Ben al een tijdje aan het spieken in deze topic, wat een leuke kamertjes allemaal! Ik kan eindelijk ook een foto neerzetten van onze babykamer, gister heeft me vader nog even wat dingetjes opgehangen waaronder de lamp en klamboe. Nog even de laatste puntjes op de i en dan is het kamertje helemaal klaar!
Stoer en lief kamertje, ikke! En een echte prinsessekamer petit cherry! Terwijl ik ziek op de bank ligt, doet mijn vader de plinten in de babykamer. Bijna klaar om verder in te richten, volgende week hoop ik dat het grotendeels af is en klaar voor een foto!
Petit Cherie, wat een superlief en mooi kamertje! Zo zou ik t ook wel willen Mag ik vragen waar je je meubeltjes hebt gekocht en van welk merk ze zijn?
Het kamertje is al een tijdje af, maar de foto's stonden nog niet op de computer... Net eindelijk gedaan, dus bij deze het kamertje voor onze dochter! Gezien vanuit de deuropening: View attachment 229890 Gezien vanaf het ledikantje: View attachment 229888
Close-up van het ledikantje: View attachment 229892 De muurschildering (zelf gemaakt): View attachment 229893
@KateK: dank je wel! Ik ben er stiekem ook wel een beetje trots op De muurschildering heeft nog aardig wat tijd gekost, aangezien er grof spuitwerk op de muur zit... Dat schildert niet zo gemakkelijk, haha. Zie foto hieronder voor de textuur van het spuitwerk: View attachment 229895 De schilderijtjes van stof (naast het raam) heb ik ook zelf gemaakt, maar daar heb ik even geen close-up foto van. Erg leuke kamertjes hier in dit topic, trouwens! Complimentje voor iedereen!
prachtige kamertjes dames heb zo zin om met ons kamertje bezig te gaan, maar eerst even weten of we dan een meisjes kamer gaan maken of een jongenskamer
Hey PukkiePoes, Heb alle meubels van marktplaats af. Bedje was goud en zelf helemaal geschuurd en geschilderd. De commode was blauw, rood en groen, heb ik ook zelf helemaal geschuurd en geschilderd. en de kast is gewoon van ikea, maar die stond er al hahahahaha die hadden we toen gekocht voor in de extra kamer (is nu de babykamer) om daar spullen in te doen, maar dat is nu haar kledingkast dus. De lamp is ook van marktplaats. En de klamboe is van Jolein die heb ik wel nieuw gekocht bij Babydump. Succes met je kamertje, hopelijk zien we snel de foto's voorbij komen
Hey Petit Cherie, Bedankt voor je antwoord. Klinkt als heel veel werk, maar het resultaat mag er zeker zijn Voorlopig nog geen foto's van ons kamertje. Ik ben er vorige week pas achter gekomen dat ik zwanger ben. Vind het allemaal nog heel spannend en ben heel onzeker of alles wel goed zal gaan. 30/3 de 7 wkn echo, dus fingers crossed tot die tijd. Tegen de tijd dat er foto's van ons kamertje komen ligt jullie prinsesje al lekker in haar bedje....
Geen dank!! Ja was wel even wat werk, maar dan heb je ook wat hé En ik en me vriend vinden het leuk om te doen en het scheelt heel veel geld. We hebben het bijna met al onze meubels gedaan in huis, tv kast, dressoirkast en de eet en salon tafel. Iedereen is altijd helemaal entheausiast als ze ons huisje zien, wouw waar hebben jullie al die meubeltjes vandaan, en dan vind ik het altijd leuk om te vertellen dat we dat zelf allemaal opgeknapt hebben. geeft een goed gevoel. En dat heb ik nu ook met de babykamer. Maar wat leuk dat je er net achter bent gekomen dat je zwanger bent!! Super spannend die eerste echo! Succes! Hoop dat alles goed gaat. En zie de foto's wel verschijnen
Mag ik vragen waar jij je ledikantje vandaan hebt? Ik had het zelfde bedje gekocht via MP (maar dan in het grijs), maar dat mens heeft hem ineens aan een ander verkocht voor ik hem opgehaald had! Ben helemaal verdrietig, want weet dus verder niet waar het bedje vandaan komt! En nu zie ik hem ineens bij jou!