Geertgen kliniek deel 2

Discussion in 'MMM clubs' started by carma, Oct 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Mariek hoe voel je je meid?

    Damyar jeeej hoe was de tp gegaan?

    Alex ja dat was bij kennis ook dat het wat buiten de marges viel. Vruchtwaterpunctie wees niks uit. Maar kleintje loopt nu wat achter qua lopen praten enzo. Is bijna 4 en spreekt nog maar 1 woordjes zinnen zeg maar.
    Maar of dat daarvan komt valt nooit duidelijk te zeggen toch.
    Harde buiken oehhh rustig aan doen meid. Xxxxx

    Hier dag 11 duphaston en heb buikpijn dus denk dat het bijna ongi tijd is
     
  2. Damyar

    Damyar Niet meer actief

    We hebben twee cyro's teruggeplaatst gekregen.
    Embryloog vertelde dat beide cyro's mooi waren en goed van kwaliteit. Dus nu weer afwachten. Spannend weer hoor.
     
  3. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Goed zo damyar. :)
    Ik kan niet wachten tot wij weer mogen wachten haha
     
  4. sesa

    sesa Niet meer actief

    @daymar, boeden maar!!

    @Sandra, ik moet 1 a 2 echo's per cyclus en dan terug voor IUI, dus ben er regelmatig. Ik heb geen idee hoeveel strookjes ze gebruiken voor IUI.
     
  5. chila

    chila Niet meer actief

    Bedankt voor je berichtje! Oke dat is wel fijn dan want het is toch een eindje rijden. Het is bij mij ook al wel zo goed als duidelijk wat er aan de hand is.

    @Alexandra: Jij ook bedankt voor je bericht! Fijn dat jullie meteen konden beginnen, hoop ik dan ook maar!
     
  6. Sandra 41

    Sandra 41 Actief lid

    Dec 22, 2011
    225
    0
    0
    NULL
    Zuid holland
    Alexandra
    Wat lijkt me dat schrikken zeg kan je nog wel een beetje genieten van je zwangerschap,kan mijn heel goed voorstellen hoor dat je blij zal zij. Als je je kleintje in je armen hebt
    Juist je zwangerschap moet zo fijne tijd zijn
    Geniet ervan
     
  7. carma

    carma Niet meer actief

    O alexandra wat een stress zeg
    Hou je rustig hè meis anders is het straks 15 wkn ziekenhuis en daar zit je niet op te wachten
    Heel veel sterkte en het komt vast goed
    Dikke digi knuf
    xxx
     
  8. Anne1605

    Anne1605 Lid

    Jan 28, 2012
    15
    0
    0
    ambulant gezinsbehandelaar
    zuid holland
    Hoi meiden,
    plaats hier niet vaak iets, maar lees wel veel mee.
    Zelf ben ik inmiddels 12 dagen overtijd, maar geen enkele pos zwangerschapstest... Vorige week een inwendige echo gehad bij gg. Er waren 2 eitjes te zien van 11 en 13 mm. Dus mijn cyclus was weer overnieuw begonnen. Jammer geen zwangerschap, maar wij ook blij dat we bijna weer opnieuw een poging hadden. Gisteren moest ik terugkomen om te kijken hoever de eitjes waren gegroeid. Dit bleek zo minimaal te zijn dat zelfs de arts het gek vond voor cyclusdag 15. Arts dacht aan zwangerschap, maar de zw testen waren natuurlijk negatief. Nu moeten we wachten tot mijn menstruatie en dan weer komen op cyclusdag 12, 13 of 14. Nu is het zo dat we volgende maand gaan trouwen en op huwelijksreis gaan... Dus waarschijnlijk pas weer in mei verder... Echt een domper!!!
     
  9. carma

    carma Niet meer actief

    Morguuuu

    Anne ik had van mij zelf pas een eisporong op dag 23/24 bij een cyclus van 31 dgn
    Het kan dus wel
    En als er een menstruatie is dan is er ook een eisprong
    Ik regel de cyclus nu via gonal en dat gaat beter.
    Misschien ook iets voor jou?

    Hier alles rustig
    Kon het natuurlijk weer niet laten om te kijken of de pregnyl al uit mijn lijf was nu 10 dgn na spuit
    Maar er kwam nog steeds een streep dus het is nog niet weg
    Ik denk echt heel sterk dat ik eind van de week ongi ga worden.
    Het humeur enz is weer geweldig hahahaha

    Hoe is het met de andere dames??
     
  10. alexandra80

    alexandra80 Fanatiek lid

    Jan 19, 2010
    1,973
    2
    38
    oosten van het land
    Bedankt voor jullie woordjes meiden!
    We houden rust, en dan gaat het wel maar als ik iets ga doen wordt buik meteen onrustig.

    Anne succes meis. Ik heb er verder geen ervaring mee maar zoals mariek zegt het kan nog!

    Mariek hoeveel eh pregnyl heb je gehad? 10 dagen na pregnyl zou je iig geen hele dikke strepen verwachten...wie weet.
    Ook al heb je zelf geen hoop ik duim!!
     
  11. carma

    carma Niet meer actief

    #2431 carma, Mar 10, 2012
    Last edited by a moderator: Mar 10, 2012
    Ik heb 10.000 pregnyl gehad op donderdag 1 maart
    het is een streep die zeg maar alle kanten op kan, maar zelf denk ik dat hij lichter gaat worden komende dagen
    Woensdag zit ik op 14 dgn na de pregnyl dan kijk ik nog wel een keer en dan zal het wel wit zijn.
     
  12. Anne1605

    Anne1605 Lid

    Jan 28, 2012
    15
    0
    0
    ambulant gezinsbehandelaar
    zuid holland
    Bedankt voor jullie reacties.
    @mariek ik weet dat mijn eisprong altijd laat is. Stom bedenk ik mij nu dat ik dat niet tegen die arts heb gezegd... Ik heb een uur geleden een ovulatietest gedaan welke een licht streepje gaf. Dus het zou goed kunnen dat ie rond dag 19 positief is. Als er geen eisprong is is die LH piek er dan ook? of blijft deze weg.
    Mocht de ovulatietest over een aantal dagen wel positief zijn ga ik toch maar bellen... Mijn eisprong is laat, maar hij is er wel.
    Voel me soms ook wel zo'n zeikerd om te gaan bellen, maar ja als je iets graag wilt ;)
     
  13. Damyar

    Damyar Niet meer actief

    marieke het is nu 9 dagen geleden, het zou dus nog pregnyl kunnen zijn, maar we gaan gewoon heel hard duimen dat je gevoel het mis heeft. Voel je nog wel wat of???
     
  14. babyhope

    babyhope VIP lid

    Jun 23, 2009
    16,199
    1,082
    113
    Female
    Mama
    somewhere
    Hm mariek ik vind hem TE duidelijk voor een dag 9 pregnyl test. Hij is mooi roze en breed. Ik heb er wel een goed gevoel over als ik hem zo zie:)
     
  15. Ronja

    Ronja Actief lid

    Feb 8, 2011
    459
    0
    0
    (kinder)fotograaf
    Den Bosch
    Eventjes zo. Weet de precieze context niet maar ik had geen eisprong. Jarenlang ook geen menstruatie. Af en toe wel een bloeding (ook wel van 4 dagen gemiddeld) maar werd mij gezegd dat dit uiteindelijk geen menstruatie genoemd kan worden want ik had geen eisprong. Zelfs niet toen ik een half jaar lang maandelijks zo'n bloeding had. Dacht ook 'menstruatie dus eisprong'. Niet dus.
     
  16. Ronja

    Ronja Actief lid

    Feb 8, 2011
    459
    0
    0
    (kinder)fotograaf
    Den Bosch
    Wat spannend Mariek. Mijn duimen draaien!
     
  17. hanied

    hanied Bekend lid

    Feb 21, 2010
    680
    0
    0
    docent vmbo
    brabant...is ie gek dan?
    oehhhh Mariek....Spannuhund! Ziet er hoopvol uit hoor!
     
  18. Marjolente

    Marjolente Bekend lid

    Jul 13, 2011
    969
    0
    0
    Secretaresse
    Leiden
    Zoooo bijgelezen....

    @kriskas ...... (lees teveel woorden waarvan ik niet weet hoe ik ze moet vermelden)

    @mariek spannend

    @kim gefeliciteerd

    @ego vandaag weer ongesteld geworden, dus maandag weer bellen. Heb alleen totaal geen idee meer hoe het schema er nu uit moet zien, dus hoop dat het goed in mijn dossier staat hihihi

    Voor de mensen die op het wachtbankje zitten, succes. voor de mensen die het nodig hebben, een knuffel, en voor de mensen die het niet nodig hebben, ook een knuffel gewoon omdat ik vind dat het wel nodig is :)
     
  19. carma

    carma Niet meer actief

    marjolente dikke knuf meis en suc6 maar weer met de volgende ronde xxx
     
  20. sesa

    sesa Niet meer actief

    Hoi meiden, ik zit nog lekker te wachten tot mijn FM meting 20 maart....wachten duurt zo lang. Ik wil graag verder.
     

Share This Page