Renegade peuter in de AH

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by SushiLover123, Mar 18, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Haha ik vind het erg grappig en het had zo mijn dochter kunnen zijn.

    En ik kom ook wel eens bekenden tegen, die loop ik niet straal voorbij, maar maak ook even een praatje.
     
  2. Daylinn

    Daylinn Actief lid

    Feb 9, 2012
    475
    0
    0
    '

    Jeetje in het zicht?
    Daar was je dan wel laks mee deze keer niet?
     
  3. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    Aug 29, 2009
    3,313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Heb je nou echt niets beters te doen, dan telkens steken onder water uit te delen? Kom op he..
     
  4. Daylinn

    Daylinn Actief lid

    Feb 9, 2012
    475
    0
    0
    Dit is niet steken onder water geven,dit is wat ze zelf hier vermeld...;)
     
  5. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    wou dat dat hier kon online bestellen.:p maar helaas dat doen ze hier nog niet. anders deed ik dat zeker weten. om inderdaad socializers en etterende kinderen niet te hoeven zien. een supermarkt is om boodschappen te doen, niet om de wekelijkse roddels te bespreken.
     
  6. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    *ZUCHT*
    Goed... ik had mezelf voorgenomen om niet te reageren op de negatieve reacties, maar helaas...

    Ja klopt, dat heb ik zelf vermeld. Dat ik hem heel eventjes uit het oog verloor. Dat heb ik zelfs in mijn eerste bericht gezegd en later nog een keer. Wat is je punt?
     
  7. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    #47 Saja87, Mar 18, 2012
    Last edited by a moderator: Mar 18, 2012
    Owh god!

    Hebben we miss Karma ook weer!

    *zucht*

    En bedoel natuurlijk niet TS;)
     
  8. mamavanukkie

    mamavanukkie Fanatiek lid

    Jul 2, 2008
    3,253
    16
    38
    Brabant
    Vind het aan de ene kant wel grappig, zie het zo voor me.
    Bij mij gebeurt het niet, die van mij was ook een wegpiraat met zo'n karretje, die ging de hekjes door en er vandoor... was ik niet blij mee, dus geen karretje meer.
    nu gaat het wel goed, maar toen, leuke dingen hoor die wagentjes, maar dan moet je zelf geen kar hebben.
     
  9. rensje

    rensje Fanatiek lid

    Nov 30, 2008
    2,079
    1
    36
    mag ik ook effe lachen... sommige mensen hier op het forum zijn ... tjaa laat ook maar!!!
    iedereen zijn mening oke!!! zullen we het daar maar op houden!!!

    TS, trek het je niet aan, je hebt tenminste een normaal kind en je bent ook een normale ouder!!!

    sommige zitten er soms gewoon om te rellen heb ik het idee!!
     
  10. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Wow.... Jij bent zeker echt het zonnetje in huis....?

    @TS: geweldig! Ik zie mijn zoon het ook zo doen, haha! Eerlijk is eerlijk: omdat ik weet dat het zou kunnen gebeuren probeer ik 'm niet uit het oog te verliezen, maar idd kan het zo gebeuren als je een bekende tegen het lijf loopt.

    @ supermarkt: een supermarkt is om je boodschappen te halen, maar ik wist eerlijk waar niet dat er ook al regels bestonden die het je verbieden een praatje te maken als je iemand tegenkomt die je kent. De mensen die daar moeite mee hebben zouden het hier in het dorp echt heeeeel zwaar hebben, zeg... :D
     
  11. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
  12. rusly

    rusly Lid

    Jul 11, 2011
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Als ik boodschappen ga doen savonds dan weet vriend al dat ik min 2 uur weg ben. Kom altijd wel mensen tegen waar ik gezellig mee sta te beppen. Moet wel leuk blijven hoor huisvrouw zijn;)
     
  13. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    Jun 25, 2007
    4,181
    0
    36
    Dus jou kindjes gedragen zich altijd voorbeeldig? En etteren nooit?
     
  14. Channes

    Channes Fanatiek lid

    Jul 24, 2008
    3,170
    0
    0
    Verkoopmedewerkster
    Groningen
    Ik zie je mannetje zo door de winkel heen gaan. Die van mij deed het ook. Vind het altijd leuk om te zien hoe die kids door de winkel heen gaan met hun karretje. En zie het vaak genoeg werk zelf in een supermarkt.
     
  15. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    ze mogen iig niet met karretjes door de winkel heen scheuren en moeten ook gewoon overal afblijven en bij mij blijven. en over het algemeen etteren ze niet nee in de winkel.
     
  16. jada08

    jada08 VIP lid

    Jan 14, 2009
    7,567
    332
    83
    Jeetje wat een zuurpruimen zitten hier zeg.

    Dat een topic wat luchtig is bedoeld al uitloopt op een discussie. Dit zie je steeds meer de laatste weken op ZP, erg jammer!

    Ik snap niet dat mensen zich irriteren aan dingen die hier geschreven zijn.

    Een kind kan zomaar weg zijn, je draait je om en binnen 2 tellen zijn ze weg. Zo hebben wij 1 van onze zoontjes ook nog net uit de kratteband kunnen vissen, daar was hij ingekropen.
     
  17. Hier hetzelfde! Soms heb je wel ouders die hun kind maar alles laten doen wat ze willen maar lijkt me duidelijk dat daar hier geen sprake van is ;)

    Mijn zoon rent niet weg in de winkel, hij zit gewoon vast aan mijn vinger geplakt maar hij heeft ook wel een periode gehad dat hij gewoon naar toe rende waar hij wilde, dan had ik mijn handen vol en kon hem niet zo makkelijk tegenhouden. Kan soms gebeuren.

    Als ik een peuter door de winkel zie scheuren denk ik 'kijk uit straks gebeurt er wat' maar kan ook lachen om die kleintjes. Die hebben nog lol bij het boodschappen doen, soms zie je van die zuurpruimen lopen niet normaal :D
     
  18. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Ik irriteer me niet aan kletsende mensen of drukke/lastige kinderen in de supermarkt.
    Maar wel aan kletsende ouders die hun lastige kinderen niet in de gaten houden ;)
     
  19. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Hahaha, sorry, maar wel heel grappig! :D
    De krattenband. Hahahaha! Ik zie hem al gaan! Komt ie dan ook terug met piepjes, omdat de machine hem niet herkent? :D *proest*
     
  20. Amfy

    Amfy Niet meer actief



    hoe weet jij dat nou?? heb mijn vriend nooit horen klagen hoor
     

Share This Page