Druk op plaats reactie, dus niet meteen onder in het veld reageren. Dan zie je bovenaan een paperclip, klik die aan en kies voor bestand toevoegen. Wel even een zinnetje zetten anders doet ie het niet.
Er zitten weer mooie testen tussen! Hoop dat ik ook snel mijn test mag showen. Heb als het goed is gister pas mijn eisprong gehad, voorlopig kan ik npg niks testen.... Hoe vroeg/snel hebben jullie getest?
Krijg het niet voor elkaar... kan mijn vriend ook niet vragen gezien ik al "stiekem" heb getest. Ik wacht zondag wel af. Laat het jullie weten! x Manon
soms lukt het ook zo: onder staat: snel reageren, meer opties. als je meer opties aanklikt dan kom je in een ander scherm. daar klik je de paperclip aan en krijg je een popup. je kiest de foto en wacht tot hij ingeladen is. daarna sluit je het venster en staat hij automatisch in je bericht als je hem verstuurd
Ligt het nu aan mij, of zijn er steeds zo weinig testjes om te showen?? De meeste ochtendurine is volgens mij wel gevloeid
heb alleen nu mijn complete testrij vind het toch nog steeds extreem donker die van 18dpo. kan dat op een tweeling wijzen eigenlijk? of is dat normaal zo
Klik op plaats reactie Klik op het peperclipje voor bijlage upload je bijlage. Als je slim bent ga je voor dit alles naar fotoverkleinen.nl en verklein je hem vast anders kun je een melding krijgen dat hij te groot is of het duurd heel lang voordat hij is geupload.
Beckje ik geloof niet dat een tweeling met een hcg test te zien is. Je heb gewoon meer hcg aangemaakt daar en aangezien het nog lekker schommeld in het begin is ie dan gewoon knal
Heb je die laatste test niet gesloopt en het stripje er verkeerdom weer ingedaan??? De controlestrepen van de andere 3 zijn even donker als de teststreep van de 4e en toevallig is daarvan de controlestreep weer heel licht. Het lijkt net alsof het stripje er verkeerdom in zit.
Maar denk niet dat je kun zeggen dat het op een 2-ling duidt. Zie trouwens dat jou cyclus erg op de mijne lijkt. En nu het gister vroegtijdig mis is gegaan had ik plots een cyclus van 29 dagen en dat heb ik echt nog nooit gehad en zie dat jij 2 x een vmk heb gehad met 29 dagen. Apart zeg.
idd. dit was als ik niet zwanger was geweest een cyclus van 28 dagen. hoe korter de cylcus bij mij, hoe groter de kans dat ik zwanger word ofzo... wel rot joh sterkte iig ermee. hopelijk lukt het snel om een mooi brusje erbij te krijgen
Ik zie helemaal niets op deze test. In een ander topic zei je dat je op 1 maart 4+5 weken was. Dan zou je nu 5+4 weken zijn en dan moet een test echt wel een streep laten zien. Ik denk helaas niet dat je zwanger bent want ook op je andere test van 1-3 zie ik geen zwanger streep.
Hcg verdubbeld om de dag. Het verschil tussen 13 en 18 dpo klopt dus. Je maakt gewoon snel veel hcg aan. dat heb ik ook alle 4 de keren gehad en het was er toch elke x maar 1tje.