Misschien heb ik iets gemist hoor.. Maar dat van de wehkamp was toch van je vriend? En dit is toch van jou? dat zijn dan toch alsnog 2 verschillende dingen of ben ik nou gek? Als dat niet zo is en het dossier nummer van hi en wehkamp zijn t zelfde dan is het idd vreemd. Zo niet zijn het gewoon 2 losse zaken.
Ik ga morgenvroeg naar het juridisch loket, kijken of hun mij ergens mee kunnen helpen. Dit klopt namelijk van geen kant. Hun hele verhaal niet. Hun brief komt vandaag pas binnen, kortweg ik ben sowieso al te laat met betalen en wordt dus gedagvaard. Iig bedankt voor alle tips! Ik zal morgen even updaten wat ze op het loket melden.
Dossier nummer is hetzelfde. Maar in de eerste brief stond niet waar het voor was. Vriend heeft toen gebeld, omdat ik moest werken en aan de telefoon vertelde die man dat het van de wehkamp was. Nu in deze brief staat dat het van hi is. Was beide van mij, alleen heeft vriend toen gebeld, omdat ik daar even de mogelijkheid niet toe had.
Wat ik trouwens wel zal doen is uitstel vragen bij de rechtbank.. Doe je dit niet en kom je niet op de rechtbank verschijnen heb je helemaal niets!
We hebben al een brief gestuurd. Mag nu geen verweer meer maken staat in de brief. Wordt gedagvaard en daarna mag ik pas weer verweer maken, tijdens de dagvaarding. Stel gekken.
Lindorff staat bekend om valse rekeningen ( zie ook het aantal topics op het Tros radar forum ) Ik heb daar ook een voorbeeldbrief gevonden die je hun moet sturen: Standaard brief gemaakt voor Lindorff. Volg deze op met een ingebrekestelling na 2 weken als ze niet inhoudelijk reageren, wat heel onwaarschijnlijk is! Vermeld tussen de <> de juiste gegevens. Lindorff Betreft <> Geachte <> Dit is geen klacht of verzoek voor een rekeningoverzicht. Er zijn een aantal zaken besproken met <> waarvan u geen kennis schijnt te hebben. Het is o.a. daarom dat ik uw bevoegdheid in deze zaak betwist Ik verzoek u om mij in deze zaak uitsluitend schriftelijk mededelingen te doen. Ik geef uw organisatie geen toestemming om mij per telefoon te benaderen, mocht u ondanks deze waarschuwing dit verzaken, dan kan ik niks anders dan dit zien als bedreiging en intimidatie, met de bedoeling mij psychisch nadeel toe te brengen, en in dat geval zal ik stappen moeten ondernemen om u strafrechtelijk te laten vervolgen. Art.285b, en een procedure starten voor schadevergoeding. (art 6:106 BW ) In het geval dat er een vordering is die ik wettelijk schuldig ben, dan zou ik deze graag willen voldoen zodra er duidelijkheid is hierover en zodra ik de volgende document(en) van u ontvangen heb: Ik wens de volgende stuk(ken) van u te ontvangen: 1 Een kopie van een wettelijk bindend contract van u en <> hierna te noemen eiseres, n.l. de authentieke - of onderhandse acte waaruit onomstotelijk blijkt dat eiseres deze vordering heeft verpand (openbare- of stille cessie) art 3:94 lid 4 BW. Art. 6:38 BW geeft recht op opschorting van betaling als er hier geen duidelijkheid is. 2 Is hier geen sprake van cessie maar van bevoegdheid, dan doe ik hierbij een verzoek voor bewijs van deze, (kopie contract met handtekeningen van beide partijen) zodat ik zonder enige twijfel kan vaststellen dat u gemachtigd ben om voor eiseres te handelen, dit om in een geval van conflict een beroep op art. 3:61 lid 2 BW (gerechtvaardigd vertrouwen) te kunnen doen. (Hoge Raad het arrest ING/Bera Holding (LJN: BK7671)) Mocht ik binnen 14 dagen niks van u vernemen dan houdt dat in dat u akkoord gaat (stilzwijgende aanvaarding) met de bepalingen die het volgende inhouden: Dat er geen vordering is Of Dat u niet bevoegd bent om in deze zaak op te treden. Onder voorbehoud van alle rechten en zonder enige nadelige erkenning, Ik verzoek u om van bovengaande goed kennis te nemen. Hoogachtend, Let op: Zet je handtekening door je naam of door hoogachtend. Op die manier kunnen ze niet je handtekening misbruiken door hem onder een contract te zetten!!!
Ja verweer tegen de deurwaarder mag niet. Maar je mag wel zelf een brief sturen naar de rechtbank waar je om uitstel vraagt ( dit bepaald namelijk de rechter en niet de deurwaarder ) Tevens is de deurwaarder verplicht om jou het dossier te sturen zeker voor een rechtszaak. Staat er ook al een datum in de brief wanneer je voor de rechtbank moet verschijnen?
Oh, Marnatman, bedankt! Alleen, Lindorff is een eiser en heeft AGC ingeschakeld als eiser naar mij toe. Het gaat dus via AGC door naar Lindorff. Weet dus niet of het dan alsnog kan? We hebben eerder gezegd binnen 2wk en krijg nu ook pas na 6wk tegenbericht.
Nee Allesandro, er staat als ik niet voor 29maart betaal, dat er dan dagvaarding volgt. Kreeg de brief pas vandaag, dus betalen voor de 29e was sowieso niet gelukt.
Als morgen blijkt dat ik toch moet betalen, bel ik zeker voor een regeling. Heb dat geld niet, dus in een keer kan ik het toch niet betalen.
ja, maar dat is niet 1 + 1 = 2 hoor, dat is heel moeilijk en is een andere afdeling..... zolang je maar betaald willen ze je helpen, maar heb je een probleem zijn alle afdelingen apart en weten ze niets van elkaar....heel raar....
Het is: Wie eist, bewijst. Zij zullen aan moeten kunnen tonen dat er een vordering is. Zij zijn verplicht om die stukken toe te sturen. Lindorff is een heel hardnekkig incassobureau dat heel vaak buiten de regels gaat. Mocht de vordering wel terecht zijn, kijk dan ook goed naar de incassokosten. Die moeten voldoen aan Voorwerk II ( vaak brengen ze nog extra kosten in rekening die helemaal niet mogen en een rechter af zal wijzen ) In het geval dat je een particulier bent mogen ze geen BTW in rekening brengen bijvoorbeeld.
Ik betaal toch niets als ik niet zeker weet dat ik fout zit. En ik weet bijna zeker dat ik niet fout zit, maar morgen maar even mee laten kijken door een 'prof' voor ik mss toch iets over het hoofd zie.
Voorwerk II staat wel in de brief. Ik heb ook kopieen van de aanmaningen die stammen uit januari 2010, terwijl dat ding november 2009 opgezegd is. Maar als ik geen verweer mag maken tegen AGC, kan ik dan wel die brief naar Lindorff sturen?
Heb je ook een bevestiging van opzegging? Ik had t een poosje terug met een scooter verzekering. Maar stom de bevestigingsbrief niet gekregen en naderhand verhuisd 1 mnd later. Maar vanaf die maand werd er niks meer afgetrokken. Dus dacht zit wel goed. Toen moest ik ook voor de rechter verschijnen. Nu konden hun zien dat ik idd gebeld had voor opzegging dus achteraf toch geregeld. Maar als je die bevestiging hebt dat je hebt opgezegd hoef je alleen die maar op te sturen naar AGC of lindorff.. En is t probleem opgelost