Oei.. vanmiddag komen testen binnen! hellup!!

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door switchy10, 23 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    als dat zo is waarom heten het dan ovulatie testen en geen zwangerschapstesten??

    En als je het allemaal zo goed weet waarom vraag je ons om advies?

    en waarom heb ik het idee dat ik al precies weet hoe dit verhaal afloopt:)
     
  2. switchy10

    switchy10 Lid

    23 mrt 2012
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    net bij de ha geweest moest bloedprikken en urine inleveren wordt opgestuurd naar het lab donderdagmiddag bellen voor de uitslag. De dokter zegt dat ik inderdaad ook zwanger kan zijn er zijn ook veel meisjes die door de pil heen zwanger zijn geworden, indrd een ovulatie test reageert ook op hcg. en indrd je cyclus kan ook langer duren als je gestopt bent met de slikpil wanneer je stopt met slikpil komen je eigen hormonen weer op gang na 7 dagen.

    dus jullie horen het donderdag wel !! Groetjes !!
     
  3. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Een ovulatie reageert idd op hcg, maar op de bijsluiter van de ovulatietesten staat dat dat als je ovulatietest meer dan 4 dagen postief is, je een zwangerschapstest moet doen. En positief is 2 even donkere streepjes of de teststreep zelfs donkerder. Dus dat lichte streepje van jou is iig geen reactie op hcg. Natuurlijk zegt de dokter dat je zwanger kan zijn, uitsluiten zullen ze het nooit doen. Ik weet niet wat je zelf eigelijk wil, want je zegt dat je heel jong bent, maar je bent wel bewust met de pil gestopt. Wil je nu zwanger zijn/worden of niet??
     
  4. LilaLien

    LilaLien Niet meer actief

    amen :d
     
  5. LilaLien

    LilaLien Niet meer actief

    waarom nam je uberhaupt de pil als je dan wel ze nam ,dan niet enz.
    Dan ga voor andere AC.tenzij je zwanger wilt worden..........
     
  6. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ben ik dan echt de enige die twijfel heeft bij dit verhaal?
     
  7. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.006
    15.624
    113
    Nabij Utrecht
    Ik schat in dat je nog maar een kind bent. niet ouder dan 17.
    Ben je wel ouder dan gedraag je je heel erg jobg.
    Voor het eerst een vriendje, net 2 maanden samen.... en dan na 1 maand verkering al stoppen met de pil en voor een kindje gaan.

    Hoe dom kan je zijn zeg........
     
  8. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.006
    15.624
    113
    Nabij Utrecht

    Nee.... na de laatste berichten heb ik ook zo mijn twijfels ..
     
  9. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik geloof er echt geen snars van!

    Dit word op zeker weer zo'n eind ik verlies bloed help..

    En dan is de uitslag van t bloed en urine positief;)

    Trouwens als jou HA denkt dat jij zwanger kan zijn zal hij ten aller tijden een zwangerschapstest bij je doen.
    En niet je urine weg brengen en je bloed laten prikken.

    Hij heeft dit niet gedaan enige idee waarom niet?
     
  10. switchy10

    switchy10 Lid

    23 mrt 2012
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    omdat ik nu nog niet kan testen met een zwangerschapstest invb met late eisprong en urine is voor infectie en dergelijke dus ik kijk wel wat er uit komt ! wacht gewoon af tot en met donderdag!
     
  11. nance89

    nance89 Actief lid

    28 dec 2011
    495
    0
    0
    ben gastouder bij 3 hele leuke kindjes:D
    roermond
    hoi,
    ik wil even zeggen dat ik dit ook een vaag verhaal vind..
    maar dat wat rogijuli zegt vind ik ook nergens op slaan..
    ik ben met mijn vriend ook na 1 of 2 maanden gestopt met condooms (van de pil was ik al af).
    ik vind dat als het helemaal goed voelt waarom dan niet.
    ik vind dat je dat niet kan zeggen als je niet zelf in die situatie zit.
     
  12. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    Misschien als je volwassen bent dat dat kan. Maar volgens mij is TS een jaar of 14/15.
    En anders erg kinderlijk!

    Hoe oud ben je Switchy? Is dat raadsel ook weer op gelost!;)
     
  13. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    @TS: de dokter zei een late eisprong, maar je hebt je eisprong toch precies 14 dagen geleden gevoeld zei je? Dan had je zwangerschapstest nu dus positief moeten zijn

    Een 2e licht streepje op ovulatietesten heeft iedereen, zelfs mannen. Elk mens maakt LH hormoon aan, ook al ovuleer je niet. Een positieve ovulatietest is pas als beide streepjes even donker zijn of de teststreep donkerder is dan de controlelijn

    Maar je zegt dat je je vriend pas 2 maanden kent en niet zwanger wil worden, maar je vriend dit wel graag wil. Maar als jij niet zwanger wil worden, waarom ben je dan gestopt met de pil? Dan ga je toch weer meteen de pil slikken? Vooral omdat je zegt dat je onveilig vrijt en niet zwanger wil worden
     
  14. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.006
    15.624
    113
    Nabij Utrecht
    Tja dat mag je vinden.
    Net als dat ik vind wat ik zei.
    Zo hebben we allemaal een eigen mening.

    Ik vind het gewoon dom.... en zeker als je zo kinds bent als zij nu overkomt.
    Overigens denk ik niet dat je na 1 maand al zeker kan weten of er een goede stabiele relatie is. iets wat ik heel erg belangrijk vind alsvorens je aan een kindje proberen te krijgen gaat beginnen.
     
  15. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    Hier ben ik het ook wel mee eens. Hoe ken je iemand nou als je pas 4 weken met iemand omgaat. Dan weet je toch niet of je deze persoon als vader/moeder van je kind wil....;)

    Maar goed ieder voorzich!
     
  16. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Heb hier niks aan toe te voegen.. Helemaal mee eens!
     
  17. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik was trouwens ook 1 maand samen met mijn ( nu man ) toen de pil de deur uit ging.

    Nu ruim 4 jaar verder getrouwd en een zoontje.

    Maarrrrr ik was toen wel 21 en mn man 31..

    Nu maakt leeftijd op zich niet zoveel uit.
    Maar wel als je 17 bent en deze keus maakt. Want op mn 17e wist ik nog niet dat mijn "vriendje" de man van mn leven is.
     
  18. maantje85

    maantje85 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.321
    3
    36
    NULL
    NULL
    Hmm ik was 15 toen ik mijn man heb leren kennen:D
    Nu inmiddels bijna 12 jaar verder en een prachtige zoon rijker!

    Maar moet eerlijk bekennen dat er toen totaal niet over stoppen met de pil werd gepraat en ik wist ook echt niet dat het een blijvertje is:D
     
  19. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    55.006
    15.624
    113
    Nabij Utrecht
    Ik was ook 15 toen ik mijn man leerde kennen... gestopt met de pil op mijn 17e (vlak nadat we gingen samenwonen) en getrouwd op mijn 19e.
    Eerste zwangerschap kwam toen ik 22 was.
    Tweede toen ik 24 was
    Derde toen ik 26 was en
    Vierde toen ik 31 was.

    Inmiddels bijna 14 jaar getrouwd en mama van 2 engels en 2 bengels.
    :)
     
  20. switchy10

    switchy10 Lid

    23 mrt 2012
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je kan het wel kinderachtig vinden, ben gewoon op normale leeftijd hoor! maar ik heb hier nooit ervaring mee gehad, zwanger zijn of seks hebben, ik heb het bewaard voor iemand waar ik van hou en dat is voor deze vriend die ik nu heb! en ik weet ook niet hoe het is om zwanger te zijn, jullie hebben waarschijnlijk allemaal al wel ervaring maar ik niet dus vind ik dat jullie moeten begrijpen dat ik er erg onzeker van ben.. want stel je voor als het wel zo is zou ik gezonder moeten leven en daar zit ik mee, de huisarts heeft gezegt dat velen ook gewoon door de slikpil heen zwanger zijn geworden en dat ieder lichaam er weer anders op reageert. dus ik snap wat jullie proberen te zeggen alleen jullie moeten mij ook leren begrijpen!! en de huisarts zegt dat het nog te vroeg is om te testen met een zwangerschapstest of de kans groot is dat ik een laag hcg gehalte heb en verder checken op infecties. ik hoop dat jullie dit begrijpen. groetjes ! (btw hoeveel meisjes zijn er wel niet tegelijkertijd zo ontzettend onzeker als dat ik op dit moment ben! ) het is niet echt rechtvaardig om mij alleen daar op te beoordelen..
     

Deel Deze Pagina