De roze klustrein op weg naar zwangerenland deel 2!!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by jeskejes, Feb 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Aha, en mag ik vragen hoe oud je Oma is?
     
  2. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Meiden ik kan jullie even niet bijhouden hoor, jullie gaan megahard!
     
  3. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Ik hou het ook bij 2 bh hoor... En glas appelsap, van die echte lekkere! Ga vanmiddag weer aan de paaseitjes met hazelnootvulling, jammie!
     
  4. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Snap ik, ik ben de stalker hier:D Hoe is ie met je? Ben je vrij vandaag? Of nog ziek thuis?
     
  5. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    Feb 1, 2011
    8,580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Nuage t gaat idd hard. Kan t soms ook niet bijhouden.

    Veerle oma wordt 76 in aug. En mmmm paaseitjes lekker.
     
  6. Kelly1312

    Kelly1312 VIP lid

    Aug 30, 2011
    5,930
    0
    0
    Bollenstreek
  7. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

  8. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Jonge Oma! Heb ik ook, mijne wordt in sept 78. Heb dr nog 1:)
     
  9. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Nuage als je samenvatting wilt, heb ik die voor je:)
     
  10. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    Feb 1, 2011
    8,580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Ow Veerle ligt foute opmerking op mn tong hihi..... Je hebt dan toch 2 ballen in je tent?

    Dit is onze tent voor de trekvakantie. Ook een pop up. IDEAAL!!! Staat zo en dan die gezichten van omstanders als je in 15min al heerlijk voor je tentje neerploft. Ow en we hebben m in t blauw. Niet dit vieze groen

    Decathlon - campingproducten - trekking tenten QUECHUA - BASE SECONDS 4.2 QUECHUA - een rondtrekkend kamp in gezinsverband met 4 personen die een tent met 2 binnententen willen die ze snel kunnen opstellen.

    En deze hebben we voor overnachting met de boot. Ook int blauw.

    Decathlon - campingproducten - trekking tenten QUECHUA - 2 SECONDS III groen QUECHUA - 3 rondtrekkende kampeerders die snel hun tent willen opslaan.
     
  11. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    Feb 1, 2011
    8,580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Ik heb nog 1 oma en 1 opa. Vriend heeft er geen meer.
     
  12. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Jeske, maar die zijn niet zo mooi van kleur:p, die ballen...
    Mooie tenten!
    Wij hebben ook zo'n quechua, om te trekken en een andere maar daar blijven we min 1 week op 1 plek.

    Nice 5 TC | Koepeltenten | Tenten - Obelink.nl

    Weet alleen niet of die link goed werkt. iPad snapt dit niet...
     
  13. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    Feb 1, 2011
    8,580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Tis druk in de trein haha
     
  14. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Man heeft geen oma/opa. Ikke nog 1 oma, was vroeger m'n buurvrouw, m'n ouders wonen dr nog steeds naast.
     
  15. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Iedereen in de lounge na al het gevreet??? Haha!
     
  16. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Zoooow... Wat gaat het hier snel!!!

    Oma: Ik heb er geen meer :( De laatste oma is nu al bijna 6 jaar overleden... Ze zou dat jaar 81 worden. Dus geniet maar lekker van de oma's die jullie nog hebben meiden!

    Net even naar buiten geweest, maar heb het gevoel een hele marathon te hebben gerend (leuk hoor, benauwdheid!!!). Heb de brief aangetekend op de post gedaan vandaag. Hopelijk is hij er dan morgen of overmorgen ;) Daarna nog even naar KV geweest voor wat vitaminebruistabletten, die waren bijna op. Al met al 30 minuten weg geweest, maar ben echt moe!!!

    Morgen naar de GYN. Ben super benieuwd wat er allemaal besproken en gedaan zal worden. Verwacht minimaal een echo en verder hopelijk een receptje voor het een of ander ;):p Let the Egg-games begin!!! Hahahaha!
    Daarna nog programma voor Scouting uitzetten en als laatste boodschappen doen. Tenzij ik zodadelijk mezelf weer redelijk goed voel zodat ik wat boodschappen zou kunnen en willen doen... Maar autorijden met hoofdpijn gaat het niet worden, dus die moet eerst weg ;)

    Hier nog geen BH op... Hebben eigenlijk niks meer thuis liggen, want had maandag al boodschappen moeten doen, dus ik denk dat het rijstwafels worden ofzo...
     
  17. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    Feb 1, 2011
    8,580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Welke zijn niet zo mooi van kleur?
    Ook makkelijke tent zo te zien.

    Afgelopen jaar 1 week Kroatie gestaan. Jaar erop 7 plekken gehad en 6x tent opgezet en afgebroken. Soms voor 1 nacht haha. Maar was super mooie vakantie. Zou t zo weer doen. Gewoon rijden en kijken waar we camping vinden.
     
  18. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    De ballen schatje... Je maakt toch een grapje over dat ik zei geen ballen in de tent... Of snap ik nu je grap niet?
    Wij 2 wkn naar de Franse Alpen en terugweg met tussenstop en de kleine tent opgezet, is zoooo leuk!
     
  19. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Tent staat met 20 min en we werken heel goed samen:) Zeg maar, m'n man heeft de leiding en ik houd me mond, kan je je er iets bij voorstellen???
     
  20. Nuage

    Nuage VIP lid

    Mar 12, 2008
    9,020
    659
    113
    Hahaha nou volgens mij zijn er alweer 2 blz bij maar ik quote je maar even anders ben ik het weer vergeten :p Vind het alleen maar superlief dat er aan me gedacht wordt!!

    Ben vandaag weer aan het werk, maar ben om 12:15 pas begonnen ;) Eerst rustig aan gedaan vanochtend. Morgen werk ik weer een iets langere dag.

    Gaat goed wel, maar ben alleen erg moe deze week. Gisteravond stierf ik van de koppijn (misschien te lang geslapen?) dus heb 2 paracetamol op en daar baal ik van. Ik mag het wel hebben, maar toch doe ik het liever niet.

    Heb me net aangemeld bij kraamzorg :$
     

Share This Page