elfje ik heb ook dat bakaboe rokje met hgetzelfde hema dingetje erop staat leuk hoor! Tja BombaDAT VIND IK GEWOON TE GEK!
@ mirell, rode short zou leuk zijn! Ik heb er 1 gezien bij br@nd maar geen 50 euro waard.. Dus wachten tot sale.. Vind het nu ook erg leuk! @ elfje, beide foto's erg leuk. @ geke ook allebei erg mooi. Hier vandaag Bengh jurkje, dat in de was dus teveel gekrompen is. Het is wel beter. Maar ze zal hem niet heel lang dragen.. nou, ja dan verkoop ik hem maar weer... Foto album T vandaag in Just Small. @ Debby, dit vind ik het gaafste shirt van de zomercollectie van Just Small. Foto in mijn album
Bedankt voor de leuke reacties meiden!! @ Mirell: Leuke set! En haar haartjes zijn echt prachtig ingevlochten!! @ Senna: Wat een schatje! Leuke kleertjes!
kijkt inderdaad beetje loddig uit zijn oogjes Amy-lynn is helemaal schor en ik vind r ook helemaal warm beetje hangerig heerst vast
ja rode legging heb er nog 1 die goed van kleur is en morgen wil ik die aan doen bij dr bengh jurkje net ff hema rode basisshirt bijgekocht met lange mouwtjes op deze zit verf
Laat ik ook eens een foto plaatsen van mijn grote binkie: broek+shirt van name it (broek net gekocht dus moest ff passen vandaar het kaartje)
Mirell, komt door al het huilen, beetje diikke oogjes gekregen. En hij zat bumba te kijkne vandaar lege blik Leuke knullen komen langs!
Ach arm mannetje! Ik zal alleen een ander shirt onder t-shirt doen! Vind tapete ook leuk voor jongens, voor meisjes weer niet..