Zo, ik heb nog steeds koppijn van mijn val van mijn roze wolk. Vorige week woe-do en zaterdag ( licht) positief getest ( zowel met kv 2v5 als met clear blue). Afgelopen weekend hebben we het onszelf eindelijk gegunt om blij te zijn met onze zwangerschap. We waren heerlijk aan het genieten... Vandaag dacht ik, ik doe nog eens een kv testje om even een mooie knaller te laten zien. Helaas pindakaas, de test knalt niet. Er is een iets donkerder streepje dan de test van donderdag ( 2-3 dagen voor NOD). Zijn er dames die hier ervaring mee hebben? Lijkt mij een slecht voorteken... Eigenlijk reken ik op een miskraam.
heb je fotoos van de test van verleden week en die van vandaag dan kijken we effe mee. Mijn verloskundige zij dat bij sommige vrouwen knalt hij niet maar dat hoef niet.
Zie mijn rea in het vage testen topic. Ps. je banner staat fout. als je afgelopen zaterdag je nod had ben je nu geen 6 weken maar 4+3 weken. (komt omdat je een lange cyclus hebt)
Ik weet het, kreeg het niet voor elkaar om dat te wijzigen, hij bleef 6 wkn zeggen. Vond het wel best . Foto's staan in mijn andere topic, zal ik hieronder even een linkse van zetten.
Hmm krijg het niet voor elkaar via m'n telefoon ( zit op m'n werk). Foto's staan in het topic: uhm... Zie ik ze vliegen, ook bij de testen