Ik was 2 keer hoogzwanger en kon alleen nog maar birkenstocks aan, nog nooit wat over gehoord. Vind het ook wel heel vergezocht moet ik zeggen. Ook qua hygiëne, die bacteriën zouden dan helemaal van je voeten naar je baarmoeder kruipen? Knappe bacteriën zeg.
De mijne deed als ze bij ons binnen was Birkenstocks aan... En ze hebben allebei nooit iets gezegt over mijn schoeisel (BS, Croc's)
Weet niet of je er buiten de zwangerschap ook altijd last van hebt maar mijn vorige zwangerschap had ik op het laatst ook echt van die worsten voeten en de dag na de bevalling waren mijn voeten weer normaal!
Kan me niet herinneren dat ik die eerste weer uberhaupt schoenen aan heb gehad... Volgens mij had ik of sokken, of slippers of gewoon blote voeten Daar had ze zich echt niet mee moeten bemoeien, is toch al zo'n inbreuk op je privacy (mijn mening). Was blij toen ze weg was
Snap t ook niet helemaal hoor.... Heb er nig noooooit van gehoord en zou niet weten waarom een kraamhulp jou zou vertellen wat je wel of niet aan moet doen. moet je toch leker zelf weten
De kraamhulp zal erop letten dat je niet op blote voeten loopt, maar wat je wel draagt is aan jou. Dat je beter niet op blote voeten kan lopen heeft te maken met "bed hygiëne". Je kan je beddengoed besmetten als je weer gaat liggen en via je beddengoed kan de bacterie wel makkelijker bij je baarmoeder komen.
Heb hier nog nooit van gehoord hoor. Inderdaad het enige wat ze zei, niet te veel op blote voeten ivm bacterien. Dus sokken aan, en dan in bed sokken uit. Ik had ook erg dikke voeten op het eind (was in mei uitgerekend in vorig jaar april was het super warm) Kon alleen sommige slippers en ballerina's van crocs aan.
Het enige wat ze hier zeiden is goed opletten met traplopen, of slippers uit en in de hand mee naar beneden nemen... Daar schijnen toch nog weleens wat ongelukjes mee te gebeuren.
Stel d e kraamzorg zegt jou dat het niet mag, dan is en blijft dat een advies natuurlijk. Zij of hij verteld kan jou niet opdragen wat wel en niet mag in jouw huis. Maar maak je niet druk om dit soort dingetjes geniet van jouw zeangerschap
Nou ja, als je met die birckenstocks eerst eerst buiten tientallen kilometers hebt rondgewaggeld wil je niet weten wat er zich allemaal op die slippers is gaan zitten qua bacteriengroei. En dan steeds lekker weer met je blote voet erin, niet zo fris. En dan idd zoals geschreven voornamelijk omdat je dan weer met diezelfde voeten in je bed gaat liggen waar het heerlijk kan gaan verspreiden.
Eh ja, maar als ik een hele dag op slippers, met blote voeten erin, heb gelopen, was ik altijd even mijn voeten voor ik naar bed ga. Probleem opgelost en wel zo fris. Sowieso lekker als je opgezwollen voeten hebt, even een lekker koud badje/douche.
hihi ik ben bevalleen in augustus , echt bloedje heet, ik paste geeneens normale sokken haha Nee je voeten wassen savonds lijkt me logisch verder hoor
Gewoon kopen.. jij moet je wel comfortabel voelen! Ik liep op het laatst ook op slippers, had niet last van opgezette enkels, maar op een of andere manier vond ik schoenen niet fijn zitten in de zwangerschap...
Ik heb hier nog nooit van gehoord en het zou niet eens in me opkomen om me af te vragen of ik wel een bepaald soort schoenen mag kopen. Lekker kopen zou ik zeggen en inderdaad gewoon je voeten wassen als je in bed stapt (desnoods lekker laten wassen )
het was mijn idee dat sommige vrouwen tijdens de kraamweek veel in bed liggen, daarbij dragen sommige mensen thuis ook buitenschoenen en dan is het allemaal niet zo lekker natuurlijk. (dat je bijv uit bed stapt en die slippers aantrekt om naar het toilet te gaan en dan weer terug in bed oid).
Daar zit dan iets in op zich, kraamhulp loopt natuurlijk ook met buitenschoenen en evt visite, ja heb je wel een punt in.. dan kan je zelf ook even slippertjes aantrekken (of sokken dan als je ze past hihi) Nu heb ik weinig bed gezien in mn kraamperiode behalve de "verplichte" 2 uur per dag hahaha behalve in het ziekenhuis bij de eerste toen kon ik ook niet naar de wc toe lopen haha (dus scheelt weer bacteriën)