Hallo allemaal, Ik ben deze maand voor het eerst aan het tempen en heb een tweede stijging na m'n ei. Overal lees ik verschillende dingen, weten jullie wat dit kan betekenen? Kaartje: 3baeab Ovulation charts on FertilityFriend.com
Ze spreken van twee treden bij een zwangerschap, althans dat is vaak zo.....twee plateaus.....en daartussen heb je een mooie dip....innesteling (deze hoeft nl niet altijd op dag 10 te zijn of zo, kan ook heel goed op dag 3....dus tja.......als je kaartje er zo uit blijft zien je temp hoog blijft dan geef ik je, als ik kijk naar de treden, wel een kans....
Ik vond dag 3 zo vroeg voor een innesteling, maar heb die dag ook last van krampen gehad, dus zou goed kunnen.. Nou moet ik zeggen dat ik wel last heb van verkoudheid, had al zitten zoeken wat dat met je temp doet, maar dan zou ik ergens rond de 37.5 moeten zitten (qua koorts). Ik ga het de komende dagen in de gaten houden en niet teveel hopen, lastig!
Spannend zeg! Je hebt echt een duidelijke stijging! Ben benieuwd wat het betekend, ook omdat ik ook een lichte stijging heb. Zie mijn kaartje!
Het hoeft niets te zijn, maar het kan zeker wel! Het is jammer dat het je eerste kaartje is anders kon je vergelijken. Helaas afwachten. Ik zou het erg positief zien als dit mijn kaartje was, maar ik heb ook zo vaak gezien bij anderen dat het niets was. Het kan beide kanten nog op. We duimen voor je!
@taart wanneer is je NOD? Ik duim voor je! @babke dat dacht ik al ja, ik ga gewoon nog 7 dagen hopen Vandaag is m'n temp weer gezakt, maar zit nog wel boven de eerste stijging..vind het allemaal maar raar..
Dat is inderdaad nog steeds hoog hoor. Dat is zo vervelend van die kaartjes. Ik wil er ook altijd van alles in zien. Ik vind mijn stijging van vandaag ook zo veel betekend, maar eigenlijk weet je het pas achteraf. Heeeeeel irritant dus. Want je weet beter, maar toch put je er hoop uit
Eigenlijk is dat met alles, elk symptoontje wat je tegenkomt is uiteindelijk hoop. Maar pas na de NOD weten we het zeker Wordt er alleen zo moe van dat ik elke keer iets nieuws weet te verzinnen wat zou kunnen wijzen op een zwangerschap. En we zijn pas 2 maanden bezig! Hoop dat dat wel minder gaat worden..
Deze maand ben ik wat minder "gespannen" en idioot aan het doen. Maar als ik dan mijn kaartje zie, krijg ik toch last van een soort opgewonden gevoel... dus nee meid, het zal vast minder worden, maar dat gevoel zal maandelijks terugkeren vrees ik...
@taart ik heb echt heel weinig verstand van tempen, ben het eigenlijk vooral gaan doen om mn ei te vinden..dus durf niet zeker te zeggen of die stijging een goed teken is, maar volgens mij wel.. Het is natuurlijk vooral belangrijk dat je op je NOD niet daalt maar lekker hoog blijft Nog 4 dagen toch? Spannend hoor!
Inderdaad nog 4 dagen. Donderdag is mijn NOD. Ben erg nieuwsgierig! Sinds vanavond heb ik "testdrang" maar dat komt vooral omdat ik de zwangerenkaartjes in het topic "temperatuurkaartjes" heb bekeken. Dat had ik beter niet kunnen doen. Stijgende temp hoeft natuurlijk niets te betekenen. Belangrijker is inderdaad dat hij op NOD hoog blijft. Worden spannende dagen......... Dit is ronde 2 voor jou he he Pretty?
Ik heb die kaartjes inderdaad expres niet bekeken Durf mezelf niet teveel hoop te geven. Inderdaad ronde 2, hoop zo dat die drang om overal iets achter te zoeken steeds minder gaat worden.. Bij jou ronde 4 zie ik?
Inderdaad de 4e ronde..... ik vind het elke maand spannend. Deze maand viel het tot vandaag mee. Ik ga zometeen maar even lekker onder de zonnebank. Lekker warm en even wat afleiding.
Ik blijf de dingen doen ik altijd doe, totdat ik een positieve test in mijn handen heb...... Daarnaast: je mag ook gewoon naar een warm land op vakantie als je zwanger bent. Een sauna is minimaal 80 graden, dat is het onder de zonnebank natuurlijk niet.
Ik heb die vraag gezien bij de verloskundige en zonnebank mag gewoon, zelf turks stoombad mag, maar sauna mag niet.
Ik ook niet hoor. Taart wil je uitnodigen voor ons clubje bij het clubjesforum. Als je dat leuk vind, het heet 'vrijen op dag van eisprong'. We zijn met taart, theebeeb, emmertje en denise23. Gr. Babke