weten of dat je zwanger bent of niet, zou ik het even proberen met een test van de kruidvat.. 2 voor 5 eur. Daar kun je een pipetje gebruiken en dus is het bijna onmogelijk om te veel urine te gebruiken.
     
  6. Fiore

    Fiore Bekend lid

    12 jan 2012
    931
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben daar nogal makkelijk in. Als je wilt weten of je zwanger bent dan moet je gewoon testen. Inderdaad de Kruidvat testen zijn niet duur en betrouwbaar. Als je al zulke symptomen hebt dan lijkt het me gek dat, als het inderdaad geen ontpillen is, de test nog niet uit zou slaan. Normaal gesproken is de fase na de eisprong een dag of 14. Dus als je al 10 dagen "last" hebt dan lijkt het me dat je minimaal op de 14 dagen moet zitten. Maar goed, ik heb er ook niet heel veel verstand van hoor, als ik jou was zou ik testen. En als het niets is, dan weet je dat ook in ieder geval. Dan kun je na een paar dagen nog eens testen als je menstruatie nog niet is gekomen.
     
  7. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Sorry hoor maar hoe kan je ongesteld zijn geworden op 17-01 terwijl je op 18-01 nog schrijft dat je 4 a 5 wkn zwanger bent?
     
  8. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Inderdaad zoals Jane schrijft....

    ALS je toen zwanger bent geweest én je bent onregelmatig dan zou het zo maar kunnen dat je cyclus in de war is. Was je toen aan het vloeien toen je die echo hebt gehad? Want als er een zwschapsring te zien was, was je bm nog niet schoon en dus ook je vmk nog niet voltooid. Dan kun je op die dag ook nog niet spreken van een nieuwe cyclus.

    En meerdere, ook in je andere topics, hebben gezegd dat even opnieuw moet testen. Ik snap eigenlijk niet waarom je dan weer je vraag steld? Ik had allang 10x getest.
    Wij kunnen je niet vertellen of je wel of niet zwanger bent, toch?

    Ga nu maar snel een test halen bij de kv (2 voor 5,-) en heel veel succes!
     
  9. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Volgens haar history heeft ze op 18-01 een echo gehad en was ze 4 a 5 wkn zwanger en was er alleen een vruchtzakje te zien en geen zwangerschapsring.

    Dus je spreekt jezelf tegen, je kan dan niet op 17-01 ongesteld zijn geworden.
    Of je verhaal in januari klopte niet?
    Of dit verhaal klopt niet of beide kloppen niet.
     
  10. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    7 okt 2011
    4.433
    1.123
    113
    ZZp er
    er wasgeen zwangerschapsring te zien alleen een vruchtzakje wel... zwangerschapsring komt voor de vruchtzak
     
  11. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    7 okt 2011
    4.433
    1.123
    113
    ZZp er
    sorry had even het berichtjhe van haar toen nagelezen
     
  12. Jane1981

    Jane1981 VIP lid

    21 sep 2008
    7.451
    98
    48
    Omgeving Utrecht
    Heb al haar berichten gelezen, en sorry maar ik zet een dik groot vet vraagteken bij haar verhalen...
     
  13. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis

    ok, nieuwsgierig geworden en teruggelezen......en je hebt blijkbaar voor de eerste keer op 11-01 al posi getest......en vanaf daar ben ik het spoor kwijt, posi test, bloedverlies, provera, echo en nog vanalles.
    Ik zag dat je niet echt netjes reageerde als iemand zei dat het een vaag verhaal was...................maar ik vind het een vaag verhaal.
    Ik zit echt niet te vertellen dat er niks van klopt of dat je zou liegen, maar het is wel vreselijk onduidelijk en ja vaag.
    Heb je nu vanaf 11-01 positief getest of niet? Ben je daarna nog ongesteld geworden of alleen die bloeding van de provera? Als we iets meer duidelijkheid hebben in je verhaal kunnen we je ook beter helpen lijkt mij zo....
     
  14. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Hallo, ik heb ook eens even gelezen, want werd nieuwsgierig van jullie berichtjes, maar volgens mij is het niet zo ingewikkeld.

    Ze is heel onregelmatig ongesteld en was in januari zwanger van een leeg vruchtzakje. Dit is mis gegaan daardoor en het eerste bloedverlies was op 17 januari, dus die datum houdt ze aan als eerste menstruatiedatum. Maar op 18 januari wist ze nog niet hoe het zat, dus toen dacht ze nog zwanger te zijn. Dat het warrig overkomt, is volgens mij omdat z ezich makkelijk erg druk maakt, en who blames her. Dat zou ik in dat geval misschien ook wel doen.

    @driewondertjes. Probeer een beetje te relaxen meid. Je maakt jezelf alleen maar gek. Ik weet het, het is moeilijk en makkelijker gezegd dan gedaan.

    Maar over je huidige menstruatieklachten/zwangerschapsklachten. Theoretisch gezien kun je natuurlijk zwanger zijn. Alleen een nieuwe test zal dit kunnen uitwijzen. Pak voor de zekerheid weer een kruidvattestje.

    Maar het kan ook heel goed mogelijk zijn dat je lichaam nog echt van slag is en je hormonen simpelweg gieren door je lijf. Zwangerschapsklachten kunnen vaak ook betekenen dat er ene menstruatie aankomt. Dit heb je niet eerder gehad, maar door dat gedoe in januari is je lichaam misschien wel van slag.
    Probeer je zinnen te verzetten en doe een testje. Als deze negatief is, zaterdag weer 1. Als die ook negatief is, kun je ervan uitgaan dat je lichaam van slag is. Ik denk dat dan vooral rust gaat helpen. Stress kan jezelf doen geloven dat er van alles aan de hand is, wat er niet is.

    Succes meid.
     
  15. stopcontact

    stopcontact Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.674
    1
    0
    Ze zorgt zelf dat iedereen het maar een vaag verhaal vindt. En stelt vragen waar iedereen op antwoord en haar probeerd te helpen, om vervolgens helemaal niets meer van zich te laten horen.

    17-01 bloedverlies (zegt ze in dit topic)
    18-01 echo waarop vruchtzakje te zien was, 4 a 5 weken zwanger... (zegt ze in het topic van 18-01 maar laat deze info gemakshalve even weg?)
    .......

    En toen was het "nu" .....

    Wat ik dus denk:
    Ze zat de 18e midden in een vmk en daardoor is haar cyclus van slag.

    Maarja, we weten helemaal niet hoe het na 18-01 verlopen is. Ik neem aan dat ze daarna nog een echo heeft gehad om te kijken of ze schoon was?
    @TS, het zou fijn zijn als je misschien wat meer en duidelijkere informatie geeft.
     
  16. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Ja das waar. Anders kunnen we je niet helpen.
     

Deel Deze Pagina