Binnenkort 30 jaar, maar vriendinnen zeggen nu al af...

Discussie in 'De lounge' gestart door mamavanuk, 8 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanuk

    mamavanuk Lid

    2 okt 2009
    97
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    Binnenkort vier ik mijn 30ste verjaardag en omdat dit in mijn ogen een soort van mijlpaal is wil ik dit graag met een groepje vriendinnen vieren. Alleen nu hebben er al een aantal afgezegd (wegens vakantieplannen), terwijl ik dit toch een half jaar voor mijn verjaardag kenbaar heb gemaakt.

    Nu ben ik iemand die als ik weet dat mijn aanwezigheid belangrijk is voor een vriendin, alle moeite ervoor zal doen om erbij te zijn.

    Maar dit is blijkbaar dus niet wederzijds en dat doet pijn.

    Mijn verwachtingen zijn nu eenmaal niet die van een ander.

    Voor alsnog laat ik het gewoon doorgaan, omdat met het verzetten van een datum, toch een aantal niet kunnen komen. Dit houd je immers altijd.

    Maar wat zou jij doen?
    Verzetten of gewoon door laten gaan met een kleiner clubje?

    Alvast bedankt.
     
  2. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Ik zou het door laten gaan met een kleiner clubje.
     
  3. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    tja ik ben in juli jarig, ik heb ook altijd mensen die op vakantie gaan! ik kan me voorstellen dat mensen hun vakantie niet afzeggen of verplaatsen voor een verjaardag.
    vooral als je met moeite tegelijk vrij kan krijgen!
    gr brenda
     
  4. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.050
    1
    0
    Ligt eraan waar jij je het beste bij voelt, bedenk wel dat als je het verzet dat dat geen garantie geeft dat iedereen dan wel kan.

    Wat betreft je vriendinnen, ik ken de situatie niet maar bedenk je dat het soms binnen een gezin, werk van hem en van haar en school van de kinderen, als lastig is om een vakantie te plannen en dat het niet perse hoeft te betekenen dat ze jou en je verjaardag niet belangrijk vinden.
     
  5. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Gewoon door laten. Gaan..

    Waarom zou je de datum veranderen voor mensen die het al zoon lange tijd van te voren weten en precies dan op vakantie gaan...

    Nee hoor graag of niet

    Veel plezier alvast!:D
     
  6. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    18 apr 2010
    3.248
    2
    0
    n.v.t.
    Oh wat vervelend! Ik weet goed hoe het is als iemand andere verwachtingen heeft dan ikzelf, dit is echt lastig. Ik stuur vaak een lief kaartje, neem een bloemetje mee of een klein cadeautje als ik langsga, ben best heel erg attent. Ik heb maar een vriendin die dit ook doet en een andere die op een andere manier heel attent is. Verder is het zo dat ik daarin echt mijn verwachtingen los moet laten maar dit is erg moeilijk op momenten..

    Ik denk dat jij moet doen waar jij je goed bij voelt. Ik zou wel aanstrepen dat jij het echt belangrijk vind dat iedereen er is omdat het iets bijzonders is voor jou. Dan weten je vriendinnen wat het voor je betekend en als ze dan nog afzeggen moet jij denk ik naar je gevoel luisteren.
     
  7. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.480
    113
    door laten gaan, wij hebben dit probleem regelmatig omdat de kinderen tijdens de grote vakantie jarig zijn. Altijd is er wel iemand nog op vakantie.

    VInd het voor je wel wrang, juist omdat je het ruim van te voren hebt aangegeven.
     
  8. Mom2Boys

    Mom2Boys Bekend lid

    12 mei 2011
    555
    51
    28
    Vrouw
    Allereerst, wat vervelend zeg! Ik snap dat je je nu rot voelt, ook omdat jij wel je best zou doen om bij zo'n belangrijke gebeurtenis aanwezig te zijn.

    Ik zou het gewoon vieren op de dag die jij geplanned hebt.
    Ook omdat je het al een half jaar kenbaar hebt gemaakt.

    Suc6 en dikke knuf!

    Inge
     
  9. MamaJess

    MamaJess Niet meer actief

    Ik ook ja. En ik zou zelf mijn vakantieplannen nooit aanpassen voor een verjaardag eerlijk gezegd.
     
  10. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik zou het ook door laten gaan, ik ben zelf 24 juli jarig en loop ook vaak tegen het probleem aan. Als ik iets groots zou willen vieren, dan zou ik het ver voor of na de vakantie plannen. Je kunt ook niet van mensen verwachten dat ze hun vakantie om jouw feest heen plannen ook al weten ze het al heel lang.

    Neemt niet weg dat ik weet dat het heel vervelend is.
     
  11. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    dit:)
     
  12. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Door laten gaan, absoluut.
     
  13. Jel

    Jel Niet meer actief

    Ik zou het gewoon door laten gaan met het kleinere cluppie.

    Wel jammer dat sommigen net weg zijn dan! Alvast fijne verjaardag.
     
  14. danip

    danip Niet meer actief

    Ik ben zelf begin augustus jarig, en heb ook altijd hetzelfde. Het is niet anders! Ik heb zelfs wel eens een verjaardag gehad dat alleen mijn ouders zijn geweest, en de rest echt allemaal op vakantie was.

    Maar jammer is het wel! Snap dat je er van baalt.
     
  15. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Mee eens.
     
  16. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    16 mrt 2010
    5.429
    5
    0
    Nou sorry maar ik zal echt mijn vakantie met ons gezin (wie ik boven iedereen plaats) niet om verjaardagen heen plannen.
    Wij gaan op vakantie wanneer dat financieel en tijdtechnisch het beste uit komt! Dus wanneer manlief en ik beide vrij kunnen nemen en wanneer we het kunnen betalen.
    Wanneer er dan toevallig iemand dertig wordt, tja.
     
  17. sweetamber

    sweetamber Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.271
    1
    0
    apothekersassistente
    Misschien wat ver gezocht, maar wordt er niet stiekem een surprise-party gepland???
    Was het eerste wat ik dacht....
     
  18. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    dit dus, kan je het 3 jaar van te voren aangegeven hebben het is en blijft een verjaardag en dus ga ik daar mijn moeilijk geplande vakantie niet omheen boeken. Snap wel dat je het jammer vind, maar als het zoveel voor je betekend zou ik het zeker in het weekend voor alle scholen wee beginnen ofzo plannen.
     
  19. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Hoi,

    Vervelend, maar zoals hier al vaker wordt geschreven: ik kan me voorstellen dat mensen hun vakantie niet om je verjaardag heen gaan plannen. Hoe ver je het ook van tevoren aangeeft...een vakantieplannen is ook altijd maar weer afhankelijk van het moment waarop je partner vrij kan. Dus tja...ik kan het ze niet kwalijk nemen. Maar voor jou natuurlijk wel erg jammer. Zou het gewoon lekker met een klein clubbie gaan vieren!!
     
  20. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    mee eens.
     

Deel Deze Pagina