Mooi een nieuwe lijst. Ziet er goed uit. Zit nu op mn foon dus zet mezelf er nog wel op. @topic, mensen komen en gaan nu eenmaal. Ze komen vanzelf weer binnen waaien. Ik heb het naar mn zin met jullie iig.
Hey allemaal! Ik heb een nieuw topic geopend voor 1-15 november Ik hoop dat we daar verder kunnen kletsen, dan kan dit topic gesloten worden. http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/344565-uitgerekend-1-15-november-2012-a.html#post12338781
Dat ging niet helemaal goed... Die post van mij. Ik denk dat t net mis gegaan is meiden l. Krom van de buikkrampen en een flinke bloeding met een stolsel... Net een flinke huilbui gehad en dat lucht wel op.
UITGEREKENDE DATUM 1 November Thea : 3e kindje Marieketing : 2e kindje 6 november Late Mama: 1e kindje Sinja:2e+3e kindje 9 November Behappy: 1e Kindje 10 November Beckje: 1e Kindje 14 November Ikke175 : 1e kindje AFSPRAKEN! 19-03 Thea Vroege echo 22-03 Marieketing Intake en echo 23-3 Sinja 2e echo 30-03 Barbara 1e echo 31-03 Behappy 1e echo 03-04 Ikke175 1e echo 12-04 Beckje 1e echo+intake
Dank jullie wel meiden. Verlies nog steeds bloed. En alles bij elkaar opgeteld (lichte testen, en vanochtend heel licht), en de krampen en het bloed lijkt me duidelijk. Baal natuurlijk ontzettend (understatement) maar ergens ook van die onzekerheid af. Had gewoon t gevoel dat niet goed zat en dat is nu bevestigd.
Liefjes, had je dat gevoel echt ja? Ik hoor best vaak dat mensen een voorgevoel hebben en dat vind ik altijd zo apart dat meiden het aan kunnen voelen of het wel of niet goed zal gaan. Heel veel sterkte iig!!!
Ik wordt een beetje gallisch van al die nieuwe topics en groepen die er zijn om alles te splitsen en overzichtelijk te maken. Ik wacht het nu gewoon af wat het gros gaat doen en daar ga ik achteraan of daar blijf ik bij
Ik zat net ook alles te lezen en te denken blijf ik nu hier, naar 1-15 nov of de club?? Wil ook niet alles gan bijhouden eigenlijk. Nou ja we zien wel. Vond t hier wel leuk eigenlijk maar die club is ook wel handig.....
Het komt vanzelf wel goed hoor, je moet alleen geduld hebben. Nu is iedereen nog lyrisch over de eigen zwangerschap.
@lodie jaa dat aanvoelen is echt vreemd wij Zijn 7 rondes bezig geweest zonder ovu testen of temp methode wilde eerst gewoon op de natuurlijke manier en dat is gelukt en elke maande dat we probeerde teste ik al niet omdat ik wist dat t niet raak was en deze keer voelde ik gewoon dat t raak was paar dagen voor mn nod.. heelgek was dat en over de zw.. tsja tis mn 1e dus ben wel onzeker maar heb nu wel t idee dat t goed zit
Behappy; dit is mijn tweede en ben ook onzeker hoor. Het is ook allemaal niet vanzelf sprekend en op zo'n forum als deze valt dat extra op! @aanvoelen: bij mij was het precies andersom. Elke maand dacht ik wel "misschien ben ik zwanger!" En deze keer dacht ik, het zal wel niet en toen was het toch!
Meiden, ik weet niet of jullie daar over willen praten maar ik zit nu met een paar vraagjes... Mochten jullie het niet willen begrijp ik dat wel hoor, jullie zitten lekker in de genieten-fase en wil jullie ook niet met dit negatieve nieuws lastig vallen. Maar hoe nu verder? Hoe weet ik of het echt mis gegaan is, of alles er uit is? En wanneer zouden we dan weer verder kunnen met proberen zwanger te worden? Ik ga morgen de VK bellen, dus die zal mee ook van alles kunnen vertellen, maar was benieuwd of jullie me hier wat over kunnen vertellen!
Volgens mij kijkt de VK met een inwendige echo of alles eruit is? Je bent nog wel heel pril dus ik weet niet hoe dat werkt. Ik zou gewoon morgen bellen en vragen. Zij kan het toch het beste zeggen. Cyber knuf!