@ Kwebbel: Niet de duidelijkheid waar je op hoopte, maar wel fijn dat je ongi bent. Goed dat je vol goede begint aan de volgende ronde! @ Miwk: Spannend voor je meid! Je lichaam kan je nog behoorlijk voor de gek houden hoor, daar hebben genoeg meiden hier ervaring mee. Hoop natuurlijk wel dat het raak is voor je!
Balen!! Nou ja, kan je in ieder geval opnieuw beginnen met een schone lei. Tenminste, zo dacht ik er over na mijn eerste menstruatie. Hoop dat de menstruatie niet zo heftig is.
@Miek; ik dacht ook dat ik zwanger was. Enorm pijnlijke borsten enzo. Maar ik was eigenlijk gewoon kei erg ongesteld geworden, de eerste keer na de MA. Net of ik dubbel zoveel klachten had. Ik had er wel op gehoopt, maar nu ben ik achteraf blij dat het in ieder geval nog een keer de kans heeft gekregen om 'schoon' te worden.
Miek, dat heb ik dus ook gehad de afgelopen week. Echt heel veel kwaaltjes die ik normaal alleen had in de derde week van een zwangerschap. Helaas vandaag toch ongesteld geworden. Ik hoop voor jou dat je lijf je niet voor de gek houdt en je wel zwanger bent, want het is best wel weer een teleurstelling als je zo het gevoel hebt dat je zwanger bent.
@ Kwebbel: wat jammer dat het toch 'gewoon' ongi is geworden en je dus helaas dezelfde ervaring als ik hebt gehad . Vreselijk dat je zo 'beetgenomen' kunt worden door je eigen lijf, he? Hopelijk komt alles nu weer een beetje in balans en ben je de volgende keer dat je je zo voelt ook echt weer zwanger! @ miek: ik sluit me aan bij de andere dames, ook ik had heel veel 'zwangerschapskwaaltjes' de eerste cyclus na de miskraam (iets eerder in topic uitgebreid opgeschreven). Het komt toch (helaas) echt vaker voor. Maar ja, er zijn ook vrouwen die meteen na miskraam ook echt weer zwanger zijn, dus het is echt afwachten. Sterkte en succes. @ hier: menstruatie verloopt normaal (voor mijn doen) ! In tegenstelling tot vorige maand (1e x na mk), toen was de menstruatie ook heel anders. Fijn als je lijf eindelijk weer eens een keer doet zoals je verwacht . Heb er, zoals normaal , weinig last van en voel me goed. Lekker genieten in zonnetje nu!
kwebbel, he wat jammer zeg!! Kan mij voorstellen dat het een echte teleurstelling is. Ik wacht er ook op wanneer ik ongesteld wordt, ik had idd al eerder gelezen over kwaaltjes in de eerste cyclus terwijl je niet zwanger bent, dus had mij daar gelukkig al op in gesteld.
Hallo meiden, even niet in dit topic geweest, maar ik ben er weer. Ik voel me eigenlijk bijzonder goed. Vorig weekend een weekend weg gewest, toen had ik nog af en toe last van mijn baarmoeder. nu is dat eigenlijk weg sinds een paar dagen. Als het goed is, is mijn eisprong gister geweest, dan zit ik weer in een normaal ritme. Hoe gaat het met jullie? Nog behoorlijk wat mensen met kwaaltjes lees ik..
Goeiemorgen meiden! Allereerst wil ik jullie allen een dikke *digiknuffel* geven! Heb niet het hele topic doorgespit, maar hoop hier toch mijn verhaal te kunnen doen en ervaringen te delen. Ik heb 20 februari bij 5 weken een MK gehad (of is dat dan VMK, daar ben ik niet zo in thuis). Wij waren blij verrast zwanger te zijn, maar hebben hier helaas niet lang van mogen genieten. Ik heb een week na mijn MK een echo gehad en daarop was te zien dat mijn baarmoeder leeg was en er lagen ook al nieuwe eitjes klaar in mijn eierstokken Tot op heden lijkt er helaas nog geen ei gesprongen te zijn (wel heel veel ei-symptomen gehad) Wel al een tijdje ongikrampen en lage rugpijn, dus hoopte dan maar ongi te worden maar nog geen bloed te zien. Besef dat mijn cyclus van slag kan zijn, maar hoopte zo een eisprong te hebben na dat bericht van de gyn, maar helaas. Hebben er meer meiden hier ervaring met een eisprong-loze cyclus na hun miskraam?
sandana, fijn dat je je weer wat beter voelt. noorus, ik zelf niet, omdat ik nog steeds in de 1e cyclus na mn miskraam zit, miskraam was op 4-2-12. Ik ben heel benieuwd hoe het hier allemaal verloopt. @hier, wilde eigenlijk in april testen. Maar nu zit ik met een zere schouder, kan letterlijk wel janken. En morgen naar de dokter, de kans is groot op een slijmbeursontsteking en dan krijg ik misschien diclofenac voorgeschreven (heb het al vaker gehad) en dat mag absoluut niet tijdens een zwangerschap. Misschien moet ik morgen dus maar testen, lastig lastig. Wil eigenlijk nog niet, liever nog wachten. Maar met deze pijn kan ik echt niet nog een week rondlopen.
@ Noorus Wat vervelend dat je zo'n lange cylcus hebt! Mijn eitje is inmiddels gesprongen, mijn cylcus is niet verlengt. Ik weet dat er meer mensen zijn met een lange cyclus na een MK/VMK. Hoop voor je dat je lichaam snel tot rust komt. @tulip Jouw cyclus duurt ook lang zeg... erg vervelend wanneer je lichaam niet makkelijk in zijn ritme terug komt. Ik weet hoeveel pijn zo'n ontsteking door mensen in mijn omgeving. Ik zou daarom maar gewoon testen, zodat je weet wat voor pijnstillers je kunt nemen. Er moet ook goed voor de moeder gezorgd worden!
sandana, ik zit nu op dag 50 en helaas te zeggen is dat nog een korte cyclus voor mijn doen de vorige voor de miskraam was 83 dagen. Dus mijn lichaam komt helaas nooit in zn ritme terug, is altijd al zo geweest. @iedereen, hoe is het verder met iedereen en dan bedoel ik de miskraam en alles erna. Ik zei eerder al dat ik last van een dipje had en het is nog steeds niet over. Ook ben ik op het moment heel boos, boos om alles wat er gebeurt is, maar ook boos omdat alles gewoon weer doorgaat en mensen het vergeten lijken te zijn. 1 vriendin steunt mij enorm, maar de rest van de wereld denkt er helemaal niet meer aan volgens mij
@tulip: lijkt me heel erg lastig als je zo'n onregelmatige cyclussen hebt zeg! Ik loop nu al te zeuren omdat ik geen idee heb wanneer ik mijn eisprong heb gehad, en ik zit nog maar op dag 24... Ik heb ook het gevoel dat anderen er niet echt over willen/durven praten, terwijl ik er soms wel behoefte aan heb. Ik heb wel een collega die net zwanger is waarmee ik heel goed kan praten, en die ook veel geduld heeft met mij, en mij steeds weer moed inspreekt. Dat is wel fijn vind ik. @hier: 2 weken geleden een felle steek rechtsonder gevoeld, dus ik dacht meteen aan mijn eisprong (die voelde ik de ronde waarin ik zwanger werd ook duidelijk). Maar ik had geen vruchtbaar slijm ofzo. Een week later weer een steek, maar dan links. En een paar dagen later (vorige week maandag) veel vruchtbaar slijm (eiwit). En dan ook zo'n zwaar, drukkend gevoel in mijn onderbuik. Nu voel ik helemaal niks meer... Ik heb dus geen idee wanneer mijn eisprong is geweest, en of het gelukt zou zijn deze ronde (wel steeds veel geklust). Wat word ik hier onzeker van zeg. Ik vertrouw totaal niet op mijn lichaam nu eigenlijk. Straks krijgen we nog een tweeling haha
@ tulip: Zou morgen een testje doen meid! Met pijn rond blijven lopen is ook niet goed. Herken het gevoel van een dipje maar al te goed. Heb het zelf ook! Kan soms weinig hebben en wordt snel boos om kleine dingen. Helaas merk ik het met mijn werk helemaal! Ik sta ik voor de klas (kleuters) en zij zijn zo gevoelig voor mijn humeur! Alles gaat voor anderen inderdaad gewoon door, terwijl wij nog met het verwerken bezig zijn. Voor omstanders is het niet voor te stellen hoe het is. Ben blij dat ik met pasen weer een paar dagen vrij ben en daarna is het gelukkig ook snel meivakantie, want rust kan ik nu echt wel gebruiken!
Hallo allemaal, ik heb het even druk gehad maar nu ben ik er weer. Deze week is klusweek voor ons volgens mijn appje op de telefoon en als ik mijn lichaam mag geloven klopt dat ook wel redelijk. Gisteren dus geklust en morgen zou mijn ei dan zijn dus dan klussen we ook en misschien woensdag ook nog voor de zekerheid, maar dan is mijn man laat thuis dus dan moet ik er wel wakker voor blijven. Daarna is het weer even klaar want donderdag komt mijn moeder en no way dat ik mijn man dan zo ver krijg als zij op zolder ligt te slapen haha! Dus daar moeten we het deze maand mee doen. Ik heb alweer helemaal zin om te wachten tot de NOD en dan eventueel te testen. Er was een aanbieding op l10.nl dus ik heb weer 6 tests besteld. Niet in een cassette deze keer, maar die je onder de straal moet houden. Ik hoop dat dippen ook mag want ik ga echt niet over mijn handen plassen haha! Mijn eerste menstruatie na de vmk was trouwens heel erg normaal. Eigenlijk had ik minder klachten dan normaal, helemaal geen buikpijn enzo. Ik denk dat deel ik ook maar even groetjes!!
Goeiemorgen meiden! @ Tulip, hoe verloopt jou eerste cyclus dan? Wat vervelend van je pijnlijke schouder! Heb je nog getest?! En ja, helaas vergeten mensen snel dingen en gaan door met hun leven terwijl jij verdrietig en alleen achterblijft Heb je wel veel steun aan je partner?! Hier praten we er eigenlijk nu niet veel meer over en hebben we vooral ons ogen gericht op de toekomst (wij hebben ook eigenlijk maar nauwelijks kunnen genieten van het feit dat ik zwanger was, dus misschien vergemakkelijkt dat het wel) @ Sandana, fijn dat je gewoon een eisprong hebt. Ik zit hier nu te wachten op ongi. Hoop zo dat dat komt, zodat ik de volgende ronde gewoon in kan @ DNA, benieuwd wanneer je eisprong is geweest. Gekke is dat ik al weken eiwit en steekjes hebt, maar geen springend ei @ Mamavansimone, succes met klussen Kwam jou menstruatie na je MK gewoon op tijd op gang?
@ Tulip: he bah, wat vervelend van je schouder! Ik zou idd ook nu toch testen en niet onnodig pijn lijden. Sterkte daarmee, hopelijk trekt het snel weer weg! Wat betreft hoe het is, op zich goed. Ik ben er zelf niet veel mee bezig, het is tenslotte ook al weer 10 wkn geleden (maar anderen idd al helemaal niet meer), maar ik heb toch regelmatig nog boze gevoelens. Ik voel me boos op de natuur, mijn lijf, omdat er telkens maar dingen gebeuren die ik niet in de hand heb. Ongepland zwanger, miskraam, cyclus ontregeld, heftige PMS na de miskraam. Vooral dat laatste roept veel irritatie en frustratie op. Spugend boven een WC-pot hangen, hele dag misselijk voelen, voor NIETS. Dankzij een zwangerschap die ik niet eens gevraagd heb (sorry als dit misschien ondankbaar of kwetsend klinkt ). Het verlies van 'droom' doet me nu minder, omdat ik redenen had (en nog steeds heb) waarom een kindje nu nog even niet in de planning zat. Dat is toch anders, denk ik, als je er wel heel bewust voor ging/gaat. En ik ga er vanuit dat ik vrij makkelijk opnieuw zwanger zal worden , dus dat ik het een beetje 'in eigen hand' heb. @DNA: lastig he, als je lijf zulke vreemde signalen afgeeft. Ik vertrouw ook nergens meer op en snap er de ballen van wat er allemaal gebeurd daar binnen . In die zin is het misschien wel prettig dat we nu nog niet proberen en het mij (nog) niet uitmaakt of/wanneer ei komt e.d. Geeft toch iets minder stress, denk ik... Succes! @ Mama van Simone: wat klink je heerlijk positief! Veel succes, geen gebrek aan testjes, zo te lezen, ha ha! @ Noorus: welkom en jammer, joh, dat er geen ei in zicht is. Hopelijk komt er snel weer regelmaat en duidelijkheid in je cyclus! @ hier: menstruatie bijna klaar, voel me prima nu (lekkere weer helpt ook een beetje ). Klachten waren weer als sneeuw voor de zon verdwenen toen menstruatie kwam, dus echt hormonaal. Hopelijk deze maand stukken minder (zal maar nog maar niet hopen op helemaal niet ).
Hallo allemaal, Mag ik me bij jullie aansluiten? Ik was vorige week 7 weken zwanger, kreeg de griep en mk tegelijk. Nu een week later benik waarschijnlijk vandaag het vruchtje verloren. Morgen naar het zk, ter controle of alles eruit is! Zit nu in ziektewet omdat ik griep had, maar nu wordt het wat moeilijker. Hoe hebben jullie dat aan gepakt? En na hoe lang zijn jullie weer aan het werk gegaan Verder ben ik moeder van een zoontje van 3 jaar en nu 1.5 jaar bezig voor een brusje. Mmm doorlopen en geen reden gevonden. Nu al een tijdje aande acupunctuur en zwanger geraakt. Jammer maar helaas, ik was er blijkbaar nog niet helemaal klaar voor. Jeetje wat us dit nu moeilijk. Zo blij en nu zo verdrietig! Sterkte allemaal Groeten Rebma
@tulip: Oei meid, wat vervelend die pijn. Dat is wel heel naar. Toch even een testje? Hier gaat het langzaam iets beter nu. Door de onderzoeken staan we toch een beetje on hold, wat inhoudt dat ik nu weer voor het eerst sinds een jaar (want zo lang zijn we intussen al weer bezig) echt mag drinken, naar de sauna mag en gewoon weer mezelf kan zijn i.p.v. de vrouw die alleen maar overal rekening mee houdt, want ze kan wel eens zwanger zijn. Vreemd genoeg doet dit me heel erg goed nu. Moet alleen geen zwangeren zien, anders val ik weer in een dip terug. @mama van simone: Hoop dat je goed geklust hebt deze periode. Hopelijk heb je binnenkort een mooi positief testje in je handen! @Girafje: Hé, nog een juffie. Wat gezellig. Ik heb ook een kleuterklasje en wat je zegt herken ik ook heel erg. Kinderen hebben je humeur zo snel door. Haha, lijkt wel of ze er een extra radartje voor hebben!
@ Rebma: Helaas mag je hier mee komen schrijven, maar vind het wel fijn om je hier te zien! Net als bij de andere club kun je hier heerlijk je verhaal kwijt en is er veel herkenning! @ Banjabes: Leuk nog een juffie! Hoop zelf volgend schooljaar eindelijk terug te mogen naar de middenbouw, daar ligt meer mijn hart. De klusperiode is hier weer aangebroken, duidelijk vruchtbaar slijm gespot! Ben blij dat mijn lichaam niet erg ontregelt is, maar merk wel dat mijn gevoel erg wisselend is. Hoop dat ik "het verplichte klussen gevoel" snel een plek kan geven en weer kan gaan genieten. Jullie snappen vast wel wat ik bedoel
Hai meiden, Ik heb een tijdje niet echt actief mee geschreven, maar wilde even melden dat ik 3 maanden na onze miskraam, afgelopen zaterdag een positieve test in handen had. Ik ben dus in verwachting van ons derde kindje, ik ben zo blij en kan het gewoon nog niet echt geloven.