@2e: we hebben het er een paar dagen geleden pas over gehad en zit nu gewoon te denken aan de mirena, tis niet dat we ala minuut al voor een 2e willen gaan. Wil eerst nog een gesprek met mijn arts over mijn medicijnen en het zwanger worden... rustig aan... @gup: had al gelezen hoor dat L. snel was, maar zie nu die foto en vindt het echt knap! Hoe doe je dat? @lila: kan me heel goed voorstellen dat je die angst dan weer hebt als het de 1e keer een vervelende ervaring was... ik heb dat een btje hetzelfde maar dan dus met de hele gebeurtenis NA de bevalling. Weet ook niet of ik in mijn eventuele 2e zwangerschap die grote angsten ga krijgen. Tegen de bevalling zelf kijk ik dan weer helemaal niet op... Hopelijk geeft een bevallingsplan en een gesprek met de gyn je wat meer rust en zekerheid! en gaat het echt niet, dan gewoon de ruggenprik? Zit daar nou nog een taboe op de ruggenprik? Ieder moet toch zelf weten hoe of wat? @back: wanneer hoor je wat van je soll? vrijdag ofzo, als ik het goed gelezen heb? @nelta: jammer dat de kerk nog geen succes was voor S. hij is ook no wel wat jong, dat komt vanzelf... @sm: hoe is het met de wiet stank? @duster: fijn dat tante uit het ZH ontslagen is. Hoe nu verder? en sneu van jullie hond, maar soms is het beter zo... sterkte! @ld: beterschap! @lt: alweer een naam bedacht? @hier: vanavond 10 min. gesprek gehad op kdv van E. hij doet het hartstikke goed, dus we hoeven ons geen zorgen te maken. Ben trots peuterpubertijd: dingen blijven hier ook lang hangen hoor, wacht met smart de dag af dat ik niet constant politie agentje moet spelen. Vind het soms knap lastig. Hij probeert echt uit, gooit met speelgoed als hij er klaar mee is, eet ook wat minder, maar heeft hij niet echt last van. Ziet er gezond uit! Is nog steeds wel mama mama, maar het lijkt iets minder te worden. Wel ist een echte wijsneus wb woorden/zinnen en alles in zijn koppie opslaan. We hadden het laatst aan tafel over onze overburen (wie fb heeft weet wat ik bedoel) en manlief zei iets van: hoppa hoppa (over het geneuk van de buren haha) en nu zegt E. de hele tijd: mama hoppa hoppa hahahha. en lachen dat ie doet. En hij heeft het heel veel over broodje poep eten (kijkt teveel naar ome Willem denk ik haha)... Hij eindigt veel met het woordje: he... Etienne hoeft niet te slapen he? etc... Maar hij kan ook heeeeeeeeeeeel lief zijn hoor
Mijn bloedwaardes zijn altijd goed, helaas. Ik hoor bij de 20% van de schildklierpatienten waar in het bloed niets zichtbaar is. Ik ben op proefmedicatie gezet omdat ik 1,5 kilo per weer aankwam en een temperatuur van 35,3 had. Begonnen met 45mg en nu 150mg, geen hartkloppingen, geen zweetaanvallen, klachten verdwenen! Alleen nu in de zwangerschap ontregelt kennelijk alles weer.. Hier ook levenslang medicatie maar goed, als het je kwaliteit van leven verbetert.. ! Ga 3x per jaar op controle, even klachten doorspreken, bloeddruk opmeten en bloedwaardes checken of ze niet de andere kant op schieten.
Als jullie dat vaker zeggen tijdens het eten.... dan... begrijp ik best wel dat hij eh... dat woord ook kan zeggen. Hier is ze druk aan het oefenen met minuscuul
Ja, mijn werk.... Mijn baas is volgens mijn zowat overspannen en het wordt er niet gezelliger op. Tegen mij doet hij (nog) aardig, maar ik heb gehoord dat hij sommige collega's zelf uitscheld. Tact komt iig niet in het woordenboek van mijn baas voor. Ja en de hond heeft me gebeten. Hij is sindsdien nog nukkiger en ook vals naar de kids....
Ja dan komt de oerkracht! Dank voor je eerlijkheid.. Fijn om te lezen dat er ook mensen zijn die begrijpen dat angst heftig kan zijn!
Wikip ook goed? Keunen (varianten: Ceunen, Keune, Kuenen, Köhnen) is de naam van meerdere families in (voornamelijk) de Nederlandse regio's Kempen, Peelland, Noord-Limburg en de Achterhoek, in Belgisch-Limburg, en in het Duitse Rijnland en Westfalen. De Bergeijkse Keunens De bekendste familie Keunen is een schepenenfamilie Keunen die haar 16e eeuwse oorsprong in Riethoven en Bergeijk vindt en in de tweede helft van de 19e eeuw als fabrikant van leder, lucifers en bijenwas tot de grootste werkgevers van de industriestad Eindhoven behoorde.
E. heeft vanochtend trouwens zijn eerste zwemdiploma gehaald van de baby/peuter zwemlessen hihi... ben er trots op! ennuh, hij zit nu in een hoger groepje. Ik was wel btje verbaasd, in de groep ervoor zaten allemaal kindjes van dezelfde leeftijd als E. en die moesten daar nog blijven. De juf vond dat E. toe was aan meer uitdaging (opzich wel jammer, want had wel een band met de meeste moeders) nu weer nieuwe moeders leren kennen. Het klikt er al met 1 in ieder geval... leuk!
daniel zegt het niet hoor wij hebben het dan over geslachtsgemeenschap of seksualiteit, dat zijn nog te lange woorden voor em maar wij doen zulke dingen niet meer, zijn we te oud voor
Zow... lekker gezond. Vind je het gek dat eh.... hij zijn eten niet zo lekker vind? Oh wacht even! Je jaagt ze weg om op hun eigen voedsel te jagen. Vandaar dat ze zo snel lopen. hihi Slim! slim slim!
Is dat goed nieuws van je tante? Jammer van de hond maar ik begrijp het wel hoor. Wat voor hond is het? en vergeet niet dat je moet betalen om je hond naar het asiel te brengen he. Heb je niet misschien iemand anders voor hem? desnoods tijdelijk? (denk enkel met je mee hoor ) wat voor hond is het? goed zo! dikke knuf voor jouw!
Gup en Mammamia ook dank voor het begrip! Op de een of andere manier had ik helemaal geen begrip verwacht.. doet me wel goed! Durf ik er nog eens iets over te zeggen misschien.. Ff film verder kijken (komt een vrouw bij de dokter) knuffel voor jullie allemaal!
@ Oerkracht! JA! Dat! bedoel ik! @ Mammamia, gefeliciteerd met E zijn eerste diploma!!! cool! Mag je zeker trots op zijn. *grote grijns!* Aan de ene kant wel jammer dat E naar een nieuwe zwem groep mag. Aan de andere kant wel een compliment voor E. Hij is blijkbaar heel goed. *duimpje omhoog!*