Welkom Denise en succes vanmiddag!! Waarschijnlijk zullen ze wel ongeveer kunnen zien wat je termijn is. Mijn t-strepen waren (behalve mijn test op 12 DPO, want toen keek ik niet) eerder zichtbaar dan de c streep (op 13 en 14 dpo) maar zijn altijd even donker als de c streep. geloof ik.. Ik wens je een voorspoedige zwangerschap toe!
hahah ja echt he ! ik voel me niet verplicht maar mijn zus werd moeilijk zwanger dus ik denk ik doe wel mee dan kan ze ook nog een 2e kleine krijgen
hoi lieve allemaal, vanochtend een kloppend hartje gezien!!! prachtig en heel onwerkelijk na 2 miskramen... zo ver zijn we nog niet eerder gekomen termijn echo gepland voor ma 16/4! veel liefs
Gezien het gegeven, dat de Vietnamezen in de familie het al weten, heb ik het gisteren tegen mijn moeder verteld. Ze reageerde blij, maar met gepaste voorzichtigheid, gezien de geschiedenis van vorig jaar. Heb nog zitten denken, om iets leuks te doen om het te vertellen, maar gezien de geschiedenis durfde ik het gewoon niet aan. Dan maar gewoon vertellen. Vorig jaar had ik wel iets leuks gedaan. Ma, die commode die je hebt om R. zijn luiers te verschonen, mag ik die hebben? Ja, waarom? Ja, om de luiers te verschonen natuurlijk.
Ja het was ook niet voor 100% mijn keuze, maar ja dacht aan mijn gyn bezoek en wie weet had ik dat uiteindelijk ook nodig gehad. Maar pissen in die kannen. Alleen deze keer en daarna nooit meer. Maar het klopt wel wat je zegt met dat gedram, lijkt ook bijna wel een contest. Anyhow ik doe het voor die ene moeder, die ik een kindje gun. In de hoop dat mijn kindje mij ook op 10 november wordt gegund. Oooh rivag gefeliciteerd meid! Dinh kan me voorstellen hoor. Laten we van het positieve uitgaan meid.
ik doe niet mee niet omdat ik iemand geen kindje gun maar toen na mijn misseds abortion van de tweeling ze 3 weken later nog aan de deur kwamen met kannen ( na 2/3 keer afgemeld te hebben en elke keer het verhaal t hebben uitgelegd) Super een mooi kloppend hartje gezien gefeliciteerd meid!
vandaag eindelijk kleertjes binnen gekomen uit china.. even kijken welke maten ik nog over heb enz enz ze zijn wel cute Bekijk bijlage 232338 Bekijk bijlage 232339
haha als je het zo zegt wel ja.. hier 10/4 lijkt niks als je het zo zegt maar als je moet wachten *** Zucht****
Ik heb 16-04 mijn eerste echo Idd nog 3 en een halve week normaal vliegen de weken voorbij maar nu niet Nog ff geduld hebben
Joehoe een kloppend hartje gezien en het was er 1 . Termijn rond de 8 weken maar konden ze pas volgende keer exacter meten. Nu over 2 weken (5 april) volgende echo voor prenatale screening (nekplooimeeting). Daarna gelijk mn ouders verteld en mn dochtertje weet het ook. Die moest nog wat wennen haha.
Wat super marieketing! Geniet er lekker van! Hoe oud is je dochter? Thea ik weet dat jij een ander ook haar kindje gunt, bedoelde het absoluut niet aanvallend. Jij hebt al meerdere zwangerschappen gehad, voor mij de eerste en dan 1 keer mvm. Dan vind ik het ook wel welletjes. En na na jouw ervaring mag je ook aan jezelf denken! Cute die outfitjes!
Wow super het goede nieuws weer over kloppende hartjes, blijft even spannend. Hier ook 16-04 "pas" duurt mij veeel te lang haha. Mvm doe ik wel aan mee, vorige zwangerschap ook gedaan en heb 5 rondes pregnyl gehad, vind ik het wel zo "netjes" om anderen het ook nog te gunnen. Al moet iedereen dat voor zich weten natuurlijk!
pff ik heb even een onzeker momentje nog week wachten .. straks is er niks op de echo ofzoiets en zoveel afscheiding haha pff