Hoe vies mogen jullie kindjes worden?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door oleander1986, 9 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Athina

    Athina VIP lid

    31 okt 2007
    23.809
    3.339
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    Dat had ik dus ook al... En als ik zie dat er BIJNA iets staat te gebeuren, roep ik ook wel even hard en waarschuwend haar naam, in de trant van 'pas op!'- en dan inderdaad omdat ik het gewoon niet altijd nodig vind dat alles vies wordt.
     
  2. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Meen je dat serieus?
    Je koopt een jas van 500 euro en na een uur zit er een rode verfvlek op. Dat doet je niets??

    Ik kan me dr niets bij voorstellen, maar knap dat je daar zo relaxt onder bent, haha :)
     
  3. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Tja mij doet het ook niet veel. Jammer als ze vies is maar wat ze dan aan heeft maakt me niet uit. Alleen kleding die alleen naar de stomerij kunnen doe ik niet zo snel aan naar het kdv, dat is erom vragen haha.
     
  4. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Nou ja, misschien is het dan ook meer luiigheid van mij ofzo?
    Want ik ben op zich redelijk verkwistend met geld, maar misschien ben ik te lui om weer nieuwe kleding aan te trekken of om weer een nieuwe maillot te moeten gaan kopen (en ik houd best van shoppen hoor :p)

    Athina, ja herkenbaar ;)
     
  5. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Nee dat raakt me werkelijk niet! Ik zie het écht puur en alleen als kleding, meer niet... Een gebruiksvoorwerp! Als hier iets mee gebeurd boeit me dat echt niet!
    Hij had het laatst overigens hoor, op het kdv... Heel zijn jas vol verf (joost mag weten hoe dat kan maar oke).

    Ik ben thuis gekomen, heb op hoop van zege de jas in de wasmachine gestopt (wat volgens het waslabel heeuuul verboden was ;) ) en tadaa... Niks aan de hand :) maaaarrr mocht het er niet uitgegaan zijn, tsja helaas... Tijd voor wat anders dan!
     
  6. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Mijn kinderen mogen gewoon vies worden. Ik kijk wel naar wat ik ze aantrek, geen nieuwe kleertjes naar de kinderboerderij ofzo ;).

    Buiten kruipen alleen thuis op het gras, niet omdat de kleertjes anders kapot gaan of vies worden, maar meer omdat ik de stenen te hard vind en je niet weet wat er buiten op het gras ligt. Hondenpoep ofzo.. haha
     
  7. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Haha. Nou ja, ok.
    Mensen verschillen.
     
  8. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Heeeeeeeel vies!

    Als het kan houd ik er wel rekening mee, maar mijn zoontje loopt er sowieso nooit hautechique bij hoor! Vandaag naar het strand geweest en hij had gewoon een goede broek en jas aan. Ik doe niet aan zondagse kleding, maar was het laatste wat schoon was, haha!
     
  9. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    jeetje meiden, laat lovelydk eens met rust... Dat gezeik over wat zij aan kleertjes uitgeeft is nu wel eens klaar...

    en wat een argument, dat een gezin daar een maand voor kan eten... so what? Als iemand een dure auto koopt kan een gezin daar ook 2 jaar voor eten...
    Het is toch haar geld... en niet dat van jou...

    Ik moet zeggen, ik geef geen 500 euro aan een jas uit. Maar wel redelijk meer dan de meeste mensen zeg maar. Als mijn kenissen wel eens naar mijn budget vragen krijg ik de vreemdste reacties. Meestal... goh! En jouw man vindt dat goed? (alsof het alleen zijn geld is en we in de middeleeuwen leven...).
    Maar goed, mijn kids mogen dus vies worden. Vandaag mijn zoontje heerlijk door het gras en zand gekropen. Nu had hij toevallig een just small broek aan en niet toevallig een van zijn vinginos. Maar dat kwam meer omdat die in de was lagen (wasdag) dan dat ik het zo gepland had.
     
  10. debby82

    debby82 VIP lid

    18 nov 2008
    25.903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    haha... hier andersom. Als er al iets stuk gaat ofzo dan denk ik: aaah kan ik weer shoppen! En meestal was ik er toch al op uitgekeken (heel snel)
     
  11. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ieder z'n ding inderdaad. De economie moet ook blijven draaien en daar zou niet veel van terecht komen als iedereen superzuinig was.
    Ik zou me alleen zelf vreselijk ongemakkelijk voelen over zo'n bedrag voor een jas. Ik sponsor liever voor een vijfde van dat bedrag een kind dat geen eens geld voor een jas heeft en ik steek mijn kids in een jas van de markt. Laatste keer betaalde ik 5 euro en jas gaat al ruim 2 jaar mee. En kind krijgt positief commentaar op die jas, dus loopt niet voor aap.
    Maar iedereen is anders, en dat moet iedereen ook helemaal zelf weten. Maar om eerlijk te zijn, ik WIST niet eens dat er zulke dure kinderjassen bestonden. Noem me maar blond.
     
  12. Cynnie1984

    Cynnie1984 VIP lid

    25 feb 2009
    6.014
    141
    63
    R'dam
    Klinkt raar maar ik ben het een keer met je eens :) maar als een mama zoveel geld over heeft voor een jas moeten zij weten toch ik geef dat geld liever uit om ieder jaar 3 keer op vakantie naar het buitenland te gaan, lekker dagjes weg naar de dierentuin enz enz en maar lekker vies worden en ravotten in die dieren tuin :)
     
  13. adi

    adi Niet meer actief

    Hhmm... Ben ik dan de enige die.. Na 2,5 jaar EN 3 kinderen de weggegooide kledingstukken op 2 handen kan tellen.

    Kdv-verf was je toch gewoon uit. Zelfs de dikste viltstift strepen gaan hier met gemak eruit. Alle soort en maten etensvlekken ook. Als het na 1ste keer wassen niet lukt, dan was ik het 3x achter elkaar en is de vlek alsnog uit.
    En hier maken ze bijna geen kleren kapot. Volgens mij heb ik tijdens de kruipperiode 5 broeken weggegooid. Dat zijn minder dan 2 broeken per kind.

    Overigens doe ik nooit broeken/sokken/schoenen uit in de speeltuin, als het geen zomer is. Vind het soms echt zielig als ik kleine kindjes op blote voeten zie in vochtig zand en op koud beton. En mama's ernaast in laarzen en warme jas aan. Waarom, denk ik dan?
     
  14. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Sorry maar dirksmama je hebt toch ook geen idee hoeveel geld hier al naar zulke dingen gaan? Ik durf te zeggen dat wij ruim 5x zoveel jaarlijks aan goede doelen schenken als de gemiddelde NL. En waarschijnlijk zelfs nog wel meer...

    Het argument van 'ik geef mijn geld liever uit aan 3x per jaar op vakantie gaan en dagjes weggaan' gaat hier ook totaal niet op. Wij gaan ook elk jaar minimaal 3x op vakantie naar het buitenland en zitten eigenlijk zowat wekelijks in de speeltuin/dierentuin/pretpark etc.
    Op zulke dingen zou ik nooit bezuinigen voor kleding hoor ;)
     
  15. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    En het scheelt natuurlijk dat ik voor mijn werk bijna dagelijks in aanraking kom met hoog segment kinderkleding :) ik wéét dus wel degelijk dat ze bestaan én dat het nog veel gekker kan.
     
  16. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @arivenol: Mja ik vind het ook niet leuk.. Maar ze krijgt er biet voor op haar kop ofzo.

    Enige kledingstuk waar ik echt rekening mee hou is dr witte gebreide jurk. Gek genoeg eten we altijd iets roods als ze die aan heeft
    Tomatensoep, macaroni...
    Dus die gaat dat gewoon even uit tijdens het eten.
    Dochterlief moppert dan zelf wel dat ze vindt dat dr hemd dan vies word maar meestal is onze reactie dan dat ze dan maar voorzichtig moet eten zonder knoeien :)

    Tweeledig prettig want dat hemd maakt mij niet uit en mevrouw eet netjes zonder op onze (inmiddels niet meer zo) witte stoel te knoeien :)
     
  17. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Jeetje, gaat dit nou een bekvechtpartihtje worden over wat je als moeder uit mag geven aan kleding? Dat is ieder zijn eigen zaak!
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @zogelukkig ik vind het een idioot bedrag.. Maar zolang ze het van dr eigen geld doet en niet de rekening bij mij indient zal het me serieus een zorg zijn :)

    Wat dat betreft ben ik niet zo moeilijk als iemand iets normaal vind terwijl ik dat niet vind.
    Maarja.. Altijd al andere dingen normaal gevonden dan anderen dus wellicht is dat iets wat je kunt leren :)
     
  19. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Dat mág, maar waarom moet dat dan keer op keer op keer door iedereen even vertelt worden? Als ik hier op het forum op alles moet reageren wat ik belachelijk vind? Ik vind het bijv ook belachelijk als je moeders tiptop in orde ziet lopen & het kind hangt van ellende aan kleren aan elkaar! Maar boeiend? Ik zal dat nooit tegen de persoon uitspreken want het is mijn zaak toch helemaal niet?
     
  20. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @lovelydk: Mijn idee...
    Maar ik heb dan ook niet gemopperd op wat je jas kostte :)
    Wel nieuwsgierig geïnformeerd wat het dan voor jas is...
    (ik dacht in termen van gouddraad aanvankelijk maar wellicht komt dat omdat ik nooit bij de dure merken shop. )

    Maar ik zie nooit zo (ook niet met andere dingen trouwens) waarom iedereen zich altijd zo moet storen aan een ander.
    En als je er nou echt last van hebt is het nog 1 ding... Maar hoeveel last heb je meer van een jochie in een dure jas dan van een jochie in een goedkope jas? Niks toch?
    Hooguit misplaatste "jaloezie" dat een ander blijkbaar wel zonder enig probleem zoveel geld uitgeeft.
     

Deel Deze Pagina