wij gaan over 1 week verhuizen maar de badkamerstenen zijn kapot, moeten wij dat maken? er waren al een paar stenen kapot toen we hier kwamen wonen en de voegen waren er al helemaal uit! ik heb de huiseigenaar nu al twee keer via de mail gevraagd of er iemand kan komen kijken wat we allemaal moeten aanpassen, voor we het huis verlaten maar ik krijg geen reactie ik wil ook niet direct vragen : moeten wij de stenen vervangen want dan gaan ze natuurlijk ja zeggen. de makelaar komt morgen langs met kijkers voor het huis, kan ik het hem vragen?
Ik zou gewoon helemaal niets zeggen...als ze willen dat jullie iets doen, dan komen ze er vanzelf wel mee. Geen slapende honden wakker maken toch?
en dan loop ik het risico me borg kwijt te raken de borg is 700 euro dat vind ik veel geld op de oplevering dag moet namelijk alles in orde zijn in verband met de nieuwe bewoners?
Oja, dat is waar. Mijn ervaring is (bij mijn vorige 2 huurwoningen) dat ze helemaal niet moeilijk doen. Zelf over geverfde muren ofzo. Is het niet zo, dat de nieuwe bewoners een inspectieronde hebben voordat ze een sleutel krijgen? Als er dan iets is waar zij het absoluut niet mee eens zijn, dan zeggen ze dit tegen de huiseigenaar. Als hij dan vindt dat dit voor jouw rekening moet komen, dan laat hij dit nog wel weten? Je hebt zo te horen genoeg moeite gedaan van jouw kant. Anders even bellen wanneer ze voor de inspectieronde komen. Dan tijdens de inspectieronde idd niets zeggen, ze zeggen dan vanzelf wel of je iets moet aanpassen.
Wij kregen inspectie en moesten daarna de dingen aanpassen die zij aangaven. Gelukkig wilde de nieuwe huurder veel overnemen dus dat scheelde ons werk. We hadden wel even de tijd voor we de laatste inspectie kregen en toen was alles goed. Toen wij er in kwamen waren er wel een aantal gebreken. Die zijn toen genoteerd waarna ze gerepareerd werden. Geen idee of dat voor kosten van de vorige bewoner was of niet. Hebben jullie toen je het huis kreeg de gebreken ook direct gemeld en op papier gekregen? Dan kan de huurbaas je hier niet voor laten betalen.
ik ben dus bang dat zij het gaan laten maken en dat ik de rekening krijg en dan laten ze natuurlijk extra mooie, duren stenen leggen
ik heb dus al meerdere keren gevraagd om zo'n inspectie maar krijg er helaas geen reactie op. wij hebben ook boven laminaat gelegd en extra keuken kastjes geplaats maar we weten nu niet of we het mogen laten liggen en toen wij hier kwamen waren er ook allemaal gebreken en opgeschreven maar niets is gemaakt
Ik zou geen slapende honden wakker maken, Als je op papier hebt staan dat de gebreken er al waren voordat jullie er woonden dan hoef je de reparatie ook niet te betalen. Wel vreemd dat het nooit gemaakt is. Onze verhuurder was altijd erg snel met reparaties.
oo onze huurder is alleen maar een geld klopper, daarom ben ik ook zo bang dat ze me borg gaan innemen het is trouwens wel veel erger geworden, de badkamer vloer ligt nu in honderdduizend stukjes maar ik ga denk ik me mond maar houden dan