Ik weet het echt niet meer!!

Discussie in 'De lounge' gestart door xSNDY19x, 14 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Nou moet je niet op ons af gaan geven omdat wij niet het advies geven wat je wilt. Wij weten alleen wat we lezen en dat zijn de dingen die jij schrijft. Het enige wat iedereen hier doet is advies geven, daar kun je iets mee doen of het compleet naast je neer leggen.
    Persoonlijk vind ik dat jullie verantwoordelijk zijn voor je eigen leven en als je niet van je familie op aan kunt dan moet je het heft in eigen hand nemen en iets anders zoeken. Zorg dat je onafhankelijk bent van hun, dan heb je nooit een probleem als ze ineens anders besluiten.
     
  2. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Waarom gelijk weer het stempeltje ADHD geven? Niet ieder mens die zich zo gedraagt heeft ADHD. Sorry dat ik het zeg maar ik vind het altijd zo irritant dat stempeltje geven
     
  3. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    Persoonlijk vind ik aangifte doen tegen een familielid overdreven. Verlies het hele plaatje niet uit het oog. Waarom doet hij zo, waarom knapt er iets in hem, is het echt alleen zijn schuld?
    Mijn broer heeft mijn zus bij de keel gegrepen omdat ze hem op het verkeerde moment zat uit te foeteren. Een wild vreemde geef je aan, je broer spreek je wel als hij is afgekoelden weer tot rede vatbaar is.

    Ik merk uit je reacties dat je geen advies wilt, jammer, want ik heb het met V te doen.
     
  4. mamav4

    mamav4 Niet meer actief

    Idd, mijn zoontje heeft deze maand ook de diagnose ADHD gekregen, maar dat wil toch echt niet zeggen dat hij zulk gedrag gaat vertonen.
    Natuurlijk kunnen allerlei factoren ADHD kenmerken versterken, maar ik vind dat je als leek absoluut niet kunt zeggen dat iemand ADHD heeft na het lezen van een stukje tekst.
     
  5. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    13 mei 2008
    2.035
    0
    0
    In dit geval spreek ik uit als ervaringsdeskundige..
    Maar ik begrijp je reactie wel hoor. Het is alleen voor mij zo klaar als een klontje. Ik voelde gewoon enorme drang om te reageren. :) sorry
     
  6. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Maar hoe oud is ie nou?
     
  7. mijnmeisjes

    mijnmeisjes Niet meer actief

    Hoop dat jullie snel n woning vinden
     
  8. Wareliefde21

    10 nov 2011
    86
    0
    0
    Dat V de vader niet betaald en dwingt en dat zijn vader hem er niet uit durft te zetten is iets tussen hun 2en en daar hebben jullie vrij weinig mee te maken.

    Ik denk dat jullie dit van te voren best wel hadden kunnen voorzien. Jullie hebben een kind en jullie weten dat V een probleem geval is en dat zijn vader al teveel van hem pikt dan eigenlijk moet. En toch besluiten jullie om daar te gaan wonen waar V als eerst woonde.
     
  9. NatasjaM

    NatasjaM Actief lid

    31 jan 2011
    339
    0
    0
    NB
    Wat een rotsituatie, beter dat je je eigen plan trekt en het ze lekker uit laat zoeken daar, hopelijk hebben jullie snel een eigen stek! In tegenstelling tot anderen kan ik me wel voorstellen dat je aangifte doet, kijk dat het knapt in zijn kop blijkbaar ? daar is door jullie wel toe aan bijgedragen, maar het feit dat er iets knapt moet niet kunnen, hij heeft blijkbaar dus geen controle en dat zijn gewoon gevaarlijke mensen, maar ja das mijn mening :)
     
  10. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.816
    691
    113
    Vrouw
    kijk hier heb ik wat aan.. ik.heb dit topic geopend voor advies en niet voor commentaar en we hebben t al moeilijk zat. en ja v zat hier eerder dan ons maar betekent dat meteen dat wij maar met een gezin op straat moeten staan hun vader heeft maandag zelf gezegd jullie gaanbhier niet weg maar v wel.. en aangifte tegen familie lid waarom niet? als hij alles vernield en een.bord na je kook gooit? Ik kon nog.net mijn vriend weg trekken..
    en geloof mij internet eruit trekken is hier niet kinderachtig en.is de afspraak met hun vader geweest als hij iets niet deed mochten wij dat doen toen.die vader hier nog woonde deed hij dat ook..
     
  11. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    mijn broertje heeft ook een zware vorm van adhd en als hij boos word dat word alles zwart voor zijn ogen en slaat en gooit met dingen zonder erbij na te denken. dus het kan best zo zijn.
     
  12. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    wij geven jullie wel advies maar het is niet de advies dat je wilt horen;) maar in ieder geval sterkte
     
  13. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.816
    691
    113
    Vrouw

    20 jaar
     
  14. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Oke, duidelijk je wilt dus bijstand in je verhaal en geen advies. Want al het advies sla je in de wind en als iemand het met je eens is heb je er wat aan. Als je dat wilt, zeg dat dan meteen, dan had ik niet hoeven reageren.
    Internet eruit trekken is wel kinderachtig en dat zijn vader dat deed vind ik anders dan wanneer jullie dat doen. Jullie zijn niet zijn ouders en zullen hem dus als gelijke moeten gaan behandelen en niet als jullie kind. Grow up.
     
  15. NatasjaM

    NatasjaM Actief lid

    31 jan 2011
    339
    0
    0
    NB
    Ik begrijp wel dat de adviezen goed bedoelt zijn, ikzelf ben ook iemand die 't liever met praten oplost, maar bij mensen waarvan je weet dat het "zwart" kan worden voor de ogen heeft dat gewoon geen enkele zin, zodra er dingen tegen zitten of deze geïrriteerd raakt dan loop je gewoon een vorm van risico, want op het moment dat het inderdaad knapt bij die mensen denken zij echt niet meer aan gemaakte afspraken. Het lijkt me gewoon verstandiger om bij dit soort mensen op afstand te blijven, toch zeker met een kleintje in huis.

    En omdat afstand nemen op moment niet per direct mogelijk is, zie ik een aangifte alleen maar als voorzorg, mocht het wèl echt een keer uit de hand lopen, wat ik natuurlijk niet hoop voor TS.
     
  16. NatasjaM

    NatasjaM Actief lid

    31 jan 2011
    339
    0
    0
    NB
    Ik vind dat er door sommige wel heel makkelijk gedacht word, internet eruit trekken is inderdaad kinderachtig maar vinden jullie het dan normaal dat daardoor iemand helemaal door het lint gaat dan ??
     
  17. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.816
    691
    113
    Vrouw
    Ho wacht.. grow up? die jongen is twintig.jaar en wilt mogelijk steeds als kind behandeld worden.heeft geen verantwoording en doet lekker waar hij zin aan heeft en andere boeit hem niet.. zal ik eens een bord na jou hoofd gooien? dan.zou jij je eihe reactie ook niet leuk vinden.. eris niks kinderachtig aan.. neem dat maar van.mij aan die vader heeft.ons gezegd dat we dat gewoon moeten doen! Dus wie ben jij om te zeggen dat wij moeten opgroeien? alsjeblieft he..
     
  18. xSNDY19x

    xSNDY19x Fanatiek lid

    2 dec 2009
    1.816
    691
    113
    Vrouw
    Dankje tenminste iemand die me hier begrijpt!!
     
  19. mamazeyad

    mamazeyad Niet meer actief

    HALLLLLOOOO!!!!! iedereen begrijpt hier dat V's gerag onacceptabel is maar jullie weten al langer dan vandaag dat V zo is en wij vinden dat jullie het heft in eigen handen moeten gaan nemen en het beter is voor jullie om een eigen huis te zoeken aangezien pa het ook moeilijk vind zijn kind het huis uit te gooien! ik denk dat je beter een slotje op dit toppic kan vragen want dit gaat weer op stront uitlopen! TS ik snap dat dit voor jullie een moeilijke situatie is maar probeer het ook van een andere kant te bekijken!
     
  20. Mily

    Mily Fanatiek lid

    2 okt 2008
    1.088
    0
    0
    Ik kan je ook heel eg goed begrijpen ik denk alleen maar het belangrijkste wat jullie willen is een veilige thuissituatie bieden aan jullie kindje dus ja kan zeker weten wel begrijpen waarom jullie zo reageren. Je wilt alleen maar het beste voor je gezin en gelijk heb je!
     

Deel Deze Pagina