Maart mama's 2010, deel 7!

Discussion in 'De mama's' started by jedalin, Feb 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    joenna gefeliciteerd met je verjaardag

    superb beterschap voor morris
     
  2. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    whaha jesse is de laatste tijd alles in zn romper aan het duwen.
    Van blokjes speelgoed, tot papiertjes, zakdoekjes, tubes, naja...alles! hahah
    Dus het komt geregeld voor dat als ik hem verschoon, er weer iets uit zn romper gevallen komt.
    Maf jong..
    Volgens mij is dat gekomen omdat ie zag dat oma wel eens een zakdoekje in dr shirt, bij haar pols, deed! hahaha.
    Verder is Jesse ook echt een verzamelaar. Die loopt de hele dag rond met vanalles onder zn arm en in zn handen.
    Om maar zoveel mogelijk mee te kunnen nemen.

    Verder hier 2 knullen die dol zijn op kleuren, tekenen, stempelen noem maar op.
    Met hun verjaardag krijgen ze nog klei weet ik toevallig (van oma haha), zullen ze ook wel geweldig vinden.
     
  3. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Hoera!!! Joënna is jarig.... :D!!!
    Proficiat lieve meis!!
     
  4. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Jedalin; haha hebben ze dat toevallig gezien bij Taleah want zij doet dat ook al een tijdje! Te grappig. Voor nagellak potjes van mama zijn leuk ;)!
    hier is ze ook helemaal gek van knutselen, vooral verven. Alleen dat geeft altijd zo'n rotzooi dus doen we niet zo vaak. Haha!
    Kleien wel vaak, en dan is ze echt een tijdje bezig, het mesje is dan favoriet. :)

    Superb; succes met de dunne poepies! Gelukkig is ie verder niet ziekjes. Was de reis met tram enzo goed gegaan? Ben wel benieuwd!

    Gwen; ik denk een heel wijs besluit. Ook al is het heel moeilijk.
    Je doet er denk ik wel beter aan. Kan je nog eens een foto plaatsen van je knappe ventje. Samen met grote zus ook misschien? :p
    Vieren jullie haar verjaardag gewoon vandaag of in t weekend?

    Seanli; hoe gaat het nu met Sem? Las op fb dat het weer een onderbroken nacht was met veel hoesten. Pff balen zeg.
    Wel goed dat je het zo hebt kunnen regelen op je werk.
    Maar blijf rustig aan doen hoor ;)!

    Setti; grappig dat jullie gelijk hadden met je schoonbroer/zus. Leuk zeg! Weer een kleintje erbij..
    Wanneer stopte jullie ook al weer? ;)

    Boomie; wat schattig die Fenna me haar Bumba pakje. Die wilde ik voor carnaval halen maar was er niet van gekomen.
    Hoe voel je je nu? Is je ongi heel erg, 1ste keer na mk toch?

    Kussie; hoe is het bij jullie? Hopelijk met weer helemaal goede nachten en zonder hoofdpijn. Scheen het zonnetje bij jullie ook zo lekker?

    Ano; en hoe is het met de tuinmannen? Nog leuk om tegen aan te kijken wuhaha..
    Wat heeft Neomi allemaal gehad voor dr verjaardag? Nog leuke foto's ervan?

    Even sturen voordat het weg is hihi..
     
  5. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Hier; Zo hier een grote schoonmaak gehouden. Het zonnetje scheen zo lekker. De ramen gedaan, poetsen, stofzuigen, dweilen etc etc.
    Ondertussen ook nog naar t dorp geweest met Taleah en ze loopt zo goed mee. Echt super leuk. Tasje vasthouden enzo.

    Nog niet ongi. Maar ja hebben al vanaf ehm (schaam) twee weken geen sex mee gehad. Haha erg! Dus ja mocht dan m'n ei zijn geweest hebben we m gemist. Wel balen zo'n lange cyclus.
    Mocht het nu volgende maand raak zijn komt het tegen of met kerst. Hmm! Hahaha.
    Maar ja ga denk wel weer ovu testen gebruiken. Is toch wel makkelijker met zo'n cyclus.
    Maar goed dat we in oktober al zijn gestopt ipv januari. ;)
     
  6. anoniempjuh

    anoniempjuh Fanatiek lid

    May 18, 2008
    4,779
    0
    36
    hey meiden

    gwen nogmaals gefeliciteerd met jullie meisje!!en ik denk dat je de juiste keuze hebt gemaakt!!het zal je zowieos een stuk meer rust geven denk ik.en je hebt je best gedaan meid!!!

    jedalin, haha ja een hoop poppen spul!ze vind t helemaal geweldig.
    ja alles gaat goed, wel wat meer last van mijn rug, erg moe en nou ja de kleine kwaaltjes dus zeg maar, mar mag verder niet klagen hoor, wordt nu wel spannend!!!
    haha alles in zijn romper stoppen, ach wel handig toch!!!

    zazz tja met zo'n lange cyclus is het altijd moelijk he, weet er alles van,dan zijn ovutesten idd wel handig!!maar wie weet is het toch niet nodig!!!

    boomie heeft je kruidenmixje geholpen?

    verder weet ik het even niet meer sorry...ff druk met van alles.
    tuinmannen gaan zo weer weg, en jef en ik gaan uiteten bij een luxe iets in utrecht, hoop dat ik me ogen open kan houden haha
     
  7. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Oeh lekker Ano! Veel plezier en eet smakelijk :)!

    Zou ik toch nog zwanger kunnen zijn dan? Is maar een hele kleine kans toch? Ben nog steeds niet ongi... Pfff lastig allemaal dat zwanger worden hahaha! ;)
     
  8. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    @Gwen van harte met Joënna!
    En een goede beslissing om te stoppen met BV. Ik had exact hetzelfde met Mel. Zij zoog ook zo hard en zoog ook mijn tepels kapot. Na 2 weken hield ik het echt niet meer vol en ben toen gestopt met de BV.

    @zazz balen van je negatieve test.

    @jedalin wat sneu voor je schoonvader dat hij zijn hobby ook op moet geven. Maar gelukkig knapt hij wel al weer wat op. :)

    @superb beterschap voor Morris.
     
  9. jedalin

    jedalin VIP lid

    Nov 4, 2008
    12,674
    2
    38
    Gaan jullie morgen ook De Gelukkige Huisvrouw kijken? Hoor van iedereen dat het een heftige film is, maar ik wil hem zéker zien. Lijkt me een erg mooie film.
    Hoor wisselende geluiden; moeders die het niks vonden, moeders die hem geweldig vonden en moeders die hem niet konden/wilden kijken.
     
  10. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    Apr 25, 2009
    1,982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    sorry hoor dames ik verwaarloos jullie heel erg maar kom er om 1 of andere reden gewoon niet aan toe......
    JEdalin: owww die film moet je kijken! heb het boek gelezen en de film al gezien maar hij is eigenlijk best herkenbaar......hmmm weet niet of herkenbaar het goede woord is maar nouja je snapt het wel!
    Zazz: oww meid nou wie weet het kan nog..........En anders wel flink van bil de volgende maand he! want al 2 weken niet dat kan niet hoor! foei!

    Meiden met tweedekindje: ik ben neiuwsgierig of de 2de er nou zo uit floept.....dat het veel gemakkelijker gaat als de eerste.....Begin er namelijk best heel erg tegen op te zien...

    nog vraagje weet iemand waar je een luizentas kan kopen...voor op school? niet al te duur want op internet vind ik ze veel te duur!

    Gwen: goed hoor meid dat je een keuze gemaakt hebt! en je voelt je er goed bij! super!owwwww nog GEFELICITEERD!!!!!
    Hier vandaag ook grote schoonmaak gehouden..... alles is weer spik en span. Vandaag spannende dag.....Jan gind voor het eerst naar de peuterspeelzaal....mijn kleine ventje wordt alweer groooooooot! Was even moelijk maar hij vond het leuk! Bij thuiskomst was hij uiteraard niet te genieten want hij had zijn slaapje gemist......uiteindelijk viel hij onder het eten in slaap met nog een gehaktbal in zijn mond hihi.
     
  11. Appel en Peer

    Appel en Peer Niet meer actief

    Jedalin; ik heb op m dvd dus kijk m niet morgen. Ben trouwens niet thuis haha. Maar hij is best heftig indd. Je kan niet begrijpen dat iemand zo doet met zo'n klein baby tje. Heel heftig iig!
    Maar je moet m gewoon gezien hebben.. ;)
     
  12. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    De 2e ging bij mij nog vlotter dan de 1e. Ik hoefde maar 1 keer te persen en toen mocht ik niet meer persen, omdat Melanie de navelstreng om haar nek had. Maar ze werd er gewoon uit gedreven en schoot er met een rotgang uit. :)

    Bij Mel duurde mijn bevalling vanaf de 1e wee maar 1 klein uurtje. Bij Alies was dat iets van 2 uurtjes.
     
  13. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    Ow Jan zijn 1e dag op de peuterspeelzaal. Leuk hoor! Whahaha ik zie het al voor me Jan al slapend met de gehaktbal nog in de mond. :D Geen foto van gemaakt?
     
  14. Boomie2012

    Boomie2012 Bekend lid

    Jan 3, 2012
    526
    2
    18
    NULL
    NULL
    Hey,

    Er is veel geschreven sinds gisteren, wilde even snel bijlezen, maar duurde nog even

    @Ano; fijn dat het nog zo goed gaat, de weken tikken maar door!! Hoe gaat Neomi eigenljk om met je dikke buik?
    De pillen hebben enigszins geholpen, in ieder geval beter als de nachten ervoor!

    @Gwen; goed dat je een beslissing genomen hebt, hopelijk brengt het je wat rust! Sterkte en geniet ervan.

    @Zazz; oooo kl*te zeg.. een negatieve test. Op welke dag zit je nu? Erg he, die onzekerheid, het idee dat je wellicht toch zwanger bent. Ik duim met je mee!
    Mijn menstruatie is nu eigenlijk hetzelfde als anders. Geen pijnen meer, maar merk dat mijn hormonen voor de menstruatie wel heftig waren, ben nu veel vrolijker weer.

    @vriendlief; een luizentas? geen idee wat het is uberhaupt. aahhgossie, met een gehaktbal in de mond? Heb je een foto ? :p

    @hier; morgen weer naar Plopsaland met Fenna en mijn moeder. We hadden nog kaartjes, leuk leuk! Nu televisie kijken !
     
  15. vriendlief

    vriendlief Fanatiek lid

    Apr 25, 2009
    1,982
    0
    0
    toekomstig huismoeder
    zaanstreek/waterland
    alies, boomie: ja heb wel foto maar zijn mond zat dicht hihi. Heb hem daarna wakker gemaakt voor badje en toen schrok hij even omdat die bal dus nog in zijn mondje zat.....

    Alies: ooo dat is een snelle bevalling! maar verder dan ook niet ingescheurd ofzo.....? ik ben zo bang dat ze me verkeerd gehecht hebben bij jan en dat nu weer alles openscheurd :S

    Boomie: heel veel plezier morgen!
    Een luizentas is voor hun jasje in op te hangen dan kunnen de luizen zogenaamd niet overspringen....... kan ze op internet vinden voor 15 euro maar vind ik een beetje overdreven!
     
  16. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    @ Alies: My god?! Dat is snel bevallen. Ik zal al blij zijn als ik er bij deze 2e bevalling de helft korter dan bij Jens over doe. Bij Jens was het 19 uur!!

    @ Zazz: Ohw ik voel weer gewoon helemaal die spanning....

    @ Boomie: Veel plezier morgen in Plopsaland!

    @ Gwen: ik vond het toen ook zo moeilijk om te stoppen. Voelde me aan de ene kant schuldig, maar aan de andere kant werd ik er uiteindelijk wel een stuk gelukkigere mama van! En dat was voor Jens ook wel fijn!

    @ Vriendlief: ik geloof niet dat je zo'n ding veel goedkoper kunt vinden.... Dat buitten ze echt uit die zooi!
     
  17. Franny

    Franny Actief lid

    Sep 24, 2009
    291
    0
    0
    @ hier: ik voel hier steeds meer 'gekriebel' in mijn buik, als ik 's avonds op de bank zit. Heerlijk gevoel weer!!
     
  18. Alies05

    Alies05 Fanatiek lid

    Sep 5, 2008
    4,312
    0
    36
    Nee bij beiden niet ingescheurd. Bij Mel had ik inwendig een heeeeeel klein wondje, maar het zou pijnlijker zijn om daar 1 hechting door te doen. Dus het zo gelaten. Heb er geen last van gehad.
     
  19. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    geweldig toch hihi ik kan er wel om lachen hihi
     
  20. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    ik heb nu nog een halve strip dan een rust week en dan weer een strip dus denk dat ik de 3e week van april klaar ben. en dan willen we er pas rond juli echt voor gaan. ff een maand of 3 weer al die hormonen uit mn lichaam werken en dan in die tijd ff foliumzuur slikken.

    ik hoop dat ik dan zwanger terug kom van de vakantie. Toen ik zwanger was van lisanne gingen we ook op vakantie en dan kan je bijna niet in de zon dus das minder en daarom hoop ik dat ik zwanger raak op de vakantie hihi
     

Share This Page