mijn werkgever zeurt over kolfrecht!

Discussion in 'Borstvoeding' started by zwangervan4e, Mar 15, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zwangervan4e

    zwangervan4e Fanatiek lid

    Jul 23, 2009
    1,037
    0
    0
    uuuhhhh... mijn kinderen
    Ik ben weer een paar dagen aan het werk ik werk 6 uur per dag (3x in de week) nu kolf ik 2x op mijn werk en voed ik mijn dochter live op het kdv voordat ik ga werken. Maar na een dag zeurde mijn leidinggevende al dat het zo druk is zonder mij ( ik kolf 20/30 minuutjes per keer) ik blijf dus binnen mijn kolftijd. Nu was ze vandaag weer aan het zeuren dat het werk niet af komt op deze manier, ik voel de druk en kolf nog maar 70 cc per keer omdat ik me niet rustig voel. Het kwaad is dus al geschied want polak zou ze stoppen met zeuren dat ik dan onbewust toch voel dat ze het te vervelend vind, nu wou ze de planning aanpassen zodat ik een uur eerder begin, en ik dus mijn dochter niet meer live kan.voeden.op het kdv, schuiven met voeding verschuiving kan niet want de planning is strak s ochtend vanwege school enz... nu moet ik dus kolfen zodra ik op het werk kom moet kolfen. Dat is dus ook niet wat ze wil. maar ipv dat ze met haar probleem naar onze baas gaat komt ze bij mij, ik bel morgen mijn baas want het zit me niet lekker. ik moet al flesvoeding bij geven omdat ik te weinig kolf maar als er dan ook nog druk op gelegd word dan word het niet makkelijker. ze verbiedt me niets hoor maar dat gezeur is zo vervelend. kan iemand me wat tips geven?
     
  2. soefdeboef

    soefdeboef Fanatiek lid

    Aug 5, 2011
    2,049
    0
    0
    Is je leidinggevende op de hoogte van het voed/ kolfrecht?
    Mijn leidinggevende (nota bene gyn/ verlos vpk!) was er niet van op de hoogte dat dat per wet geregeld is.
    Ook wist ze niet dat dat 25% van de tijd mocht zijn en tot 9 maanden.
    Merk dat heel veel collega's het niet weten.
    Misschien kun je ze tegemoet komen door maar 1 x te kolven (en dan voor en meteen na je werk?)
    Lijkt me wel lastig, maar ik zou voor je eigen opbrengst zeker in gesprek gaan met je leidinggevende.
    Verder over de stress hiervan; als je dan toch gaat kolven,
    kan je maar beter die 20-30 minuten rustig ervoor gaan zitten toch?
    Je bent dan toch al van de werkvloer af!

    succes.
     
  3. zwangervan4e

    zwangervan4e Fanatiek lid

    Jul 23, 2009
    1,037
    0
    0
    uuuhhhh... mijn kinderen
    Ze is op de hoogte goor, ze verteld me gewoon telkens hoe lastig het is. En voor mijn werk dan voed ik en er na ook en een keer tussendoor kolfen doet niet veel goeds voor.mijn al zwakke productie! Zit er echt mee in mijn maag.
     
  4. eeneneen isdrie

    eeneneen isdrie Actief lid

    Jun 1, 2010
    342
    5
    18
    als ze nou zelf even een stapje harder gaat in plaats van aan jouw hoofd te zeuren...;)

    kan je in een gesprek misschien aangeven dat het zeuren averechts helpt, want straks moet je ivm je productie 3 keer:$ gaan kolven als je de rust niet kan vinden... en daar heb je dan nog steeds recht op!;)
    zal ze misschien wel inbinden:D

    en als je ZO onmisbaar bent dat je zelfs geen 40-60 minuten per dag de rust krijgt( ook psychisch en fysiek) om te kolven, mag daar ook wat tegenoverstaan:D

    gewoon poep aan hebben, ik snap dat dat moeilijk is, maar als de werkdruk zo hoog is moeten ze zelf hun conclusies trekken.;)

    heb je misschien wel al met domperidon geprobeerd je productie te verhogen? en die neusspray voor je toeschietreflex?
     
  5. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Helemaal mee eens, momenteel gebruik je maar de helft van de tijd di je maximaal gebruiken mag...misschien helpt het inderdaad als haar uitgelegd wordt dat ze nu contraproductief bezig is...
     
  6. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik zou zeggen: tijd voor een goed gesprek.

    Ik snap best dat je leidinggevende het vervelend vindt. Ze is nl verplicht om jou hier tijd voor te geven, maar wordt daar zelf op geen enkele manier voor gecompenseerd. Geen geld, geen extra capaciteit, niks. En in de meeste gevallen moet ze gewoon de zelfde productie leveren met het team dat ze heeft. Oftewel: andere mensen moeten het werk dat jij niet kunt doen, van je overnemen.

    Meestal heb je de meeste kans om zo'n 'conflict' (of conflict in wording) op te lossen als beide partijen, beide kanten van het probleem erkennen. Het is goed om te weten wat jouw rechten zijn, en je leidinggevende daar ook nog over te informeren, maar het is ook goed om te begrijpen dat je leidinggevende ook het gevoel kan hebben dat ze klem zit met een situatie die buiten haar invloed ligt.

    Je staat in je recht, dat wel. Maar het brengt je verder als je ook even kijkt naar haar kant van de medaille.
    Succes!
     
  7. zwangervan4e

    zwangervan4e Fanatiek lid

    Jul 23, 2009
    1,037
    0
    0
    uuuhhhh... mijn kinderen
    Ik snap haar volkomen maar ze heeft verder ook niets gedaan om het op te lossen, ze schuift het alleen op.mij af en is nog niet eens bij onze directeur.geweest om haar probleem voor te leggen, en dat zit me dwars. Ze heeft opkloppen op ze wil mij meer laten werken en denkt dus dat het werk wek af komt maar begrijpt niet dat ik ook dan iets meer moet kolfen. Ik doe al zo snel mogelijk maar ik kan de melk er niet uit toveren ( was het maar waar) ik ga maandag met haar en de directeur om tafel zitten want zij heeft een probeem dat ik niet kan oplossen maar door jaar probleem heb ik ook weer een probleem( ik voel me opgedreven) we moeten er uit komen, want ik wil er geen gevecht van maken want ik werk er graag en heb altijd goed contact met haar ik begrujp haar punt zij het mijne ook wel maar ergens tussen in moet toch de oplossing liggen? Maar wijde weten we het niet te vinden, ik zal dan maar het gesprek opperen met de baas want zij doet het niet ( waarom weer ik niet maar ze lijkt niet naar de directeur te willen stappen).misschien heeft hij wel DE oplossing.
     
  8. Bri

    Bri Niet meer actief

    Goed idee, om samen naar de baas te gaan.
    Blijf rustig, je wéét dat je gelijk hebt, nu moet je het alleen nog krijgen. Laat je niet op de kast jagen.
     
  9. zwangervan4e

    zwangervan4e Fanatiek lid

    Jul 23, 2009
    1,037
    0
    0
    uuuhhhh... mijn kinderen
    Bedankt!
     

Share This Page