Budynieuws: La Femme en haar man zijn om 22:35 de trotse ouders geworden van een Zoon Hij weegt 3310. Alles is goed gegaan.
La femme; gefeliciteerd!! Nog best snel gegaan he...?? Hoop dat alles goed is en jullie lekker kunnen genieten Tevens direct meldplicht en weer weltruste
*****meld-meld-zwaai-zwaai***** nu weer 💤💤💤💤💤💤💤
@la femme van harte gefeliciteerd met jullie zoon! @eveline lijkt me zeker een heftige bevalling! Wel fijn dat je weinig last heb van je hechtingen!
Tip van mijn vk. Kolf na de laatste avondvoeding goed je borsten leeg! Helpt ontsteking te voorkomen en je bouwt een noodvoorraadje voeding op. Bij vorige 2 ook gedaan en geen ontstekingen gehad. En je borsten zijn leeg als je gaat slapen, val je makkelijker in slaap!
Ik zit nu op laatste voeding 22.30 en dan om 3.00 en dan nu 7.30 uur. Maar hij heeft zo'n zuigbehoefte dat ik na elke voeding nog zeker 3 kwartier met een pink in zijn mond lig. Zou ik hem eigenlijk terug aan moeten leggen?
Nadat je stuwing over is. Of als je langer dan 5 dagen stuwing hebt kan je het ook doen om je stuwing sneller te verminderen (bij 2e gedaan op advies vk)
Lafemme en familie gefeliciteerd! Goede nacht gehad! 22 u gevoed en toen klok op 23u gezet. 4u werd elin wakker en nu slaapt ze nog steeds. Voel me heerlijk uitgeslapen
Hier ook 15 a 20 min per borst, verschoon van te voren. Eerst averschoonde ik tussendoor maar nu blijft ze lang genoeg wakker om beide borsten achter elkaar te kunnen drinken.
Soms. Vaak leg ik hem op mijn schouder om te kijken of hij wil boeren en dan gaat hij meestal op zoek naar de borst. Hij is dan weer wakker genoeg on hem aan te leggen. Maar die zuigbehoefte daarna... pff. Het lijkt nu wel iets minder geworden. Misschien toch van darmkrampjes.
@cupido bij mij gaat Lizzy ook gelijk op zoek als ik haar tegen mijn schouders houd. Maar als je hem laat zitten en dan naar voren laat wiegen komen de boertjes vaak makkelijker. Hier wordt de zuigbehoefte na de voeding al wat minder zolang ik haar maar niet tegen mijn borstkas aan houdt En als het echt krampjes zijn, hoor je het wel aan zijn hoge kreetjes! Leg hem dan niet nog een keer aan, maar wacht dan minimaal 2 uur met voeden, anders worden de krampjes erger omdat de darmpjes niet genoeg rust krijgen.