daarom koop ik ook geen dure broeken, 20-25 euro is meer dan zat, de duurdere gaan zelfs nog eerder kapot, ik weet nu hoe die leuke knielappen op onze broeken vroeger kwamen hahah (alles valt op zijn plek ) alhoewel ik wel echt een meisje meisje was met veel jurken, mijn moeder deed alles zelf maken (nouja 75%) en kon mijn gedragen kleding zelfs aan klasgenootjes doorverkopen want ik was extreem lang en hun wilde het hebben (nouja hun moeders in elk geval)
mja de enige spijkerbroeken die mevrouw wel graag draagt kosten gelukkig 9,95 dat shopt wel makkelijk hoor soms hebben ze een net ander model dat ze ook nog wel aan wil.. laatst hele coole strakke bootcut spijkerbroek meegenomen ipv een standaard wijde meisjesspijkerbroek.. Dus niet zo'n vormeloze maar wel lekker los. maar met die strakkere bootcut variant is ze ook wel erg bilj geloof ik.. dus als ze die weer eens hebben komt er nog wel eentje bij. nu eerst zomer.. dus jurkjes/rokjestijd
Mijn oudste zoon is echt een sprietje, broeken hangen echt om zijn lijf, bij h en m heb je van die extra smalle broeken. En mijn jongste is heel breed, die heeft dus weer extra breede kleding nodig. Als baby had hij wat kleding van noppies maar daar zat hij als een rollade in hahaha.
Het hoeft inderdaad geen kapitaal te kosten. Ik haal de meeste merken (met name vinrose, vingino en impfs&elfs) bij een outlet hier, voor vaak 5-15euro per stuk! Voor dat geldt vind ik het niet eens bij de zeeman. En dan heb ik vaak hele bijzondere jurken, vesten en setjes. Die ik daarna ook nog kwijt kan op marktplaats. Verder dragen ze hier werkelijk alles, van gekregen, tot prenatal/c&a/h&m en ook veel merken. Het gaat erom of het mooi is EN mooi blijft.
1 ding scheelt.. de kleinere maatjes hebben vaak knoopelastiek daar zweer ik echt bij want ondanks dat mijn dochter echt niet te licht is.. zakken echt alle broeken en rokjes van dr billen af. en dat vindt ze zelf ook verschrikkelijk... bijv. als ze op de grond zit en dan de broekrand zo laag zit...
ja zeker sinds ze hier zonder luier is (vorig jaar zomer) merk ik dat heel erg maar ik pak nu leuke gekleurde onderbroekjes dan is het geen ramp hihi knoopelastiek is geweldig in elk geval haha
mja maar dan nog.. piept er soms een klein stukje van dr bil uit ondanks dat ze altijd(!) boxers/hipsters draagt liefst draagt ze enkel nog rokjes inmiddels.. die kruipen omhoog ipv omlaag als je gaat zitten
Ik heb veel jottum en sd le chic, maar hier hangt bijv. ook de halve collectie van de wibra in de kast. Ik combineer alles met elkaar en trek ook de duurdere merken naar school aan. Ik kan me niet echt druk maken om vlekjes of gaatjes. Ik vind het leuk om mijn meiden leuk te kleden, maar of dat nu met merk of non merk is dat maakt me niet uit.
Hier bijna geen merkkleding. Ik vind het allemaal zo belachelijk duur en je hebt genoeg leuke niet-merkkleding. Ik vind het heel wat zeggen over de ouders van de kinderen met merkkleding, als die andere kinderen op jonge leeftijd al buiten sluiten omdat ze geen merkkleding hebben.
ik snap je laatste zin niet zo goed, bedoel je dat de ouders die kdr buiten sluiten (dat hun kdr niet met kdr met non merk mogen spelen?) of dat de kdr dat al doen (jou kleertjes zijn stom dus ik speel niet met jouw???)
Hier hebben we ook veel merkkleertjes maar ook zara en dat soort winkels.. Was net in de H en M en kom met lege handen op sandaaltjes na naar buiten is gewoon mijn smaak niet.. Dochterlief kwam wel met een hello kitty jurk aanlopen maar ik vind ze echt verschrikkelijk en die koop ik dus niet ook al vind zij ze wel helemaal geweldig das dan jammer.. Maar het liefst wil ze nu alles roze kan ik toch ook niet in mee gaan.. Koop wel veel roze maar ook wel andere kleuren! En ik heb zo iets van kom op ze zijn 2 of 3 moeten ze dan nu al zelf bepalen?
nou bereid je maar vast voor.. de mijne is 4 en als ze het stom vind.. krijg je het dus gewoon niet meer aan
Jaa saskia die knoop elastiek is ideaal! Maar moet bij hem zooo strak maken dat het zo'n hobbezak word Maar ook met die super strakke broeken moet ik ze strakker maken. Kids schelen 5 jaar in leeftijd maar 2 centimeter in taille!
maar uiteindelijk bepaal jij toch wat ze aantrekt? Ik ga toch echt met een meisje van 4 jaar in discussie over wat ze wel of niet aantrekt. Ik betaal dus ik bepaal! En wbt een eigen smaakontwikkeling ben ik van mening dat dat altijd nog wel kan.
@joyce: zeker in het weekend... Zeg ik enkel dat ze zich gaat aankleden en de rest doet ze zelf. Doordeweeks pak ik het meestal gewoon omdat dat sneller is. Maar dan op maandag makkelijke kleren "want vandaag gym, mam" Vrijdag zelfde verhaal... "mam, ik wil die trui niet want die gaat niet uit". Ik ga dus ook zeker niet in discussie Maar ze zal ook nooit iets pakken wat echt niet bij elkaar past. Hooguit gister scheen de zon.. Dus wilde ze een tshirt aan. "het is toch voorjaar mama?" "jawel, maar het is nog wel koud dus zoek maar iets uit met lange mouwen" Dat werd een wit gebreid jurkje met witte maillot. Prima dan. Dat is niet heel gek toch? Of heb ik als enige een kleuter met gevoel voor kleding/kleur?
@Saskia: nee hoor! Hier nog een kleine die dat voor een groot deel zelf mag weten. We kiezen altijd samen kleren voor de dag, en ik koop ook wel eens iets roze/schreeuwerigs omdat zij dat leuk vindt. Maar ik moet zeggen dat ze een vrij goeie smaak heeft.
@joyce wil ze de meeste kleding die echt niet aan gaat.. Niet aan omdat het stom zou zijn maar omdat het dan kriebelt. Kan daar zelf ook slecht tegen dus dan een hemdje eronder of iets anders aan. Gelukkig kun je daar rekening mee houden bij het kopen
mijn meiden malen er helemaal niet om wat aangetrokken wordt. hooguit hoor ik weleens als ik Samia een jurk aan trek dat Amal zegt ik wil ook een jurk ipv een broek. Maar dan loop ik niet naar boven om iets anders te pakken, ik wil nog wel eens zeggen nou dan onthouden we dat voor morgen. Misschien komt het ook wel dat ik nog nooit heb gevraagd wat trekken we vandaag aan, of zullen we deze broek doen of pak maar wat uit de kast... Hier is het dus nog nooit anders geweest dan dat ik iets pak en hun het aantrekken. Madam heeft zowieso nog een broertje dood aan zelf aankleden, dus wie weet dat als ze dat zelf kan/doet ze ook iets meer zeggenschap krijgt.