yess.. zou beter 'n paar dagen wachten, maar dat lukt me toch niet.. maar zit hier nu helemaal uit te drogen.. durf niks meer te drinken
Wanneer zou ik weer testen om te kijken of het hcg uit m'n lichaam is? Vanmiddag was 'ie nog positief, zelfde donkerheid met het streepje als ochtend urine.. over 2 dagen weer testen? Heb nog steeds bloedverlies, niet heel erg.. maar toch aanwezig.
Thnx voor het reageren! We gaan gewoon lekker aan de slag, ik ben benieuwd of de ovulatie testen wat laten zien maar dat zien we wel! Hihi, spannen allemaal niet?! Thnx! Ik was in de veronderstelling dat de tweede streep net zo dik of dikker moest zijn als de controle om een LH piek te laten zien... Dus ik denk nog eventjes wachten!
@ Rian, nog niet posi, en ik moet zeggen dat de ovutesten van Kruidvat niet super zijn... volgens mij moet ie dan echt vet 'positief'zijn, lees geregeld over testen die bijvoorbeeld 4 dagen lang even donkere streepjes blijven hebben... Misschien een tip: dipsticks van zwanger en kids. Zijn goedkoper en ook wat beter. Succes!
Hallo allemaal Hier een foto van de ovulatie testen http://www.mijnalbum.nl/Foto-VC3ORUFY.jpg van zondag maandag dinsdag. maandag avond was dit positief dus maandag avond aan het klussen geweest en vanavond weer klussen. dus echt duimen moet anders rond woensdag ongesteld worden , spannend dus , hoop het zo http://www.mijnalbum.nl/Foto-VC3ORUFY.jpg
Thnx voor de tip! De bijsluiter zegt ook dat die net zo dik of dikker en donkerder moet zijn als de contole voor een positief resultaat. Er staat een plaatje van mijn soort van uitslag en er staat bij dat het negatief is... Ik wacht het af... Ik had eigenlijk voor mezelf bedacht geen ovulatie testen te doen en gewoon te klussen en te zien de eerste paar maanden. Maar ik ben zo nieuwsgierig wat mijn lichaam allemaal doet!
@ posi testers gefeliciteerd! Afgelopen dagen weinig testers zeg! Zit met smart te wachten om weer te turen / kijken.
Hey meiden, ik heb even jullie hulp nodig. Ik ben bezig met ovulatietesten, alleen krijg ik maar geen knal testen ik zit nu op 19 CD, vorige maand had ik een cyclus van 29 en daarvoor 34 dagen. Op CD 14 had ik een donkere streep, alleen niet even donker. Daarna werd ie weer lichter. Maar nu test ik sinds 17 CD weer zo'n streep (niet donker genoeg). Sinds vanavond is hij weer lichter. Ik begrijp er helemaal niks van Ik dacht dat hij nu wel positief zou worden (uitgaande van een cyclus van 34). Ik kan nu geen foto plaatsen, maar hopelijk is het een beetje duidelijk. Ik gebruikt trouwens de gevoelige sensitesten. Ik ben deze cyclus voor het eerst aan het temperaturen, dus daar kan ik ook niet echt iets uit halen. Iemand misschien een idee of ik mijn ei al heb gehad? Of ervaring hiermee? Zal morgen even een foto plaatsen. Alvast bedankt!
ben je net gestopt met de pil? misschien is je lichaam nog even de kluts kwijt. ik zou in elk geval toch nog verder testen! soms kan hij opeens superknal worden. hopelijk is dat bij jou ook zo
Hoi beckje, bedankt voor je reactie. Ik ben sinds oktober 2011 gestopt me de pil, hopelijk heb ik daar geen last meer van. Volgens mijn HA moet de pil al lang uit mijn lichaam zijn. Kan je een eisprong zien aankomen met deze testen of knalt hij uit het niets?
bij mij werden de testen steeds donkerder. maar bij anderen zag ik rijtjes waarbij de testen opeens uit het niets knalden. verschilt per persoon denk ik. welke testen gebruik je eigenlijk? ik vond die van zwanger en kids het meest duidelijk
Hmm dat is lastig, dat het bij iedereen verschillend is.. Ik gebruik de extra gevoelige van sensitest, vorige maand de gewone. Maar die bleven echt heeeeel vaag. Vandaar dat ik nu deze gebruik, alleen wordt ik er nog niet echt wijzer van :s Zijn die van Zwanger en kids gevoelig? Ik wil misschien morgen de digitale testen cb bestellen.