mayk: succes vandaag dan maar! hoplijk gaat het een beetje... en 35 weken bij je andere 2, das wel vroeg! was er en speciale reden voor?
Mayke s6 meis vandaag! Hier ook beroerd gisteren al niet helemaal lekker heb ook een heftige reactie gehad op mijn ijzertabletten werdt enorm beroerd erge buikpijn en alles draaide heb ook alles eruit gegooit (medicijn) gatver smaakt dat vies haha letterlijk naar ijzer bah! Maar goed heb nooit last van gehad als ik het voor het eten in nam nu maar ingevolg na het eten innemen hopelijk werkt dat nu beter.... Mannetje is nu weg die gaat zo werken eerst andere afspraak als het even tegenzit issie pas vannacht weer thuis en anders om 21 uur... Maar ik vrees het ergste haha alles voor extra uren met de beeb strax morge was ie eigenlijk vrij gaat ie ook werken tot uur of 2 want half 4 moet ik bij de vk zijn...
Hey meiden, kennen jullie me nog?? Ben r nog maar weinig (lees wel mee maar reageer zelden nog, en als k al reageer is t vaak ego, sorry) nu weer ff ego (maar wil mnnleven hierna beteren Allemaal nogal hectisch hier! Man is met oudste in zhuis (heeft net buisjes gekregen en neusamandelen geknipt!) Gisteren 112 moeten bellen voor middelste! Had hoge koorts en kreeg n behoorlijke koortsstuip! jeetje wat was dat eng! Gelukkig wss mannetje net thuis. K had de jongste aan mn tiet hangen en heb ondertussen 112 gebeld. Mannetje gezegd de kleine uit te kleden, gekoeld met vochtige handdoek. Ambu was er "thank god" heel snel! Hij was wel weer bij maar heel suf. Paracetamol gegeven en lekker bij mij in bed gelegd! Gevolg: mama bij elke beweging of geluid rechtop in bed! Nu is ie weer springlevend, vrolijk, druk en kletst me de oren van mn hoofd. (heerlijk ) Einde ego (sorry)
Lange dag dan voor je Delfino. In je eentje... Sterkte! Hier zijn zojuist de boodschapjes weer bezorgd, hebben we in ieder geval eten tot en met zaterdag... M'n vader is al naar de houthandel voor materiaal voor de kledingkast in de babykamer. We hebben toch besloten de baby in het kleinste kamertje te doen en m'n vriend z'n werkkamer naar de iets grotere te doen, dan kunnen we dat kamertje ook nog n beetje voor de was enzo gebruiken. M'n vriend wil ook nog graag n roeiapparaat en die zijn nogal groot hihi. Maar dan vind ik de kledingkast die bij de babymeubeltjes hoort te groot voor in de babykamer, dus die gaat met kaspertje mee naar z'n nieuwe kamertje en m'n vader maakt dan n vaste inbouwkast voor de baby! Er gebeurt nu tenminste iets haha!! Ik helemaal blij!
Pff dannie: wat zal je geschrokken zijn zeg! Vreselijk!! Gelukkig is het nu weer rustig, maar jeetje dat hakt er wel in denk ik... En de oudste ook in z'huis... Hopelijk helpen de buisjes en het knippen van de amandeltjes... Ego geeft niets hoor!! Kom binnenvallen als je puf hebt! Het is nou eenmaal druk met 3, toch! Staat ons allemaal nog te wachten hihi
ik heb mijn ei gevonden denk ik!! ik denk dat hij gistren is gesprongen. fertily geeft vrijdag aan maar volgens mij kan dat niet hoor want dan was het eitje net 16mm. wat denken jullie?? Bekijk bijlage 230091
Vrijdag lijkt me idd wat vroeg, gezien je meting. Dus zou dan ook zeggen maandag... Fijn!! Nu dus weer afwachten, 2 lange weken! Sterkte! Dit wordt vast n plakkerd!!
Ennasil ik ben nu al op van de zenuwen voor je.Ziet er goed uit hoor Ga maar lekker zitten op het wachtbankje
even snel een berichtje, ben aan het werk. Dani: pff wat een schrik, gelukkig gaat het nu weer goed. Surf; de ongemakken van een dikke buik komen nu ook eraan, maar als het je laatste keer is geniet er dan toch maar lekker van. Delfino: een beetje laat maar nog van harte gefeliciteerd. Ik ben ook 27 jaartjes ( 22 jan) Ennasil: ik denk ook gisteren, vrijdag is volgens mij te vroeg hoor. Maar je hebt goed geklust dus niet meer druk over maken. Hier is de buikpijn helemaal weg, gisteravond had ik al geen last meer nadat ik eindelijk kon poeffen. Lukte al dagen niet en het was ook gewoon keihard en zwart. Sorry, maar zou dat ook de buikpijn kunnen geweest zijn. Wat daarna was het gelijk weg. Heb vanmorgen wel een felle steek gehad ( minuutje) en daarna weg.Voel me boobs wel goed,maar wat wil je ook met al dat pregnyl in mijn lijf. Maar ik ga ervanuit dat het mislukt is, zelfbeschermining Jazz . Je snapt wel he. Wil jullie allemaal even knuffelen want jullie zijn allemaal zo lief, echt top.
Damyar: ja dat zou dan natuurlijk ook een oorzaak geweest kunnen zijn! Gelukkig gaat het nu weer beter! En ja ik geniet ook zeker hoor! Dat getrappel in m'n buik, alles nog 1 laatste x, het blijft mooi en speciaal om zwanger te mogen zijn! (maar soms ben ik gewoon n zeurpiet hihi)
Damyar we houden het op zelbescherming en duimen gewoon door voor je hoor... Hier mijn update dan ook lees ego bericht hihihi: De hormonen hebben onwijs veel effect op mij deze ronde met clomid. Dus vriendlief heeft veel te verduren gehad. En naast de emotionele achtbaan kregen we ook nog onverwachts bezoek uit England op mijn eisprong dagdus....ik denk dat het voor ons de volgende ronde wordt. Wat ik niet erg vind, maar de hormonen echt niet langer meer trek. Ik heb namelijk alle hormonen in huis gedurende een cyclus, dus met clomid verhoog ik ze... Daarnaast wil ik wel als ik zwanger ben niet een emotionele start hebben want ik denk dat de zwangerschap gepaard zal gaan met verdriet, blijdschap, angst etc etc. Vooral angst. Dus nog 3 kuurtjes en dan stop ik er mee als er geen zwangerschap is ontstaan. Dan gaan we the natural way toepassen hihihi Maar goed gisteren mijn ei gevoeld. Mijn eierstokken rammelen al sinds zaterdag Linker is nu rustig en de rechter zeurt nog maar dat is wellicht het andere eitje wat opgenomen moet worden door mijn lichaam En dan de temp stijging vandaag, misselijkheid vannacht en de hele dag...yup mijn eisprong is geweest Einde ei ego bericht
Spannend jazz! Nu weer twee weken wachten... En ja angst zal er zijn bij n komende zwangerschap en dat is ook logisch natuurlijk! Kan me voorstellen dat je jezelf dan zo stabiel mogelijk wilt voelen, maar ik vind het wel n dappere beslissing om er n termijn aan te verbinden!! Ik hoop natuurlijk dat het ondanks jullie eisprong-gast toch n mooie goede zwangerschap zal ontstaan deze ronde!! Ik duim ontzettend voor jullie! Over 2 wkn hebben vast 3 zwangeren erbij!!
@ damyar begrijpelijk hoor dat je jezelf in bescherming neemt. ik heb dat ook heel erg. aan het begin van deze cyclus had ik echt het gevoel dat dit onze maand zou worden. maar nu begint de angst toch weer toe te slaan.. gek he? maar we blijven hoop houden. er is voor een wonder niet veel nodig zeg ik altijd maar kop op hoor meis!
Oooh bah meis koortsstuipen zijn verschrikkelijk! Gelukkig voelt hij zich nu veel beter! Doe rustig aan en ego mag hier altijd!!
Ooh heerlijk zeg dat er wat gaat gebeuren nu!! wou dat wij eens wisten wanneer het eens geschilderd wordt!
Lijkt idd dat je ei gisteren is gesprongen spannend meis nu 14 dagen wachten en dan hopelijk een knaltest!
Damyar je shirtje is binnen dankjewel hij is leuk!! Fijn dat je buikpijn over is en idd jezelf in bescherming nemen kan geen kwaad! Knuffff
Zwanger worden/zijn van een 3e kindje Nod lijst Februari: Damyar: 22 februari Maart: Baby Boom 2 Maart ennasil omstreeks 25/26 maart jazz Datumloos: sfx50 Vlindertjes: Jannie1980 - feb 4w3d - mrt 4w3d Surf - 20 juni 4w3d - 12 sept 10w5d Delfino - 25 Juni 4w3d Baby Boom - 11 Juli 5wk Damyar - feb 5w3d - 13 juli 9w3d - 3 sept 5w5d en nog een heel klein sterretje die zo gewenst was Goofychick - 5w2d Engeltjes: Jazz - 16-01-2012 - Crystal Katie* (17w) - 70 gram Zwanger: trotsemamavan2(♂ &♀ - 4 april 2012 (♂ - bv - thuis Smile - 10 april 2012 - fv - thuis Delfino (2♀ - 25 april 2012 (♂ - bv - zh (medische indicatie) Moedervan3 - 29 april 2012 - bv - thuis Trotsemams (♂ &♀ - 5 mei 2012 - bv - zh Surf (2 ♂ - 22 juni (♀- bv - ziekenhuis Miran336 (2♂ - 20 september - bv - Geplande keizersnede goofychick - 22 september - bv - ziekenhuis Wendysunny - Balleke - 26 oktober - fv - thuisbevalling Geboren: Jannie1980 - 24-01-2012 - Femke - 4640 gram Dannie81 - 3-02-2012 - Bram - 3955 gram en 53 cm Saskia81 - 16-02-2012 - Chiel - 3608 gram ♂ = zoon ♀ = dochter ^ heb mezelf en jazz er weer opgezet.