Ah CHantal wat zielig, weet niet wat je kan doen.. Werkse! Ik raak een beetje uitgekeken op 62-68 en merk dat alles wat krapper wordt voor madame, dus denk dat ik morgen maar eens de '74-doos' pak en ga kijken wat daar ook alweer in zit hihi! Marleen en Ennas, lekker genieten van de zon vandaag! Hier laatste dagje werken, dan weer 4 dagen vrij... Blegh was vanmorgen echt in staat me ziek te melden, had echt geen zin en heb hoofdpijn en buikpijn, beetje misselijk.. (zat al te geinen tegen vriendlief 'zo voelde ik me ook toen ikz wanger was' haha --> ben niet zwanger hoor )
Morgen dames! Chantal, dikke lagen bepanthen! dat verzacht en zorgt ervoor dat er een lekker vet beschermlaagje op de huid zit. Maizena ging bij Kaatje goed fout... Sudocrem pakt niet op een open huidje, dus dat beschermt ook niet, alleen als het gewoon rode plekjes zijn. Hier een project eindelijk afgerond, ben er heel druk mee geweest, maar nu is mijn deel klaar. Ga vanmiddag lekker genieten van de zon! kleding maat. we zitten in 74, gaan richting 80. Wat een grote meid al. Heb net even rompertjes gekocht op hema.nl hele leuke bedrukte en een singletje. Handig voor op vakantie! Noortje komt sinds kort 's nachts weer om een fles, telkens om half 5... Hebben jullie ideeën hoe dat komt? Dan lurkt ze hem in een keer leeg en een paar uur later de papfles ook Natnek. Maar het is wel lastig, vooral als om 7 uur de wekker staat... Kann iet wachten tot vanmiddag, lekker naar het terras!
Whaaa, dat had ik een week geleden! Heb voor de zekerheid toen toch maar een testje gedaan, haha! Maar na een dagje goed uitrusten en weinig eten ging het beter Voor jou ook beterschap!
Goedemorgen meiden. Begin weer eens grieperig te worden. Paar nachten slecht slapen en ik word geheid ziek. Keelpijn, zweverig en misselijk. Oren zitten verstopt dus ik kom over als een oud omaatje He? Wat? He? Wat zei je? Wat? Dus hard praten graag Chantal, arme Vienna! Zou niet weten wat helpt. Denk dat Bepanthen de beste optie is. Marlous, heeft Emma gelukkig niet Haar laatste fles drinkt ze tegenwoordig niet eens leeg. Denk dat we die snel kunnen laten vallen. Geniet van het terras vanmiddag! Kleding, hier maat 74. Mouwen en broeken zijn te lang, maar shirtjes zitten wel vrij strak. Dus dan maar omslaan Mamatien, beterschap! Ennas, geniet van de zon! Zo, even wachten tot Emma wakker is. Dan even een broodje eten en op naar de eendjes met oud brood Vind ze helemaal geweldig. Vooral de meeuwen
Ik praat nu heel hard: VEEL PLEZIER BIJ DE EENDJES! Tja, die laatste fles, dat was bij ons ook zo, maar nu sinds een dag of 5 begint ze 'snachts weer dorst te krijgen... hoop dat het snel overgaat, we zitten nu in plaats van 2 of 3 flessen gewoon weer ouderwets op 4...
Dank je wel Dat hoorde ik eindelijk eens goed vandaag Hmm, dan hoop ik toch echt dat Emma die fase even overslaat Sorry Maar misschien is het weer sprong tijd?
he dames, sorry heb heel weinig tijd. Zal gauw mijn best doen om weer eens te reageren!. Wil mama chantal een hele hele dikke knuffel geven!
Goedemorgen Gezellige avond gehad gister.Gingen bowlen met mijn werk. Ferry en ik zaten in één team.Samen met een meisje waar ik regelmatig mee werk en de big boss himself. Speelden lekker door dus uiteindelijk 3 potjes in 1.5 uur gedaan. Kids hebben doorgeslapen dus oppas had het rustig.Ze mag vaker komen! Want Elin heeft van 19.00 tot 07.00 geslapen. Normaal komt ze in die tijd nog 3x voor een voeding Ennas, wauw Jula al in de 74. Elin past denk nog heeeel lang in 68 haha Chantal, ahh wat zielig. Hoe kan dat ? ander merk billendoekjes/luiers ofzo ? iig geen Maizena er op doen ! Blijkt een infectiebron te zijn>Daardoor is het bij Elin gaan ontsteking.Sudocreme blijkt te prikken op open dingen.Ik zou proberen regelmatig even zonder luier te laten drogen in de open lucht Succes bij de cardioloog maandag
Elin is de hele ochtend al huilerig. Kijk ik net in haar mond, zit er een sneetje in haar tandvlees.Tand twee is onderweg dus !
Lutje; HOE GAAT HET?? Mamatien; haha ja uitgekeken, dat is ook de reden dat ik al vrij snel naar maatje 74 ging. Had dat 68 winterspul wel gezien! Wilde vrolijke zomerse dingen!
Ennas goedemorgen! Dacht al dat ik iets hoorde Voel me nog steeds niet super. Maar heb de remedie gevonden. Ga vanmiddag op het terras van een strandtent zitten. Dan moet het wel beter gaan
pff maatje 68 en 74.... hier al een maandje in maatje 80... Leuke avond dus Kaatje, fijn dat het met de oppas ook goed ging! en een nieuw tandje, goed zo Elin! Hier is er eentje verwoede pogingen aan het doen om te kruipen. Kontje gaat steeds omhoog, hihi.. Hij heeft zo'n poes van Vtech en die rijdt steeds een stukje van hem weg en die wil hij dus achterna.