Jammer, zou wel handig zijn. Maar bij mij duurt het ook allemaal vrij lange enzo om te openen. Dus ik geef ook de voorkeur aan mijn laptop...
Zo werkdag weer bijna voorbij dames, ben wel een beetje jaloers op de meiden die vrijdags vrij zijn, heerlijk zeg een lang weekend, blijven jullie trouwens deze uren werken als er een wondertje (of 2) komt? Of gaan jullie minder werken?
Welkom bambi! Renske dat is schrikken! Daar ben ik dus ook altijd bang voor Wat een slecht weer hè! Ik wou gaan hardlopen vanmiddag, nou met dit weer heb ik daar dus echt geen zin in... Dus nu maar met een kopje thee en een koekje op de bank! Veel beter Ik hoop dat het morgen beter is, anders ga ik ff zwemmen. Het zwembad zit hier op 5 minuten lopen vandaag. @sammieshiba: ik ga of 3 of 2,5 dagen werken. Vriend gaat dan 4,5 dagen werken en krijgt van zijn werk 1 betaalde papadag!! Hij werkt dan dus 3,5 dagen in de week! We werken beide onregelmatig en daarom ga ik minder werken...
Zo weer lekker thuis, was wel erg druk onderweg met verkeer en de regen.... Maastricht - Venlo is dan toch ruim 1.5 uur... Maar goed, hier niet heel veel nieuws. Menstruatie is op z'n retour. Dus we kunnen gaan beginnen aan onze eerste cyclus. Ik vind het heel spannend en leuk. Voor mijn gevoel gaan de dagen niet snel genoeg. Ik zou nu wel willen ovuleren en volgende week testen haha... Maar goed, gedult en nog wat meer gedult. Nu je eenmaal zo ver bent mag het ook wel NU gebeuren. Gelukkig besef ik me ook wel dat het best een hele poos kan duren. Bambi welkom! @SammieShiba: vriendlief wilt 1 dag minder gaan werken en ik ook. Dus 32 uur voor ons beide. In ieder geval het eerste jaar, daarna moeten we weer even kijken!
Hallo Dames! Hoe is het hier? Heb weer veel bij moeten lezen! Vandaag mijn 1e werkdag gehad op mijn tijdelijke baan en die is enorm goed bevallen. Vond het echt heel erg leuk! Daarna een high tea met familie omdat mijn oom aantal jaar geleden is overleden doen we elk jaar op de datum iets fijns samen. Nu even bij mijn ouders en dan straks naar Antwerpen om vriend van de trein te halen! Gelukkig issie weer thuis! Kan ik vannacht vast weer beter slapen!
Jeetje wat een drukke dag! Fijn dat je vriend strakjes weer thuis is! Ik ga zo nog even een uurtje sporten Steps doen en dan lekker op de bank.
jeetje ik heb even geen tijd gehad om op het forum te kijken en er zijn meteen nieuwe leden bij en echt heeeeeeel veel nieuwe berichtjes. echt super leuk! vooral omdat we allemaal in hetzelfde schuitje zitten.
Goed bezig Rian! Ik heb zin in mijn werkdag morgen! Wat een heerlijk gevoel als je je werk gewoon leuk vind en je met cliënten kunt werken waarvan je denkt: Jaaa, dit is het!!!!! En ik werk de komende 3 maanden regelmatig en dat voelt dan wel heel luxe. Niet om 7 uur beginnen maar om kwart voor 9. Dus niet om 5.30 uit bed maar om 7.15!!!! Heerlijk!
@marjo Dat is wel lekker hoor zo;n betaalde papadag. @Rian En hoe doen jullei dat met jullie wondertje, gaat hij/zij de overige dagen naar de kinderopvang of naar oma's toe? @Danielle leuk om te horen dat het bevalt je baan @Bambi Welkom
Ik werk zelf bij een kinderdagverblijf dus zou de baby zo mee kunnen nemen naar mijn werk. Dan kan ik toch nog af en toe kijken haha
@ mamaworden Ik heb zelf ook altijd in de kinderopvang gewerkt ideaal is dat en je krijgt nog korting ook wel handig in deze tijd
Hmm nee oma's gaat niet lukken. Wij wonen in Venlo. 1 oma in Gelderland (1.5u van ons) de ander in Zuid-Limburg (1 uur van ons) dus dat gaat het helaas niet worden. Nu is 1 vriendin van mij ook bezig met zwanger worden na haar bruiloft in Mei. Dus misschien dat we als we niet op dezelfde dag vrij hebben een dagje op elkaars kindje kunnen letten. Maar verder zal het echt opvang/gastouder worden, 3 dagen in de week... Helaas. Ik had wel graag een opa/oma dichterbij gehad. Maar met ons beider werk zit dat er niet in.
Mijn kindje zou ook naar de opvang moeten, helaas hebben wij geen opa's en oma's dus dan houdt het al snel op natuurlijk. Baal er alleen wel van dat die kinderopvang bijdrage aangepakt is
Mijn ouders wonen wel dichtbij maar roken als een gek... en hoe graag ze ook willen opassen er wordt in de buurt van ons kindje echt niet gerookt... dus ja, daar is vast het laatste nog niet over gezegd, ik weet het niet... ik en vriend roken beide niet en vinden het ook echt heel vies... of zijn we gewoon onredelijk?
@ Danielle: wat fijn dathet nieuwe werk zo bevalt! Is zo belangrijk hè! Je hebt een drukke dag gehad zo te lezen! Volgens je bannen komt je eisprong er weer aan! Spannend! @rian: wachten duurt zo lang hè! Heb je wat afleiding de komende week zodat het wat sneller gaat? @mamaworden: wat ideaal dat je je kind straks mee kan nemen zeg!
Nee hoor helemaal niet onredelijk ik ben zelf een roker S i know) en ben nu bezig om te stoppen juist omdat we een kindje krijgen, wil ook niet dat me kind in de nicotinegeur zit en ben ook niet van plan om dan weer te gaan roken
@danielle: ik snap we dat je je kind niet in een rokerige omgeving wil hebben! Ik vind je niet onredelijk, vind het eigenlijk een soort van kindermishandeling... Baby kan niet weglopen als je het benauwd krijgt! Mijn moeder en schoonouders roken gelukkig niet! Vooral mijn moeder zal gaan oppassen en naar René gastouder
Jullie reacties zijn wel fijn. Want mijn moeder vind me soms maar een zeur (toen ze zwanger was van mij rookte ze ook en dronk ze ook rode wijn.....) (Ja, en ik heb ontzettende astma en voor de gekste dingen allergiën.... verband met elkaar??)