kleuradvies

Discussie in 'De lounge' gestart door Tord, 11 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Ik wil binnenkort een nieuwe draagdoek kopen, en deze keer wil ik eens voor een kleur kiezen die me echt staat, in plaats van een kleur die ik mooi vind.
    Hier in de buurt zit geen kleuradviesbureau oid, dus ik hoop eigenlijk dat hier iemand is die wat kan met basisinformatie?

    Ik heb groene ogen en donkerblond haar. Mijn huidkleur is blank, niet spierwit maar ook geen gezond bruin kleurtje (in de winter). Zelf denk ik dan aan een herfsttype, waar dus kopertinten en donkergroen mooi bij passen.
    Ik heb ook wel donkergroene kleding, maar ik ben totaal niet modegevoelig ofzo en ik zie eerlijk gezegd ook niet of een kleur me wel of niet goed staat :).

    Kan iemand me op weg helpen?
    bedankt!
     
  2. Pooh92

    Pooh92 Niet meer actief

    Donkergroen lijkt mij ook mooi, ook bij je oogkleur, of donkerpaars?
     
  3. Lad

    Lad Fanatiek lid

    15 jun 2006
    1.755
    1
    0
    Groen zal je inderdaad mooi staan. En de nieuwe modekleuren, verschillende kleuren blauw, of rood. Ik zou geen pastel nemen dan word je huid wat flets. Geel lijkt me ook geen goede kleur.
     
  4. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Ja donkerpaars dacht ik ook al aan! Rood staat me denk ik ook best wel oke. Lastig hoor...
     
  5. danip

    danip Niet meer actief

    Ah volgens mij ben ik hetzelfde kleurtype als jij! Zelfde kenmerken in ieder geval. Ik heb eens kleuradvies bij een styliste gehad, en daar kwam uit dat ik koele heldere kleuren het beste kon dragen. Bij mij vooral paars, blauw, zilver en groen.
     
  6. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    He kijk, dan zat ik niet verkeerd met paars en groen :).
    Bedankt Danip, dat is bijna advies op maat ;).
     
  7. Bailey07

    Bailey07 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.187
    1.749
    113
    Als je zilver als advies kreeg kun je geen herfst of lente type zijn eigenlijk, tenzij je een van de (weinige) uitzonderingen blijkt. ;) Onder de herfst en lente vallen warme tinten (te beginnen met goud) en onder de zomer en de wintertypes vallen de koele tinten (zoals zilver). Daar begin je de kleuranalyse mee, nadat je eerst naar hoofdpunten hebt gekeken (te weten de: huidskleur, oogkleur, kleur haar -natuurlijke kleur, indien geverfd wordt dit afgedekt-, kleur van het oogwit). Nadat er zilver of goud is uitgekomen wordt er al een selectie gemaakt namelijk. Bij de lente vind je warme, heldere kleuren en bij de herfst warme, gedempte tinten. Bij de zomer vind je koele, gedempte kleuren en bij de winter juist koele en heldere/hardere kleuren.

    » Welk kleur type ben jij?

    Hier vind je nog wat meer informatie over bovenstaande punten die worden gebruikt voor de kleurenanalyse. Hoop dat je er iets aan hebt!
     
  8. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Je had toch al een doek besteld?
     
  9. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Ja maar ik wil er nog een bij :).
     
  10. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Bedankt! Ik denk dat ik inderdaad een herfsttype ben, al vind ik het erg lastig om het zo te bepalen. En daar komen dus inderdaad groen en paars in terug. En bruin, dat klopt ook wel. Fijn, het is nu al wat duidelijker!

    Hier vind je nog wat meer informatie over bovenstaande punten die worden gebruikt voor de kleurenanalyse. Hoop dat je er iets aan hebt!
     
  11. danip

    danip Niet meer actief

    Het had ook niks met herfst of zomer types te maken. We hebben een kaartje gekregen met daarop de voornaamste kleuren die bij ons als type gebaseerd op 4 dingen pasten. Koel of warm bv en helder of donker enz. Dus een andere kleuranalyse als bij jou. Ik moest vooral de koele tinten gebruiken. zilver was de basis, en daarna volgden bepaalde eigenschappen.

    Wil wel even zoeken hoe dit dan precies werkte. In ieder geval niet met seizoenen.
     
  12. danip

    danip Niet meer actief

    Hmm kan het niet echt op haar site vinden hoe het precies werkt, maar wel dit filmpje (bij haar heb ik dus het advies ook gehad) Carriere/video kleuradvies | Indemode.nu Zo ging het bij ons ook, maar dan met heel veel verschillende "kragen" Ik weet alleen niet meer precies mijn kleurstelling. In ieder geval koel, helder, licht en nog wat.

    Sommige kleuren staan mij trouwens wel, vind ik zelf, die niet uit de test kwam. Rood bijvoorbeeld. Echt helder rood, dat staat me best leuk! :D
     
  13. Tord

    Tord VIP lid

    26 okt 2009
    7.304
    299
    83
    Hé wat toevallig, hier herken ik me ook wel weer in! Volgens mij zijn wij inderdaad ongeveer hetzelfde type.
    Maar staan jou donkerpaars en bruin ook dan?
     

Deel Deze Pagina