Winter 2011/2012 gaan voor je eerste kindje!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door princess25, 18 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Hee meiden!

    Iedereen een fijn weekend??

    @Kaatje; welkom! En van harte gefeliciteerd!

    Mijn weekend was volgepland, maar wel erg leuk. Helaas zijn de weekenden altijd weer zo snel voorbij..

    Zometeen nog lekker uit eten met z'n tweetjes, omdat we dinsdag vier jaar bij elkaar zijn.. Even quality-time. Verder hebben we donderdag- en vrijdagavond en vanochtend geknuffeld. Morgen nog. En hopelijk zit er een goede bij... ;)

    Fijne zondag allemaal.. Tot snel! :D

    Lfs,
    S
     
  2. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    @wannebemam: ja dat klopt ja, jij had ook zoiets! Vandaag ook weer wat bloed verloren, maar heeel weinig! Vind het heel raar, maar ga ervan uit dat mijn ongi ook doorkomt.

    @Enibas: ik hoop t ook voor je!

    @Noorus: ja FF lukt aardig, alleen weet ik niet hoe iik de link van mijn chart in mijn handtekening kan zetten..?
     
  3. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    Oh mijn chart in de handtekening is gelukt volgens mij :)
     
  4. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Ja is gelukt :)
     
  5. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Bijzonder kaartje heb je Nayr, ik zou nou niet heel snel een eisprong kunnen ontdekken. Je begintemp was ook heel hoog (de mijne ook, maar kwam door MK). Heb jij een idee wat jou kaartje doet?!
     
  6. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Is mooi klein Curacao, ik heb 6 maanden stage gelopen op Curaçao in 2003 (zo alweer 9 jr geleden). Erg relaxed daar! Maar er is wel veel opgeknapt aan de gebouwen zag ik. Gister bij een vriendin en haar ouders kwamen net terug van een vakantie van daar. Mooie foto's, zou zo weer heen willen:D Genietse nog!
     
  7. jootje86

    jootje86 Actief lid

    3 nov 2011
    425
    67
    28
    NULL
    NULL
    Goeiemorgen meiden, lekker weekend gehad?
    Vandaag weer een lange dag werken van 8 30-18 30 maar morgen lekker een dagje vrij.

    Fijne dag allemaal
     
  8. Carmen1982

    Carmen1982 Niet meer actief

    Goeiemorgen meiden, ik heb een weekend gehad met zoveel dingen erin dat ik niet eens achter de laptop heb gezeten. Lekker hardgelopen met een vriendin, het huishouden, 80e verjaardag van mijn oma, eten met vrienden, snoeien in de tuin, etc. etc. Maar goed, het is weer maandag dus ik ben er weer :D

    Nayr, je temperatuur is weer gestegen zag ik. Spannend! Is de ongi uiteindelijk weggebleven?

    Noorus, je temperatuur is nu nog weer lager. Misschien dat je een verlate eisprong krijgt? Dat heb ik elders op het forum gezien, dat de eisprong echt veel later was, maar doordat ze door was gegaan met knuffelen was het zowaar wel raak daarna. Dus nog even volhouden?

    Enibas, gefeliciteerd met je 4-jarig samenzijn!

    Mijn eerste week van de cyclus is altijd een chaos qua temperatuur, het gaat alle kanten op. Ik verwacht dat het deze week stabiliseert en dat ik dan zondag of maandag mijn eisprong krijg.
     
  9. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Goeiemorgen! :)

    @ Jootje, werkse vandaag en genietse morgen!

    @ Carmen, heerlijk die weekenden he?! Hier ook erg druk geweest! Maar ze gaan altijd zo snel voorbij :( Jou temp is inderdaad schommelend... Afwachten dus... Hier hele lage temp vanmorgen ja. En nog steeds spotting. Geen idee of het aankomend ei is of toch ongi. We gaan het beleven. Vind het in ieder geval wel een hele vervelende cyclus worden zo ;) Vooral omdat ik ook al zoveel dagen eisprong-symptomen heb...
     
  10. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    @Noorus: je hebt wel eisprong symtomen? Sjonge lastig he als je het allemaal niet zeker weet en je temp doet raar.

    @Carmen: lekker zo'n weekend toch!
    Ja klopt mn temp steeg weer iets, vandaag zelfde. Noorus, mijn temp was in het begin hoog, omdat ik toen waarschijnlijk ook later in de ochtend heb getempt (was al opgestaan, lenzen ingedaan en toen pas getempt). Dus wellicht ligt het daaraan. pas begin maart strak om 7 uur sochtends bij net wakker worden gaan tempen.
    Maargoed, ik verlies nog steeds klein beetje bloed. Tis echt zo weinig.. maar ik neem aan dat het mijn ongi is.. :(
     
  11. xylina

    xylina Fanatiek lid

    20 dec 2011
    1.678
    0
    0
    ik werk in de gehandicapte zorg voornamelijk nacht
    zuid holland
    Hey lady, lees weer over gezellige weekenden:) hier gezellig 1 dagje bij mn pa geweest dus dat was gezellig!!
    Vandaag zou ik naar een vriendin gaan, maar moet helaas weer met mn kat naar de dierenarts:(
    Ben benieuwd wat het oordeel wordt:( al denk ik het wel te weten:(
    Fijne maandag allemaal
     
  12. Carmen1982

    Carmen1982 Niet meer actief

    @noorus, lijkt me inderdaad vervelend worden omdat je maar blijft afwachten of je wel of geen eisprong hebt gehad. Hopelijk wordt het snel duidelijker!

    @nayr, volgens mij is het verstandig dat je bent begonnen met temperaturen. Als het komende ronde nou weer onduidelijk is of je wel of geen eisprong hebt en als je weer zo licht ongesteld bent zou ik toch eens naar een huisarts gaan, of nie?

    @Xylina, veel sterkte met je kat :(
     
  13. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    @Xylina: sterkte met je kat...!

    @Carmen: ja inderdaad, het tempen biedt wellicht deze ronde meer duidelijkheid en als het dan weer zo licht is of maar 1 dag ofzo, dan ga ik HA maar eens raadplegen.
    Ga ook woensdag misschien nog eens test doen. Ook omdat de "menstruatie" dit keer heel lichtrood is, wel wat langer (nu bijna 2 dagen) maar paar druppels hele dag door. Vorige keren was ik wel flink ongesteld, weliswaar 1 dag, maar ongesteld zoals ik dat altijd gewend ben.. Ik merk ook andere 'ongi-klachten' als normaal.
     
  14. jootje86

    jootje86 Actief lid

    3 nov 2011
    425
    67
    28
    NULL
    NULL
    Hee meiden, hoe plaats je je tempkaartje van ff. Ik deed het vanmorgen maar dan krijg je mijn hele pagina. Of komt dat omdat ie nog ingelogd is...hmm owja kon de verleiding niet weerstaan en heb vanmorgen een testje gedaan. Binnen de tijd niets, maar nu een duidelijk roze streepje. Ben benieuwd naar aankomende donderdag.;)
     
  15. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Wij zien wrs wat anders hoor... Kwam denk ik omdat je bent ingelogd... Je kan wel bepaalde dingen wel/niet laten zien. Maar lees ik nu dat je een pos. test hebt? Anders plaatst je de foto?
    Nayr, wel vaag bij jou hoor! Bij mij wisselen de ongi's en ik voelde ook van alles, alleen nu heb ik wrs een virusje oid. Heb me ziek gemeld op het werk voor de komende dagen. En niet sporten:x Hoop dat m'n eetlust weer wat meer komt, want op deze manier blijf ik me slap voelen en val ik af. Heb geen weegschaal dus kan niet meten, maar ging vrijdag op m'n werk met laarzen en kleding aan en woog 62, terwijl ik voorheen 66 woog... En ben 1.70. Nu ben ik wel meer aan het sporten geweest, maar heb ik meer spieren door gekweekt merk ik aan benen/buik:D
    Ach ja, we zien het wel!

    Succes allemaal!
     
  16. DingDong

    DingDong Actief lid

    1 dec 2011
    154
    0
    16
    Goedemiddag!
    Gisteren alles bijgelezen, maar niet kunnen reageren. Dus nu maar. Wilde Laura nog veel plezier wensen in Curacao, maar lees ik nu dat ze al terug is?

    @Noorus: Jammer van je ei. Komt ie nou later of een maand gewoon niet? (Snappernixvan!)

    @Jootje: Gefeliciteerd met je 10, goed gedaan!

    @Xylina: Je hebt mij toegevoegd als ZP-vriend, wat leuk! Alleen er gebeurt helemaal niks als ik bevestig. Maar ik blijf het proberen! Heel veel sterkte met je kat :(

    @Nayr: Hoop dat je vlug duidelijkheid hebt!

    Hier breken mijn vruchtbare dagen weer aan, kijkend naar voorgaande maanden. Via een 'app' staat nu mijn gemiddelde cyclus op 38 dagen, daarvan uitgaand zou ik over een dag of 5 mijn vruchtbare dagen hebben. Maar ik heb ook al rondes van 34 dagen gehad, en nu al doorzichtig slijm, dus we zijn maar vast begonnen met om te dag te vrijen. Hopelijk niet te laat, want ik heb er ook een rondje van 28 dagen tussen zitten, een paar maanden terug.

    Jullie hadden voorgesteld dat ik mezelf ging temperaturen, maar op de een of andere manier sta ik daar helemaal nog niet voor open.
    Ik ben pas net veel bewuster bezig met m'n cyclus en temperaturen lijkt me weer een stap verder.

    Zo, vanaaf aardappelen, sla en gehaktballen, lekker gewoon! Daarna nog wat haken en morgen weer aan het werk!

    Groetjes aan iedereen en sorry dat ik niet op iedereen gereageerd heb!
     
  17. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    @jootje: ff-kaartje: bij 'sharing' en dan 'get code', dan moet je die kopieeren en plakken in je handtekening.
    Een roze streepje?! Was dat na 5 minuten ofzo? Het kan toch niet anders dat je toch hcg in je bloed hebt, anders komt er toch geen streepje..? Spannend!!

    @Veerle; oh balen dat je ziek bent meis.. das nie fijn, en ook niet dat je zoveel bent afgevallen! En das ook echt weinig 62 kilo. Ik ben 1m74 en weeg er 67. Heb je dat vaker, dat je zo snel afvalt als je niet lekker bent?

    @Dingdong: handig zo'n app he! En als tempen nog niet 'jouw ding' is, moet je dat ook niet doen. Lekker op zn beloop laten is ook goed hoor, ik ben er soms echt té veel mee bezig. Knuffel ze!

    Hier wordt het met de minuut vager... Vanaf vanmiddag niet meer aan het bloeden...niks meer. :( Kortom: heb nu ongeveer 2 (vanaf zaterdagmiddag tot vanmiddag) dagen héél licht rose/rood bloedverlies gehad, echt een paar druppels steeds. De krampjes in onderbuik/liezen heb ik nog steeds een beetje.:( ppfff wat een gedoe zeg..
     
  18. xylina

    xylina Fanatiek lid

    20 dec 2011
    1.678
    0
    0
    ik werk in de gehandicapte zorg voornamelijk nacht
    zuid holland
    hey meiden,
    ik ben komende week(en) minder aanwezig hier......
    het gaat niet goed met kiddycat en helaas moeten we hem laten inslapen:(
    dus enorm veel aan het balen/janken/emo zijn.....

    verder wil ik iedereen sterkte wensen met het wachten op de nod.....
    de andere veel plezier en op naar die 1ene goeie...
    meiden die net ongi zijn geworden, balen en vol goede moed door naar de volgende ronde!!!
     
  19. nayr

    nayr Bekend lid

    17 nov 2011
    610
    0
    0
    Pedagoog
    Aahhh nee.... wat erg xylina! Heel veel sterkte...!! *dikkeknuf*
     
  20. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Xylina, wat naar van je kat! Sterkte ermee!
    Nayr, normaal eet ik vrij veel en heb weinig eetlust sinds ruim 1 mnd. Begint wel weer wat terug te komen, dus het ziek melden is verstandig geweest! Er is ook bloed geprikt voor de zekerheid, maar daar verwacht ik niet veel van. Misschien ergens een hardnekkig virus opgepakt ofzo? Hoor veel mensen over zich niet fit voelen. In eerste instantie denk je, geen eetlust/misselijk aan zwangerschap, maar dat was niet zo. Nu wil ik me weer lekker energiek voelen, kunnen werken/sporten.
    Fijne dag allemaal!
     

Deel Deze Pagina