Hoi meiden, De tijd begint te dringen. Ik zoek een klassieke jongensnaam die past bij zijn grote broer Maurits. Wordt het Pepijn, Laurens, Rogier of Lennard?
1. Laurens 2. Pepijn --- 3. Rogier 4. Lennard Vind Laurens en Pepijn het leukst, maar ga toch voor Laurens. Maurits & Laurens vinden mensen samen misschien teveel 'au', maar ik vind ze super goed bij elkaar passen! Altijd as ik aan Maurits denk, denk ik ook meteen aan Laurens, grappig! Rogier en Lennard vind ik te oubollig.
Zeker weten Pepijn! Ik vind het een geweldige naam en staat bij ons op nr 1 voor als we een zoon mogen krijgen. Ik ken wel 2 broertjes Laurens & Maurits. Dus die combi kan voor mij ook wel, maar ik vind die namen minder leuk dus ik zou echt gaan voor Pepijn!
Ik ga voor Laurens, maar dat komt omdat ik Pepijn, die nu met 11 stemmen ''bovenaan'' staat geen goede associatie heb. Rogier wordt of Rogier of Rozjee en Lennard, dan moet ik toch denken aan Star Treck.
Pepijn! Erg leuke naam. Laurens vind ik ook mooi, maar minder in combi met Maurits. Lennard en Rogier zijn niet mijn smaak.
Laurens! Pepijn is ook leuk, maar hoor ik (in onze buurt in ieder geval) zoveel. Als je het geen probleem vindt dat de naam relatief vaak voorkomt of jij kent niemand die zo heet dan geen probleem toch. Die 2 namen staan wat mij betreft bovenaan. De namen Lennard en Rogier vind ik niet leuk. Ik denk dat het komt omdat ik twee mannen ken die zo heten, maar dat is (zoals dat altijd is met namen) heel persoonlijk. hebben jullie een voorkeur voor een bepaalde naam?
ik vind pepijn het leukst! deze stond ook in mijn lijstje, helaas vond mijn man pepijn wat minder. Maar Maurits en pepijn klinkt leuk!!