Nee, nou ja, ik ben bang dat ik last van mijn gezondheid krijg, snap je= Zoveel inspanning ineens, 20 km fietsen en kindje mee.
och meid je hoeft je niet te verdedigen.. 20km is misschien ook wel erug gortig!!! pas op hoor dat je t idd niet overdrijft. zeker met de shakes nu.
Nee, doe ik ook niet, maar ik leg het even uit. Ik beweeg altijd vrij veel maar 's morgens komt dat niet zo goed uit vaak.
henkiepenkie bedankt voor de tip! Zal vanmiddag meteen even kijken! Scheelt altijd weer, ik vind de repen heerlijk! De shakes van modifast kosten 1,99 bij kruidvat, etos enz...en op internet kan je ze bestellen dan zijn ze vanaf 1,85 geloof ik alleen dan zit je wel met verzendkosten van 3,95 of 4,95 net waar je ze besteld dus tis net even wat je wil.......enne rustig aan he! Geen 20km gaan fietsen hoor dat is wel heel veel!
hallo dames, ik wil me graag bij jullie aansluiten! Mijn eerste streefgewicht is -10kg, en daarna wil ik nogmaals 10kg afvallen. ik ben vorige week donderdag ineens begonnen en mijn eetgewoontes zien er nu alsvolgt uit. o: 2 crackers naturel of volkoren met smeerkaas en een plaatje ontbijtkoek en een kom melk l: 2 volkoren beschuitjes met smeerkaas en een kop groene thee citroen van pickwick met een appel en een banaan of wat druiven. t: opkikker boullion a: gevarieerd en normaal. Alleen geen frituur!! Verder helemaal geen tussendoortjes en geen fris maar alleen water en thee en smorgens wat melk. Ook ben ik begonnen 2maal per weer te zwemmen, 1x baantjes en 1x aqua fitness. Ik was vanmorgen 3,8 kg kwijt, ik denk dat dit enkel vocht is maar ben toch erg blij! Liefs
Welkom en succes met afvallen! Mijn eerste streef is ook de -10! En daarna nog verder. Ik moet namelijk in totaal nu nog 30,6 afvallen maar bij 28,6 vind ik het ook wel welletjes dan weeg 65 kilo. Dus heb nog even te gaan!
wat goed! Ik wil natuurlijk het liefst ook nog wel 30kg kwijt, maar ik weet gewoon dat dat er niet 123 inzit. dus ik doe het dan maar stapje voor stapje en zet steeds een nieuw doel uit. Ben ook echt benieuwd of het al met al gaat lukken. Wil over 3 weken toch al wel een eind op weg zijn zodat ik bij mijn bezoekje aan de gyn kan laten zien dat ik goed bezig ben..
Je moet het ook stapje voor stapje doen want dan kom je het verst! Ik was er eerst heeeeeel erg op gefocust om zo snel mogelijk af te vallen. Maar dat werkte bij mij helemaal averechts. Nu doe ik het stapje voor stapje en het gaat goed, heb er zin in, ben gemotiveerd en elke kilo die ik kwijt ben is er toch maar mooi weer 1! Succes!!
Welkom Blijevrouw! Je bent al goed bezig. Succes! Troelala, ik heb er net een aantal gehaald. 6 doosjes repen en 6 kant en klare shakes. Kan ik even vooruit.
Ze zijn goedkoop! 2,20 voor een pakje geloof ik. Dus nu 2,20 voor 2. En er zitten 2 repen in een pakje dus 55 cent per reep. Dat is goedkoper dan Cambridge he? Wat zegt je consulent er eigenlijk van?
pffffff ik heb t wel even moeilijk hoor. Ik houd me wel aan mijn dieet maar heb er moeite mee het vol te houden. Ik ben ook niet echt blij, alles komt me een beetje mijn neus uit, steeds binnen zitten en niets kunnen/mogen doen. alle verjaardagen en leuke dingen gaan aan onze neus voorbij omdat we nergens naartoe kunnen en heb het de hele dag smoordruk met 3 kleintjes en steeds bang dat het mis gaat. Helpt allemaal niet erg mee.
Is zeker goedkoper want ik betaal voor 1 reep al 3,20 bij haar. Ze weet het niet, denkt dat ik alleen maar de shakes drink hihi....ach wat niet weet wat niet deert......als ik het zeg gaat ze toch zeggen dat ik cambridge repen moet gebruiken, terwijl de repen van weightcare niks anders zijn....ik doe er niet zo moeilijk om, ik val af het is mijn lichaam ik bepaal wat er in gaat......
He meis wat vervelend. Blijf proberen door te zetten hoe moeilijk het op dit moment misschien ook is. Blijf je doel voor je ogen houden! Dikke knuffel!!
Ik kan het me goed voorstellen meid! (ook weer niet, ik maak het zelf niet mee, maar probeer me in te leven) Heb je er zicht op dat het anders gaat worden? Hoe lang moet je zoontje dan stabiel zijn? Ik leef erg met je mee, ik heb van de week een aantal keer aan je gedacht toen ik aan het werk was ook. Probeer weer het gevoel naar boven te halen dat dit is waar je grip op hebt! Knuffel!
Ik zag net op de bon dat een doosje 1,85 kost, het is dus goedkoper! Maar dan heb je toch shakes over nu, of niet?
bedankt, Troelala ook bedankt. We moeten gewoon kijken hoe hij het doet. Eigenlijk valt er niets over te zeggen, we moeten afwachten en op een gegeven moment de gok wagen. Maar met die griepepidemie van nu, kunnen we nogsteeds niets doen. Saai. Alles beter dan het ziekenhuis, dat wel. @modifast heb ik een tijd geleden bij de etos gekocht 2 halen 1 betalen. Dus soms is het met 50% korting te koop.
Maar als het goed weer is, er minder zieken zijn mag je dan zelf op een goede dag bepalen dat je naar buiten gaat? Wie beslist dat?