Vanmiddag om 12.00 uur zijn mijn vliezen gebroken Heb wel wat weeen, onregelmatig en maar 20 a 30 sec houden ze aan. Mocht het niet doorzetten vannacht, wordt ik morgenochtend om 6.45 uur ingeleid. Eindelijk kan ik bevallen !!
Net gedouched maar ze blijven komen maar zo onregelmatig ongeveer elke 5 a 7 min dan weer 2 in 3 min dan weer na 5 min heel vaag Weet niet zo goed wat ik er mee moet eigenlijk
Spannend, hopelijk komt er meer regelmaat in. Veel succes. Ik wacht ook met spanning af, was 9 maart 2012 uitgerekend. Afgelopen donderdag, de 8ste gestript. Sindsdien wat voorweeën, zet helaas niet door.
Voor jou ook de laatste loodjes dus. Dat lijkt mij zo vervelend, over tijd lopen. Heb ik gelukkig nooit gehad. De eerste is met 39 w en3 d geboren, de 2e met 39 w 6 d en nu ben ik precies 39 w. Bij de andere 2 ook gebroken vliezen en helemaal geen weeen anders waren ze iets eerder geboren. Jij ook heel veel succes wanneer het jouw tijd is.
Ja, dat is ook wel een beetje vervelend...het wachten. Haha vooral wanneer je het wel beu bent Ik ben de eerste 2 keren precies met 40 weken bevallen, bij de 3e werd het een spoed KS door omstandigheden met 40,6 wk. en de 4e is geboren met 40,3 wk. en nu ben ik 40,2 wk. Ik hoop toch wel binnen de 40 ste week te bevallen Aanstaande vrijdag word ik weer gestript en mocht dat weer niet baten, hoogstwaarschijnlijk de 19e inleiden. Mijn oudsten 2 kids zijn ook beiden in maart geboren (jarig) de 16e en 23ste...hoop in ieder geval niet op de 16e te bevallen. Hoe gaat het met jou nu?
Mijn jongste (haha nu nog wel dan) wordt zaterdag 2... ook een maartkindje dus. Ja nog steeds hetzelfde. Echt wel weeen om de 3 a 4 min, maar ze houden maar 30 sec aan, dus weet het niet zo goed. De andere 2 zijn met inleiding geboren dus heb je een weeenstorm, ik weet dus niet zo goed wat ik hier mee moet..... Iemand een idee, moet ik bellen of nog niet?? Lastig dit.
Ik zou wel even bellen, dan kunnen ze in ieder geval even toucheren om te checken hoeveel ontsluiting je hebt. In principe zou een goede wee rond de 60 sec. moeten duren. Als jij nu al ruim een uur om de 5 min. regelmaat aan weeën hebt, mag je best bellen Al is het puur om even te over leggen. Wat grappig ook een vissen kindje er weer bij!
hier kregen we de tip als je twijfelt gewoon bellen en wat overdrijven (liefst je man laten bellen) dan weet je tenminste waar je aan toe ben! suc6 met de bevalling!
Dank jullie wel heb het zh gebeld en moet komen nu. Duim maar voor me, jullie horen nog wel hoe het is gegaan