beste dames, wie heeft hier ervaring mee. het lijkt mij wel intressant een mooncup. maar het lijkt mij ook wel een beetje vreemd. uitleg Eens correct ingebracht, is de Mooncup zo comfortabel dat je zal vergeten dat hij bestaat. Het vraagt misschien wat oefening in het begin, om de Mooncup in de juiste positie in te brengen. Zodra je het onder de knie hebt, zal je verbaasd zijn hoe eenvoudig hij te gebruiken is. Je zal de Mooncup ongeveer elke 4 tot 8 uur - afhankelijk van je vloed - moeten legen, spoelen en opnieuw inbrengen. Je menstruatiebloed blijft in de Mooncup en er is dan ook geen geknoei of ongemak. De Mooncup kan ook 's nachts veilig gebruikt worden en is ideaal tijdens alle sporten zoals zwemmen, dansen, yoga, turnen en activiteiten zoals kamperen, wandelen, klimmen en reizen.
'Zo comfortabel dat je hem vergeet'.. Ja, zo ziet het er niet echt uit Ze hadden dit een tijdje terug bij een programma op tv waar werd onderzocht hoeveel bloed die vrouwen verloren tijdens hun menstruatie (was inderdaad érg leuk om naar dat programma te kijken ), volgens mij werkt het wel, maar ik kan me niet voorstellen dat 't ook lekker zit..
Ik heb iets soortgelijks gehad, de softcup. Heb m gebruikt omdat ik helaas ongi was op mijn eigen trouwdag Het werkte wel goed, idd 8 uur laten zitten en kon er ook mee in de jacuzzi en seksen. De softcup is wel wat vlakker en flexibeler denk ik. Je schuift m om je bmm heen en blijft goed zitten.
Het heeft mij iets teveel weg van een wijnglas... Beetje raar ding, ook nog nooit van gehoord eerlijk gezegd.
hahaha ik denk ook niet dat hij lekker zit. toen ik aan de pil was had ik de nuva ring dat voelde je ook niet. dus wie weet dit ook. t zal wel geld besparen na een tijdje heb je de aankoop er wel weer uit. 32,- euro hahha bedank voor je berichtje. gr
lijkt mij dus echt zwaar ranzig. maar dat ben ik denk ik. moet er niet aan denken dat ding iedere keer weer schoon de spoelen brrr
Lijkt me ook nogal onhandig op je werk... hier hebben we bijvoorbeeld geen kraan in het toilet zelf. Zie me al staan met zo'n ding... Op zich lijkt het me wel interessant, maar ik vraag me af of het echt niet gaat lekken 's nachts als je hevig ongesteld bent.
ik heb het gezien in de Engelse serie van genante lijfen. Toen gingen ze bijhouden hoeveel bloedverlies normaal is. Maar het lijkt mij niks..lijkt me ook zo gesmeer of nie?
dat vraag ik mijn ook af ik denk dat ik het wel wil proberen maar dan de softcup wat net al gezecht werd die ziet er wel goed uit. lijkt op de nuvaring.
mij dus ook, brrr.. krijg al de rillingen als ik eraan denk volgens mij moet je dat ''ding'' telkens steriliseren, anders breng je volgens mij ook een bacteriën zooi naar binnen tijdens je menstruatie ( al is een piel ook niet steriel, maar die komt niet in de buurt tijdens de menstruatie )
Ik heb de LadyCup dacht ik. En je kunt hem niet in bed gebruiken als je het met z'n 2tjes gezellig wilt hebben denk ik, lol. Tijdens gebruik na het eruit halen, gooi ik 'm gewoon leeg in het toilet en dan veeg ik 'm even schoon met toiletpapier. Helemaal steriel is het niet, maar de zuurtegraad vanbinnen is voorzien om bacterien te doden. En thuis spoel ik 'm wel even af. Nog nooit last gehad van blaasontstekingen o.d. hierdoor ook, maar ik heb daar algemeen gesproken eigenlijk nog niet van te klagen. En een tampon uit een pakje is ook niet helemaal steriel hoor.
Heb er geen ervzring mee, maar ik heb wel herbruikbaar maandverband. Net zoals katoenen luiers; maar dan maandverband. Vind ik wel super. Kost 15 euro voor 5 verbandjes en is nog milieuwriendelijk ook
Ik heb de softcup een paar maanden gebruikt. Alles ging goed totdat ik de softcup tijdens een avondje stappen naar beneden voelde zakken en op de dansvloer verloor . Ik had ook niet bepaald de grootste onderbroek aan plus een jurk. Het is niemand op dat moment opgevallen, maar als ik eraan terugdenk...... Ik ben er geen fan meer van.
Een collega van mij zweert erbij dus misschien ga ik het nog wel eens gebruiken... ben nu net voor het eerst ongi geworden sinds lange tijd dus dit eerst maar afwachten