Augustus 2008 mama's deel 13

Discussie in 'De mama's' gestart door Delilah, 13 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lauwie

    lauwie VIP lid

    17 mrt 2007
    8.026
    0
    0
    Goeiemorgen!

    Lekker relaxed ochtendje hier. Kindjes spelen heerlijk en k zit lekker wakker te worden.

    Wat gaan jullie doen vandaag?
     
  2. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Morgen allemaal!!

    @ wat gaan we doen vandaag; we zitten al vanaf het ontbijt aan de grote tafel, Wesley zit te knutselen en Thyrza zit met blokjes te spelen en oefent hoe de vormpjes in een gat passen maar ze is er nu klaar mee :D

    Verder geen planning. Ik zou naar een vriendin gaan maar die had 1 van de kinderen ziek dus da gaat niet door. Dus maar weer een dagje thuis huizen. De laatste huishoudelijke taken voor het weekend doen en mss straks even naar buiten met de kids.

    Morgen wilde m'n man tegeltjes gaan plaatsen in de keuken. Op de muren zit spuitwerk maar dat is na een jaar best vlekkerig geworden boven het aanrecht dus toch maar wat tegeltjes ertegen aan! Ik moet morgen wat hapjes maken voor de verjaardag van m'n schoonmoeder. Er komen zo'n 35 mensen dus dat word morgen avond een gezellig feestje met allemaal neefjes en nichtjes voor de kinderen om mee te spelen!
     
  3. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Hier ook niet veel bijzonders. Giulia gaat naar school. En ze zit nu in een tafeltent :p
     
  4. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.363
    268
    83
    Noord-Brabant
    Goedemorgen,

    Gisteren afscheidsetentje gehad van een collega. Lekker en veel gegeten.

    Vandaag nog geen idee wat we gaan doen. Ik wil eigenlijk naar een speeltuin, de enige die ik me kan bedenken is de kinderboerderij, maar ik denk dat het zand nogal nat zal zijn. En Jorja loopt daar iedere keer weg, dus ik kan niet lekker erbij zitten.

    Petra, leuk feest, veel plezier vanavond.
     
  5. Goeiemorgen!!!!

    Het is ik.... Chantal....
    :cool::p

    Terug van weggeweest.....

    Ik heb me net afgemeld bij de september mama's.
    Kan het hier al zowat even niet bijhouden laat staan daar....!

    Wij zijn hier goed ziek geweest.
    Vrijdag zijn we bij Fonteyn wezen kijken naar een tuinhuis en ik had al wat last van mijn rug en benen. Tuinhuis aangeschaft, helemaal super, komt in juni (jjjeeejjj, lente en zomer kriebels volop!)
    Terug weg werd steeds ongemakkelijker en 's middags lag ik op bed met rugpijn, billen- en beenpijn en een verhoging.
    Erg moe.

    Eerst best wel even zorgen maken natuurlijk, want ik voelde me niet ziek.

    Flinke hoest erbij en zaterdag ook liggen wegzweten in bed. Bijna niet kunnen slapen van de pijn etc. Sinds dinsdag is de pijn zo'n beetje weg. Hoofdpijn van het hoesten sinds gister weg en wat rest is een vreselijk hoestje.... Maar holadiejee, vannacht doorgeslapen en niet wakker geworden van mijn eigen gehoest, dus ook dat gaat al iets beter.

    Ik heb René ook aangestoken, die lag zondag middag en nacht ook met koorts in bed, dus maandag Tygo naar het kdv en wij lagen samen in bed uit te zieken. Avond eten bestond uit wat sap, een beschuitje met zijn drieen in bed!

    Ships.... ik heb teveel te vertellen na zo'n lange afwezigheid.... ;)
     
  6. Woensdag avond voor het eerst weer wat warm eten kunnen binnen krijgen.

    En.......
    Woensdag was de open dag van Tygo' school!
    Erg leuk, Tygo was ook superenthousiast en die gaat liever vandaag nog heen :p
    Dus gister het aanmeldingsformulier ook ingeleverd.

    Vandaag moet ik (ik moet ik moet ik moet echt!!!) dingen uitzoeken voor het kraamfeest van mijn vriendin.
    31 maart is het feest en ik kan met mijn medeplanners steeds geen datumprikken waarop wij alle 3 kunnen om wat dingen door te spreken. Dus ik ga nu wat dingen opzoeken, ideen proberen op te doen, etc. En dit allemaal op de mail zetten zodat we op die manier even kunnen brainstormen.

    Zou dolgraag nog wat buiten doen, maar he verdorie, die grote boom die zoveel rotzooi altijd maakt in de achtertuin is een koppie kleiner gemaakt en nu heb ik niets meer aan te vegen in de tuin :p Hoe vervelend. Dus als het zonnetje blijft schijnen staat ramen lappen misschien op de agenda.
     
  7. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    Nou ik geloof dat ik weet wat tussen Giulia en mij mis gaat. Ik merk dat ik me enorm irriteer aan haar als ze zo'n bui heeft dat ze elke seconde vertelt wat ze doet/hoort/ziet terwijl ik naast haar zit of iig in dezelfde kamer ben en het dus ook hoor/zie. Daar word ik dus kriegelig van dat merkt zij natuurlijk en dan hebben we ruzie.

    @channie oe lekker een tuinhuisje!
    als wij weer geld hebben ;) dan pimpen we het balkon
     
  8. oh ja alle suggesties/ tips of ideeen voor het kraamfeest zijn welkom overigens :)
     
  9. @ juud: ai dat is niet zo mooi, even probeeren om wat minder geirriteerd te raken dus en verstand op nul als ze je die dingen allemaal verteld ;)

    Ja balkon kan ook een lekker plekje zijn om te chillen...
    En wat betreft belastingdienst, ik vind het echt een butt instelling hoor, want als er eenmaal iets mis gaat, probeer ze dan maar eens aan het verstand te krijgen dat er iets is gaat of iets duidelijk te krijgen. Ze lijken wel te arrogant om uberhaupt in hun hoofd te halen dat zij misschien ook wel is iets niet goed doen... Vreselijk. Ik weet wel dat belastingdienst een erg sterke positie heeft. Ik denk idd dat als ze loonbeslag leggen, dat het al te laat is voor wat voor regeling dan maar ook.
    Bij mijn ex is er ook een belastingschuld, hij heeft ook loonbeslag via stadsbank en een bewindvoerder. Ik ben ook schuldeiser, maar dat maakt niet uit, belastingdienst krijgt eerst zijn geld ;) Wie ben ik....?

    Nee een positief imago zal de belastingdienst nooit krijgen, hahahaha!
     
  10. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    cupcakes hihi

    @sjors leuke avond gehad dus?
     
  11. @ juud 1 van de dames stelde als locatie voor om ergens te gaan high tea-en, dus eten zou ik dan niet hoeven regelen...
     
  12. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    21 nov 2007
    1.149
    0
    0
    Zo Chantal jij hebt ons even bijgekletst! Leuk nieuw tuinhuis!
    Kraamfeest euhhh de zwangere een kroon op doen, leuk shirt of buikband laten maken, gedicht schrijven euuhhh. Boekje maken met alle wensen voor het kindje die dan ook het kraambezoek meteen kan "tekenen" zodra kindje geboren is. Poll maken van het geslacht als het niet bekend is. Spelletjes doen die we bij Juud gedaan hebben, allemaal een babyfoto meenemen en zwangere moet raden wie het is,...Buikomvang raden (ben ik erg goed in hihi) met een draadje wol.

    Juud: Kun je haar niet heel goed uitleggen dat jij alles ziet wat zij ziet en hoort. Maar zij is nog maar 3 he dus je mag je ook best verplaatsen in haar belevingswereld en dus bij veel dingen zeggen dat dat een leuk geluidje is, toch? Maar dat kan niet bij alles daar zou ik ook mottig van worden. Tent? Leuk ga er bij zitten met glaasje drinken.

    Petra: Have fun vanavond!

    Wat ik ga doen, ik heb net de kids naar kdv gebracht en ga nu als een speer door het huis vliegen, heb gisteren geen ruk gedaan, dat kan niet met 2 kids en 2 honden (vooral die laatste 2 maken er echt een zooi van met die baggerpoten)
    Om 13u moet ik bij psycholoog zijn en daarna ben ik vast afgebrand en gebeurd er niet veel meer.

    Fijne dag meiden,..
     
  13. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    @pp dat probeer ik ook uit te leggen en idd als het een leuk geluidje oid is tuurlijk ga ik er op in. Ze wil geen tent meer :S
     
  14. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Juud, hier is het ook de hele dag "kijk is wat ik kan, kijk is wat ik doe, kijk is hier mama" vermoeiend is dat wel ja! En hier is het zo, al kijk je 3 x hij gaat maar door... Adem in, adem uit!

    @ Sjorsje, lekker gegeten dus!! Hopelijk kun je nog wat leuks verzinnen voor vandaag!

    @ CHantal, fijn dat je weer bent opgeknapt! En kraamfeest... Moeilijk, als je al gaat high tea'en wat moet je er dan nog bij doen... Ik denk even na...

    @ PP, lekker het rijk alleen dus! Veel plezier met poetsen!
     
  15. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    21 nov 2007
    1.149
    0
    0
    aAmes! Let op Ik heb NEE gezegd. Tegen mn zus. Ze belde om te vragen of ik met haar mee kon rijden, ze moest van Breda naar Ridderkerk en Goes en nog tig adressen voor van alles en nog niks. MP aankopen weet-ik -veel en vroeg of ik mee kon rijden omdat het toch wat veel was. Maar het is haar keuze dat ze zoveel om een dag plant dus ik hoef daar niet bij te helpen toch? Oehh dat beloofd iets goeds, ik kan het!!
     
  16. sjudith

    sjudith VIP lid

    19 dec 2007
    13.031
    0
    36
    Ziekenverzorgende
    Rotterdam
    jeeeej goed zo PP
     
  17. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    #4197 lique80, 9 mrt 2012
    Laatst bewerkt: 9 mrt 2012
    @Delilah, ohh Sam staat nu ook regelmatig op de gang door die scheldwoorden, school grrrr ;) Haha, wij kregen ook 12 sleutels, maar heb ondertussen (8 jaar later) al weer bij moeten maken. Hier heeft de hele fam dan ook sleutel, net als vriendin. En een paar afgebroken, haha! Wat goed dat je man gestopt is met roken!! Gezellig ;)

    @Marleen ongelooflijk zulke mensen. Kan me daar ook mateloos aan irriteren. Wel balen zo'n jochie wat de hele tijd om hem heen draait. Wel fijn dat je weet wat de beste aanpak is voor Thomas.

    @Duster, nou wie weet. Zou lekker zijn als hij opknapt. Oei wat te doen met de hond...

    @PP, wat een gedoe. Is toch niet jouw fout, laat het ze lekker uitzoeken en zodra je het hebt maak je het over. Stakkers. Ehh pannenkoeken, omdat de kids de hele week goed gegeten hebben (we hadden op zondag heel rooster voor door de week gemaakt) en ik hoop dat wij iets anders eten, ahha! You go girl, NEEEEEEEE, haha!

    @Zomerschoenen, hier al een en ander gekocht. Slippers (vindt ze heerlijk), lichte schoenen en gympjes. Dus denk dat ik het ga redden.. Djim heeft ook slippers en loopt de hele zomer op crocs, die van vorig jaar passen nog als het goed is!

    @Setteke, pff das allemaal niet niks. Al aan het klussen of was dat vanaf 1 april?

    @Alieke, balen die tijdverspilling…

    @Lauwie, ouwe werktijger!! Wanneer is de deadline nu?? Krijg je vrije uren voor al dat overwerk? Of geld?
    @Wat gaan we doen. Nou werken, wat boodschapjes, kids halen, eten, taarten bakken… en hopelijk optijd op de bank en naar bed!

    @Petra, veel plezier vanavond. Ik heb trouwens de afslankmotivatie niet in de koelkast gevonden (zoals… zei) Maar op de weegschaal deze week. We gaan er weer voor..

    @Juud, ja das wel een voordeel met een tafel, haha!

    @Chantal, heeeiiiiiiiiiiiii, jemig meid goed ziek geweest dus. Maar zo te lezen barst je weer van de energie! En was jullie tuin niet al prachtig?
    @Kraamfeest, buikomvang raden adhv touwtje afknippen en daarna meten bij de zwangere. Iedereen een babyfoto laten inleveren bij de leiding, opplakken en een ieder laten raden wie wie is. Gasten in blauw of roze laten komen(of accessoire), de kleur waarvan ze denken dat het kindje wordt(of is dat bekend?). Waslijn spannen en zwangere kinderkleding oplaten hangen, met telefoon aan oor binnen bepaalde tijd. Luier raden, welke derrie zit er in de luier (ontbijtkoek, snickers enz. Hier kan ook iedereen weer aan meedoen). Luier verschonen binnen bepaalde tijd. Kadootjes beetje verspreiden over de middag/avond. Nadat de zwangere iets goed heeft gedaan iets geven.. . Voor het fotoraden en buikomvangraden hadden ze bij ons ook 2 leuke kleine kadootjes voor de gasten die winnaar waren (een masker enz.).
    Oh lees nu dat het ergens gegeven wordt, tja misschien heb je dan niet zoveel ruimte voor spelletjes die ik heb genoemd. Ik zou iedereen iets laten maken, zodat je thuis kan high tea-en. Is het een verrassing?

    Zo ik ga weer aan het werk! Deze week dienst, kijken of we het rustig kunnen houden!


    jojo, - 1 kilo weer (in 2 weken tijd ofzo)
     
  18. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ PP, goed zo!! (maar ik zie liever dat je je vriendin afscheept) ;)

    Zo, Wesley kijkt de baby looney toons, die had ik opgenomen, vind ie zo leuk! En hier schijnt het zonnetje!! Straks maar even naar buiten!
     
  19. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Lique, ja irritant als ze dat van anderen overnemen :( maar volgens mij doe je er weinig aan (behalve idd stug op de gang blijven zetten steeds) Mijn man is ondanks dat hij gestopt is wel gewoon gezellig GELUKKIG 2 jaar terug is hij gestopt en dat was bijna een echtscheiding ;) Ben benieuwd hoe hij het morgen overleefd op z'n eerste verjaardag zonder roken.... Werkse!

    @ Kraamfeest, ik dacht dat het een kraamfeest was als in 'de baby is er al' maar het is een soort babyshower aan de ideeen van Lique te zien? Bij mij deden ze ook buikomvang raden met touwtje, erg leuk! En potjes proeven, welk fruithapje/groentehapje proef je? We deden luier verwisselen binnen bepaalde tijd. Soort Pictionary zelf maken met onderwerpen om uit te beelden of woord te raden, zoals flesje geven, bevallen, weeen wegpuffen e.d. Bij ons deed iedereen mee en werden de punten bijgehouden. De persoon die een spel won kreeg een lullig cadeautje. Wij deden ook cake'jes maken en lekkere dingen meenemen. De boel versieren met roze/blauwe slingers/ballonnen en natuurljik; cadeautjes voor de hoogzwangere.
     
  20. lique80

    lique80 VIP lid

    18 sep 2006
    7.763
    0
    0
    Programmeur
    Noord-Holland
    @Delilah, ohh misschien heb ik het wel verkeerd begrepen, haha!! Sorry chantal.. Ehh kraamfeest.... geen idee....
     

Deel Deze Pagina