@Ano; moooooi die foto's!! Mooie buik hoor ook. Haha; lukt het zegt ze, dat is grappig zeg! Ik moet ook de hele dag lachen als ik thuis ben met haar. Ze kent ook bijna alle liedjes van K3 uit haar hoofd, ook zo schattig. Ze worden heel snel heel groot als ze eenmaal zinnen gaan zeggen. Ik kan echt met haar praten nu. @Zazz; Succes en have fun deze week. Ik heb het alweer achter de rug haha Wij hebben inderdaad maar 2 slaapkamers. Helaas. Maar we kunnen ons huis nu niet te koop zetten, dan maken we verlies. Een baby zou dus eerst even bij ons op de slaapkamer moeten. Succes met je ventje. Klinkt niet erg smakelijk nee haha @Gwen; succes vanavond bij de HA!! Hopelijk kan je wat slaap pakken vanacht. @Setti; alvast heel veel succes woensdag, spannend!!! Dat wordt goed poetsen dan @Nina; leuk een meisje!! Gefeliciteerd, tis heel leuk hoor haha ik weet er alles van. Roze, jurkjes, k3, zingen, dansen. allemaal leuk leuk.
@hier ook zo grappig, Fenna kent nu de kleuren. Ze zegt dus nu: 'blauwe ballon' en ze wil alleen een 'roze danoontje'. Keischattig. En als we thuis komen van boodschappen doen en papa zit in de kamer, loopt ze naar hem toe en zegt ze: 'Leuk bij supermarkt'. Ze vertelt dan dus dat het leuk was. Verhalen genoeg eigenlijk, heerlijk.
ja leuk he die verhalen, hier als we gaan eten, hebben we het er altijd even met jeff over wat we hebben gedaan, en dan verteld ze dus echt dat ze naar de winkel is geweest zoals vandaag, en dat daar varkens en koeien (waren in de hoogvliet) en bij d'r nichtje heeft gespeeld, je kan idd gewoon echt met d'r communiceren! en jedalin, dat komt vanzelf, was hier ook ineens dat het hel hard ging...wacht maar af, is echt super lief!!
jaaa geweldig he en dat zingen wat ze kunnen hihi hier zingt ze alleen maar mama kom mama kom mama kom mee en dan zit ze op schoot en dan achter elkaar zingend en wel. en dan weer lalalalalala hihi owja dat liedje van t zandkasteel doet t ook goed. en ook dat nummer van sasa van hey hey hey en mn buik die danst mee
@ Gwen; Hoe was het gisteravond bij de HA? Heb je een goede nacht gehad? @ Jedalin; Dat ziet er mooi uit. Zo te zien weet die man van aanpakken! Heerlijk om zoveel extra ruimte erbij te krijgen. @ Kussie; Alles goed bij jullie? @ Setti; Al lekker aan de poets? Spannend hoor. @ Kletsen; Morris is nu heel erg bezig met kleuren. Als we op de fiets zitten dan roept hij de hele weg heel enthousiast; "Kijk mamma, blauwe auto" of "Kijk mamma, gele auto". Meestal klopt er niets van wat hij zegt dus dan benoem ik de juiste kleur (bijv rood). Meneer is echter nogal eigenwijs dus dan wordt hij boos op mij en zegt; "Nee mamma fout! Blauwe auto!"
HIER nu aant werk maar wel zenuwachtig voor morgen vanavond ff mn ramen lappen van de buitendeur en de spiegel in de badkamer ff stomen en dan klaar.
hahah hier ook met kleuren, wat ze wel weet, is bij die kassa, dat het rode muntje in het rode vakje moet, geel in geel enz, maar bij een pot stiften bijv gaan de meeste kleuren mis haha, rood en bauw weet ze al wel een beetje, maar verder haald ze alls door elkaar Heb 'r net weer opgehaald van de psz, t was al een stuk beter gegaan, volgens mij vind ze het erg leuk! jedalin, wauww dat gaat echt handig worden volgens mij, ben jaloers!!!!
setti, nog ff lekker een cake of appeltaart bakken haha, dat zeggen ze toch altijd? wij hebben bij ons vorige huis na een maand of 1-2 de eerste kijkers gehad, en die hebben het meteen gekocht voor maar 1500,- onder de vraagprijs, hoop dat het ook zo gaat bij jullie!!
Hier is ze ook met kleuren bezig. Vooral de blauwe kleur is erg in trek, vaak heeft ze het (per toeval denk ik) ook goed. Roze is ook een favoriet kleur. Setti; spannend zeg kijkers! Gwen; hoe was het bij de ha gister? Grappig dat jullie ook in de avond terech kunnen. Nooit gehoord. Hopelijk wat meer slaap gehad vannacht! Ano; fijn dat het al wat beter ging bij de psz. Die foto op fb is erg leuk met de baby pop. En je buik shoot, wauwie!! Die haartjes van Neomi ook zo mooi! Zit nu buiten in de tuin, in het zonnetje en woow het is echt gewoon warm zeg! Niet normaal haha! Wel heerlijk. Vanochtend cursus gehad, Taleah op t kdv, nu in bed dus mama even genieten. Nou ja het huis moet ook weer nodig gepoetst worden. Beetje jammer haha!
Gisteravond bij de HA geweest. Dochter bij mijn schoonzus gebracht. De HA begreep me volkomen. Wel gaf ze aan dat het een heel dubbel gevoel is: Moeten we hem nog de tijd geven (daar hij pas een maandje oud is, verder wel helder is, en goed groeid) of beginnen met medicatie. Ik heb zelf aangegeven dat ik dit niet langer meer ga trekken. Slaap maar 4,5 uur op een nacht, en verder is hij gewoon onrustig. Doet een paar slaapjes in de cosi, maar verder sjouw ik de hele dag met hem. Ze durfden zelf geen zantac voor te schrijven, maar meteen een verwijzing voor de KA gekregen. Dan kon hij beslissen wat er moest gebeuren: Misschien andere voeding (nog sterker), of medicatie voor maagzuur (zantac of wat anders). Vandaag afspraak gemaakt en kan morgen al terecht!!!! Vanochtend naar het CB geweest. Onze man is goed gegroeid: Bij geboorte 50 cm en 3850 gr en nu met een maand is hij 55 cm en 4490 gr. Gewicht zit op de +1 lijn, lengte gemiddeld en hoofd onder het gemiddelde. Kom vanavond verder reageren. Mijn "pauze" zit erop, dochterlief word wakker
@ Gwen; Wat fijn om te lezen dat de HA je serieus neemt en naar je luistert. Heel goed dat je hebt aangegeven dat je het zelf ook niet meer trekt op deze manier. Succes morgen bij de kinderarts! Hopelijk heeft hij een idee waarom Jaëlian zo onrustig is. @ Ano; Fijn dat het vandaag beter ging op de psz. Merk je een verschil tussen het kdv en de psz? @ Zazz; Nog lekker genoten van het zonnetje op toch maar het huis gepoetst?
@ Setti: De bolderkar is echt geweldig!! Ik heb een plankje aan mijn wagen, maar de freule weigerd om erop te gaan staan. Hoe is het met de kijkers gegaan? Iets van gehoord? @ Superb: Leuk opzoek naar een nieuwe woning!! Succes ermee. @ Ano: Leuk dat Neomi zo lekker aan de klets is. Wat worden ze dan in 1x groot. Fijn dat je jezelf weer goed voelt vandaag!! @ Jedalin: wat gaat het snel jullie verbouwing. Doet Arno het zelf? Hoe gaat het met afvallen/op gewicht blijven? @ Boomie: Je eigen Josje in huis Knap dat ze al kleuren herkent!! @ zazz: Wat voor cursus heb je gehad?
Verjaardagskalender: 28 januari - Floor20 - Ivar 17 februari - PenF - Pepijn & Florine 19 februari - Setti -Lisanne 19 februari - Lara85 - Robine Linde 20 februari - Vriendlief -Jan 3 maart - Alies05 - Melanie 4 maart - Anoniempjuh - Neomi 4 maart - Mamzie - Owen Bjorn 5 maart - Chantal84 - Milan 5 maart - NinaVI - Noah Sebastiaan 6 maart - Gwenolyn - Joënna 10 maart - Jedalin - Daan & Jesse 10 maart - Kleintje88 - Esmay 16 maart - Johannal - Seph 18 maart - Franny - Jens 21 maart - Darcy - Megan 22 maart - Nijnja - Toon Quirijn Johannes 22 maart - Superb - Morris 25 maart - Seanli31 - Sem 25 maart - Ons2ewonder - Samila 30 maart - Boomie2012 - Fenna 31 maart - Kussiexx - Stan Noah 11 april - Zazz - Taleah
@ Franny, oeps, ik ben vergeten om jullie nog van harte te feliciteren met de 2e verjaardag van Jens! Maar bij deze alsnog hoor!!! Hebben jullie ook een leuke dag gehad?!?! @ Gwen, oww meid, wat ben ik blij dat er in ieder geval actie word ondernomen. En dat toen de HA zei dat ze niet goed wist of je al moet beginnen met zantac voor Jaelian, dat je toen zei dat JIJ dit in ieder geval niet langer trekt! Meid, ik ben super trots op je! Ik ben heel benieuwd wat de KA hier mee gaat doen.. Laten we wel zijn, Jaelian is (gelukkig) dan wel goed gegroeid, maar hij heeft duidelijk ook pijn.. En dat kan toch niet fijn zijn, en al helemaal ook niet goed zijn! Arme mannetje, en dat maakt jou ook zoo moe!! Dus harstikke goed! Heel veel succes morgen!! @ Setti, oeeh morgen kijkers!! Wat spannend! Ben je nu ook juist blij dat jullie gewoon werken zijn? Alhoewel, volgens mij mag je er zowiezo niet bij zijn toch? Als een makelaar komt met kijkers? @ Superb, hihi, moest je werkelijk aan Stan denken toen jullie bij AH stonden! Kreeg er een glimlach van... Nou toevallig is vandaag de wijkverpleegkundige nog geweest. Ik ben druk aan het uitleggen en oefenen met Stan in een hoekje zitten zeg maar.. Dus wat het inhoud als hij daar moet gaan zitten, en wanneer mama dat gaat doen. Dan ook de kookwekker erbij enzo... (dat ding vind ie nog heel eng, dus doe het nog een paar keer vaker...) En dan ben ik "bang" dat het niet lang meer duurt dat we deze "straf" zullen gaan toepassen, want mijn bijna peuter zit duidelijk allang in zijn peuter-puberteit.... De afgelopen 3 dagen was hij overigens echt superr lief!! Op vanavond na, toen sloeg hij me tot 3 x toe midden in mijn gezicht... Hier op even een heftige gesprekje en daarna een negeer moment gehad... Nouw toen kreeg ik spontaan kusjes en knuffels... En oww, ik kreeg ook nog een lachbui... ZOOVERKEERD, maar hij keek me aan... Echt meiden, ik kon nie meer... Ik kon nie meer serieus en boos blijven kijken.. VERDORIE! Die dekselse draak ook van me! Maar jullie willen dus gaan verhuizen nu... Ehm, ik weet het niet meer precies, was dit zowiezo al de bedoeling geweest.. Was dit een tussenoplossing? *sorry, mijn geheugen gaat even nie meer zover terug* @ Jedalin, schiet al mooi op heh, met de serre ombouwen tot speelkamer, ik wist niet dat je bedoelde dat het een buitenruimte was joh... Ik dacht dat het zo'n uitbouw aan huis was... Maar het was meer een soort van veranda of nie? Zeg maar, dat je overdekt kon buiten zitten? En dat word nu bij binnen aangetrokken als ik het goed begrijp? @ Alies, hoe gaat het nu bij jullie? Ik denk dat dit (of nouw jah, komende week, wanneer de lente nog meer haar mooie kant laat zien) echt zowat de mooiste tijd is van het jaar waar jullie wonen!! Oww, ik ben echt even jaloerss hoor!! Wat zul je lekker veel buiten zijn nu!!! Hoe gaat het eigenlijk met het oppassen bij je ouders? Met de hond enzo? -en je vader-? En verder nog nieuwtjes? @ Ano, oei, die maagpijn is nix nie prettig, maar het heeft nix met ehm, voorweeen enzo te maken? Tis echt puur maagpijn? Wel heel vervelend trouwens... Gelukkig dat het vandaag weer over was! Lief heh, dat ze al zo heerlijk praten!! Ik kan ook zo genieten van Stan's geklets!! De wijkverpleegkundige vind het ook zo mooi!! Ze zegt dat Stan het heel goed doet.. En tjah, ik kan er nix aan doen, maar dan groeit deze mama toch even een meter hoor.... Na al dat gezeur wat we gehad hebben bij het CB, over zijn achterstand en elke keer die verwijzingen naar fysio... Met praten in iedergeval geen gezeur... HOERAA! Ik weet niet of ik het hier al had gezegd, maar wat de andere meiden ook al zeiden en wat ik zelf op FB al had gezegd, je buikfoto's echt zoooo mooi!! Kon zo wel in een folder of een babymagazine!!! Ik zou mee doen hier met buik van de maand!!!! Mijn stem heb je!! En ik denk die van ons allemaal!!! @ Zazz, snif hier was het helemaal nie zo warm... Maar ik heb de hoop op het einde van de week... Ik kan nie wachten... Oww zo heerlijk als de echte lente aanbreekt!! Althans het echte lenteweer dus!! Hihi... HEERLIJK!! Ik merk nu al dat ik me beter ga voelen, of dat ik positiever word zeg maar.. Dus nouw jah. Kan dan toch echt alleen maar beter worden!! Maar kan me voorstellen dat jij even heerlijk hebt zitten/liggen relaxen meid!! En gelijk heb je, en joh, dat poetsen, dat kan ook wel wanneer het weer regent hoor!! Kom zeg! Hier is het ook nie altijd glans en uh.. nouw jah, weet ik 't... Nouw eerlijk gezegd, dat ist hier nooit... Whahaha... Op het oog netjes en daarmee klaar hoor.... Nouw meiden, ik ga sluiten... Doeiiii!! Tot snellos!!! Liefsss
Woww, dat was weer een lang bericht!! Hihi, effe ouwerwets dus... Was er ook echt even voor gaan zitten!
Franny; *schaam* Nog proficiat met de verjaardag van Jens! hopelijk hebben jullie een leuke dag gehad! Darcy; proficiat met de 2de verjaardag van Megan! Een hele fijne zonnige dag vandaag..
Gwen; goed van je dat je zelf hebt aangegeven dat je niet keer kan. Ben benieuwd vandaag bij de ka, succes! Kussie; je kan ook harstikke trots zijn op je ventje! Lekker hè dat geklets om je heen. Wij hebben hier ook een strafplekje, op de deurmat hihi.. Kan niet in de gang want dan klimt ze naar boven. werkt hier erg goed, en ze blijft ook altijd netjes zitten, helemaal gillend hahha. Maar ze weet het precies, mama boos, eeaa huilen, eeaa mat zegt ze dan Hahah. Cursus; volg via m'n werk vve cursus. Weet niet of dat iemand kent, moeten op kdv met vve gaan werken. Hier; vandaag lekker een dagje helemaal niks. Genieten van t zonnetje, misschien nog een middag dutje samen doen. Taleah is weer de laatste dagen vroeg wakker, iets na half 6. Gaap! In de middag slaapt ze ook nog maar krap 2 uurtjes. Dus ja haar humeur is niet altijd even leuk door toch wat slaap tekort, denk dat ze in zo'n gezellige fase zit ! Als het haar niet zint.. Grrr!
kussie tuurlijk moet je trots zijn op je mannetje!!!en een complimentje vsan iemand anders over je kind, dat is ook hartstikke leuk, daar groei ik ook van hoor haha!!!! ja hier alles rustig, geen weeen oid, al wordt het nu wel steeds spannender brrr. zazz lekker luier dagje dus, nou tis er heerlijk weer voor!!! setti mijn duimen draaien vandaag voor jullie! gwen he fijn dat zij je wel serieus nam, nu vandaag dus al door, das fijn zo snel!!!ben benieuwd wat de arts gaat zeggen!! superb, al wat rustiger bij julie thuis? verschil kdv psz ehh tja op de psz is ze nu echt de jongste, kinderen zijn natuurlijk allemaal ouder. Groepen zijn ook groter, 16kindjes, en 2 leidsters, dus de aandacht die ze krijgen is natuurlijk wat minder, maar denk dat dat wel goed is voor Neomi. merk el dat het leuk is voor d'r ff lekker eruit tussen de andere kinderen!
@ Darcy, gefeliciteerd met nu ook Megan's 2e verjaardag!!! Fijne verjaardag gewenst!!! @ Zazz, oei, je hebt wel een ideale vrije dag; met dit mooie weer... Ik zit nu op kantoor met het uitzicht op mijn mannetje die heerlijk aan het buiten spelen is! Hij geniet vol op!! Mooi is dat!! @ hier, wat een nacht.. Stan is weer aan het hoesten.. Serieus, is het hoesten van het ene virus voorbij... Dan begint de diarree. En als dat voorbij is begint het nieuwe hoesten weer... Dus vanacht er uit en rijkelijk thijmsiroop gegeven.. Met barstende koppijn weer het bed in en nu lange nie fit.. Ow ow.. Bagger dit... Die nieuwe medicijnen voor de kop werken ook echt niet... Ben er helemaal nie goed te pas van volgens mij... Wat dizzyer en gewoon niet helemaal "erbij" lijkt wel... En de hoofdpijn zou langer wegblijven??? Nouw echt niet dus... Ik ga geloof ik maar gauw weer terug op mijn eigen sumatriptan!! Pff, dit is nix... Anderzijds, heb nog maar 2x geprobeerd, is wel wat kort heh? Maar het moet toch gewoon werken! *snif* Liefs