Wie heeft er de laatste tijd een leuke gekocht en waar, of on line? Heb vandaag een aantal winkels bekeken maar kan het nog niet echt vinden. Wel leuke andere dingen gekocht, altijd leuk!
Ik heb er eentje die ik wil verkopen, van mamalicious, maat 29. Is zo'n broek die een klein stukje over de knie gaat.
Ik heb een grote maat (46) en ik heb gisteren bij Bonprix een paar driekwarts broeken besteld. Hopen dat ik ze pas. Mijn huidige positiebroek heeft een lage buikband (die gaat niet zo hoog tot aan je ribben bedoel ik) en die band duwt nu in mijn buik, zit voor geen meter meer. Daarbij heb ik maar 2 positie spijkerbroeken en die zijn nu te warm als ik buiten ben met ons zoontje. Ik zoek naar stretch broeken, die sowieso meerekken.
Ik heb er een van de H&M een zwarte, en dan in van die luchtige elastische stof, heerlijk broekje! Maar volgens mij staan ze niet op de site. Maar deze staat er nu wel op: Product Detail | H&M NL
Ik draag ook het liefst met band inderdaad, heb er 1 zonder en die draag ik pas op het eind, dan blijft het opeens wel goed zitten
Deze is ook wel leuk inderdaad! Maar volgens mij heb ik de oplossing zelf al gevonden. Ik heb vandaag een gewone katoen positiebroek 2 keer behoorlijk omgeslagen onderaan en het leek eigenlijk best leuk
Hier heb ik t meeste van m'n positiekleding vandaan Name it kinderkleding en babykleding. Name it bij Ikenmijnkind hebben ze ook 3/4broeken misschien zit er wat leuks voor je bij!
ohhh wat erg.........ikenmijnkind was een goeie tip, heb er net voor 100euro besteld, ahum, terwijl ik eigenlijk niet eens zo heeeel erg veel nodig had, is immers mijn 2e zwangerschap. Wel leuke 3/4 broek, 2 rokjes, jurkje, shirt en nog een hemdje........best veel voor dat geld. Hebben jullie dat nu ook, dat je toch best weer veel koopt een 2ex?