Maart 2012 Mama's Deel 5!!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Frenzy, Mar 5, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief

    #4141 Foxy74, Mar 30, 2012
    Last edited by a moderator: Mar 30, 2012
    Staat in de beschrijving ;)

    Hihi nee zonder gekheid. Is volgens mij tegen weer opgeven van voeding. Als ik K.oen liggen voedt geeft hij inderdaad vaker voeding terug en krijgt hij de hik. Daarom doe ik het nu zo en gaat prima. Voordeel is ook dat je 1 hand vrijhebt voor ZP:D. Scheelt wel dat onze K dan al goed stevig zit

    Flesje is op, boeren gelaten. De laatste dagen na deze fles steeds krampjes dus nu gelijk de 'woller' erop. Lekker warm. Lekker wiegen
    met wiegje. Schijnt te werken.

    Bij jou alles nog rustig?


    Was nog niet wakker. Is na 5,5 uur want laatste fles om 22:00 uur. Toch maar eens de laatste fles naar 00:00 gaan brengen want als hij dan weer 5,5 uur ertussen laat gaat toch de wekker van manlief al. Eerst weekend maar ff over.
     
  2. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Eveline; hier doen we altijd eerst badje, daarna eten. Meestal heeft hij dan ook wel erge honger en gaat het er goed in. Wij kunnen niet eerst voeden want Niek is altijd ontzettend overstuur bij het in bad gaan dat ik bang ben dat hij alles uitspuugt.

    @ Beesie; gefeliciteerd met je tattoo! Deed het zeer??? OF valt het mee? Zal eens op FB kijken naar de foto morgen!

    @ Leske; fijn dat het probleem nu duidelijk is.. Hopelijk kun je er iets aan doen. Ik kan je helaas geen advies geven..

    @ Elegance; fijn dat het rustig nu is daar, duimen dat het zo blijft!

    @ Niek; echt ik heb zo'n klote dag gehad. Was ik jarig... en ik vond het helemaal niet leuk! Savonds kreeg Niek rond 22:30 voeding en het bezoek was hier (lees: ouders en schoonouders). Ik dacht ik haal hem naar beneden want dan kunnen zij hem ook nog even zien.

    Dat doe ik dus niet meer he, fles geven als zij er zijn. Een commentaar dat ik kreeg, van allemaal he! Ik moest hem voorzichtiger vastpakken want hij was heel beweeglijk met zijn hoofdje en anders zou hij echt wat oplopen (nou meneer kan goed zijn hoofd omhoog houden en als ik merk dat het vermoeiend word, ondersteun ik hem, maar ik vind juist dat je het moet stimuleren als hij zelf zijn hoofd omhoog houdt!). Hij gooide zich ook heel even achterover toen hij bij mij lag. Maar goed, ik had hem mooi opgevangen, ik zei wel even: oooei, jongen toch, maar ik schrok er niet want dat doet hij vaak zat. Iedereen meteen in paniek, van oh moet je hem niet beter vastpakken blablabla. Ook met het flesje geven zei mijn pa: ja heb je niet de temperatuur gecontroleerd. Ik zeg dat heeft manlief al gedaan. Nou ik snap niet dat je dat niet nog een keer doet hoor, zeik zeik...

    Jezus man, ik kreeg alleen maar commentaar, vond het echt helemaal niet leuk. Heb mijn eigen moeder een ontzettende snauw gegeven, maar wilde ze eigenlijk allemaal de mond snoeren. Tegen schoonouders doe ik dat dan niet, tegen mijn moeder kan ik dat beter, maar heb daarna in bed toch wel potje liggen janken hoor.

    Vriendlief snapte er niets van dat ik er zo op reageerde, die was er van overtuigd 'dat ze het niet slecht bedoelden..'. Daarbij werd ik ook nog eens gecorrigeerd door vriendlief toen ik de fles aan het geven was: schat, kun je dat niet beter ZO doen! Terwijl ik de hele dag voor hem zorg..

    Ik was helemaal overstuur. Wat denken ze wel niet. Ik weet toch zelf wel wat goed is voor mijn kind!!! Bah.. Wat een dag.... Gelukkig wel weer goed gemaakt met manlief, hij snapte het toch wel en was daarna wel heel lief voor me. Ik weet ook wel dat ik niet zo onzeker moet zijn, maar ja wat wil je als er 5 man op je lip zit en commentaar zit te geven, dan wordt je daar toch onzeker van...
     
  3. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Cerberus; zet hem op meid.. Mijn water zegt dat je op dit moment aan het bevallen bent (of al bevallen bent??? ;))
     
  4. Rens

    Rens Fanatiek lid

    Mar 27, 2011
    1,079
    0
    36
    Limburg
    Zwaaaaiiii Zwaaaaiiii!!

    Hier wat later, laatste voeding was ook wat later door de osteopaat... Pff, Foxy heb je die buikgriep deze kant op gestuurd???? Jeetje, net ff slecht eraan zeg. Hopelijk geen aanval nu ik flesje aant geven ben ;)
     
  5. Ligero

    Ligero VIP lid

    Aug 1, 2011
    6,823
    1,533
    113
    Zwaai!

    Jeetje missie al dat commentaar is niet leuk nee! Niks van aantrekken, n.iek doet t super en jij ook!

    Elegance wat. Vervelend van je zoontje...hopelijk groeit hij er snel helemaal overheen!

    En cerberus, alles goed gegaan? Hoe heet je zoontje? Haha denk dat je wel (aan het) bevallen bent...

    @ego: laatste flesje om 23.00 en moest haar zojuist weer wakker maken...fijn, eventjes een paar uur slaap tussendoor!
     
  6. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Meld!
     
  7. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    zwaai!

    23 uur gevoed en geen wekker gezet (want ze komt toch wel op tijd, toch). Schrik ik om 4 uur wakker! Duurde erg lang voor ze wakker was, maar gelukkig gelukt! Voelt als doorslapen joh, alhoewel het voor haar niet zo goed is natuurlijk. Nu gauw weer slapen, wekker maar ff op 3 uurtjes er tussen!

    Cerberus, lig je te bevallen? Ben benieuwd!
     
  8. Anna27

    Anna27 Fanatiek lid

    Feb 7, 2011
    2,484
    0
    0
    Meld! Half 10 tot half 5! En nog genoeg tijd over om nog even te slapen!
     
  9. debende

    debende Bekend lid

    Dec 14, 2008
    692
    0
    0
    hillegom
    Zwaai zwaai!

    @cerberus en? Heeft het doorgezet? Ben nu wel heeeel nieuwsgierig:p

    @bibs hoe is het met jullie?

    @gentle dat zijn al lekkere uurtjes!
     
  10. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Anna wat fijn!

    Hier van 22u tot 4.45, ook netjes dus!
     
  11. Frenzy

    Frenzy Fanatiek lid

    Oct 21, 2010
    2,112
    263
    83
    Zwaai, zwaai!

    @ Cerberus; ????

    @ missie; dikke knuffel!
     
  12. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief

    #4152 Foxy74, Mar 30, 2012
    Last edited by a moderator: Mar 30, 2012
    Kreeg om half 3 deze sms van cerberus:
    Valse start!? Dat is weer nieuw! Verwacht je toch niet met 41.3 weken en 3 cm. Voelde zo echt incl. Het gejaagde gevoel en nu is t stil... Strippen dan maar :(

     
  13. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    Aug 7, 2008
    9,366
    87
    48
    Female
    Docente Engels
    Achterhoek
    Hallo allemaal! Ben nog randje maart mama en dinsdag bevallen van een prachtige dochter!
     
  14. Foxy74

    Foxy74 Niet meer actief


    Zo Anna en Sasjuh dat gaat op doorslapen lijken!!!
     
  15. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Goedemorgen, kom effe snel langswippen.
    Ik ging om 21:00 slapen, Leander meldde zich om 0:00, dronk goed en is in zijn eigen bedje in slaap gevallen! Om 4:00 kwam hij weer, maar toen lukte het in slaap vallen wat minder goed, leek wat buikpijntjes te hebben dus bij mij in slaap gevallen en even later in zijn bedje kunnen leggen.
    Ook duurt het voeden nu steeds korter, ik was altijd meer dan een uur bezig maar nu is hij binnen 45 minuten klaar met 2 borsten! En: al 2 keer een hele voeding zonder tepelhoedjes gedronken! :)

    @ Cerberus: balen meid!

    @ Moontje2008: Gefeliciteerd met je dochtertje!

    Ik ga zoonlief even wat aandacht geven!
     
  16. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    Meiden, ik wilde ook zo'n dubbele ticker in mijn handtekening maar hij pakt de codes niet. In welk balkje moet ik die plakken en welke code?
     
  17. beesie

    beesie Fanatiek lid

    Jun 10, 2010
    1,660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Cerberus: balen meis!!!

    Elegance: wat een rotsituatie zeg, met je zoontje! Zou t idd met het ziekenhuisbezoek te maken hebben? Pffff ik heb ook geen idee wat je nog zou kunnen doen...

    Ego: zal t hier nogmaals neerzetten... gisteravond L.ogan een fles gegevan, werd ze weer erg onrustig. Dat heeft ze vaker. T lijkt wel of ze haar ademhaling dan niet meer onder controle heeft en begint dan heel hard te piepen, lijkt wel een cavia! Dus ik ben gestopt met de fles, ze had nog maar 40cc gedronken... een paar seconden later gooide ze een hele grote golf eruit, zo ongeveer die 40cc!
    Weet niet zo goed wat ik hiermee aan moet, dit is al de zoveelste keer... misschien toch ook maar eens een bezoekje aan de osteopaat?
     
  18. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    cerberus, jeetje, verwacht je idd niet. Balen....

    Hier echt een ongelooflijke nacht: 23.00/4.00/6.30 !!!!
     
  19. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    @ Beesie: ik denk dat ze te gulzig drinkt. L.eander ademt soms ook verkeerd en maakt dan zo'n lange piepende haal. Klinkt idd een beetje eng. Spugen doet hij niet. Uit welke fles drinkt ze?
    Anders tussendoor een pauze inlassen als je merkt dat ze te snel gaat? Weet niet of de osteopaat hier iets aan kan doen.
     
  20. beesie

    beesie Fanatiek lid

    Jun 10, 2010
    1,660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Eva: ze drinkt uit een avent fles... heel vaak gaat t ook goed maar zo af en toe doet ze dit...
     

Share This Page