Wil gaat er nu ook voor je 1e kind!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Danty88, 24 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ liz: oh wat fijn dat t eigenlijk toch nog zo goed is gegaan! En wat mooi om te lezen dat ze zo snel rustig bij je werd, wat een heerlijk gevoel moet dat geven zeg! Merk dat als er zown kleintje in je buik zit dat je er al ontzettend verliefd op bent, laat staan als je t in je armen kan houden. Geniet van deze mooie tijd lieverd! Hoe is je man eronder?

    @ sita: met mijn werk moet ik heel veel bukken en tillen en merkte vorige week ook al dat ik wat last kreeg van mn rug, ben er nu goed op gaan letten dat ik echt op let hoe ik til, buk en zit en heb nu eigenlijk geen last meer gelukkig. Weet niet of jij al goed op je houding hebt gelet en ook zeker met hoe je savonds op de bank zit, maar dat kan een hoop schelen en anders zou ik zeker even naar de fysio gaan als ik jou was.
    Wat een dilemma trouwens met t ledikantje! Heb je idd al gevraagd aan je vriend wat hij ervan vind?

    @ pluus: he wat balen dat t bedje niet helemaal goed was... Denk je alles lekker klaar te hebben, valt t ff lekker tegen :( Maar komt vast goed meis en gelukkig heb je zeker nog wel even 3 weken de tijd toch?

    De foto van de echo houden jullie nog even tegoed dan. Waarschijnlijk wordt t dan t weekend dat ik um plaats.
    Meiden ik ben vandaag op zoek gegaan naar een nieuwe bh en ben echt geschokken van mijn maat!! Had 85D maar nu 95 F! Wist wel dat t wat gegroeid was, maar een F? Maar oh wat een oerlelijke BHs zijn er in die maat zeg, echt van die oma dingen.... Maargoed heb er nu 1 en die zit wel lekker. Weet iemand nog een winkel waar je wel mooie BHs kan kopen in die maat? Heb trouwens ook zo'n meegroei BH aangehad, maar dat zat me voor geen meter.....
     
  2. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    6 aug 2011
    3.223
    0
    36
    Heej Engeltje,
    ja gelukkig vind mn mannetje het geen drama als het bedje niet zou blijven. :) Nog maar even over nadenken. Ik zal inderdaad wat beter op mijn houding gaan letten, maar probeer dat al aardig te doen. :) Nog maar iets harder proberen dus!

    Wat BH's betreft, bij Hunkemoller hebben ze ook aardig leuke bh's in die maat. Zelf heb ik 80F van mezelf, maar die zijn nu al aardig krap.. Durf eigenlijk nog niet zo goed nieuwe bh's aan te schaffen, haha! Volgens mij zijn ze dan echt mega! Maar goed, moet er binnenkort toch aan geloven. ;)
     
  3. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    6 aug 2011
    3.223
    0
    36
    niet dat het uitmaakt, maar had 75F.. haha!
    Ze hebben nu trouwens 3de bh gratis bij Hunkemoller. :) Ik ga gelijk even kijken!
     
  4. Flierefluiter

    Flierefluiter Fanatiek lid

    4 aug 2011
    2.137
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Sita: Ik heb gelukkig nog geen last van mijn rug, maar ik kan me indenken dat wanneer je fysiek wat zwaarder werk doet, dat je dit wel hebt. Zorg maar goed voor je zelf..., want als je lichaam je terugfluit heb je echt wel de rust voor jezelf en de kleine beeb nodig! Oh... en lastig kwestie van het ledikant...

    @Pluus: Balen van het bedje!!! 3 weken is echt wel lang... niet leuk! Krijg je nog iets qua compensatie..??? Dat zou ik wel terecht vinden :)

    @Liz: Wat goed om weer even snel iets van je te horen. Wat klinkt dat allemaal spannend...! Raakte je niet in paniek toen je weer vocht verloor en bij het bloedverlies? En een half uurtje persen... dat lijkt mij ook wel wat :D Zooo bijzonder dat je kleine wondertje er al is.. LIZA!! Geniet er maar van...!!

    Hier een prutdag gehad.. bah.. blij dat het morgen een nieuwe dag is..!
     
  5. Beertje1986

    Beertje1986 Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.729
    0
    0
    Ik werk op een laboratorium in een ziekenhuis!
    Friesland
    @liz.. Super gefeliciteerd meid!! Kreeg helemaal kippenvel van je verhaal.. Maar wat een geweldig vlotte bevalling zo te horen!! Geniet lekker van jullie meiske en een foto kijk ik ook naar uit!! Ze is vast prachtig!

    @Sita.. Nou als je man het ledikantje ook niet echt super vind.. Zou ik toch mijn eigen meubeltjes uitzoeken! Zo vaak krijg je de kans niet om een baby kamer in te richten!! Toch?
    En wat betreft rug.. Mag het afkloppen maar heb er nog geen last van gehad! Dus zou zeker even naar de fysio gaan! Kan nooit geen kwaad!

    @pluus.. Ow wat balen van het bedje zeg! Wil je zo graag t kamertje inrichten.. Heb je dit weer! Echt kl#te voor je!

    @beha.. Ik had altijd 85B.. heb laatst bij hunkemoller 2 voeding beha's gekocht.. En zitten heerlijk.. Was maat 85D nu! Zo blij om.. Haha.. Past beter bij mijn lichaam.. Alles wat groter dan gemiddeld behalve mijn voorgevel..!

    @hier.. Vandaag naar internist geweest om plan voor bevalling te bespreken.. Ivm de bloedverdunners.. Moettot week 37 doorgaan met 1x per dag één spuit.. deze werkt 24 uur. Dan vanaf week 37 moet ik andere spuiten die ik 2x per dag moet prikken..deze werken 12 uur.. Wanneer ik ook maar denk dat bevalling begint mag ik niet meer spuiten..

    Waar ik nog beetje over in zit is dat een keizersnede pas zou mogen 12 uur na de laatste prik.. Maar wat als er iets gebeurd? Hartslag daalt ofzo? Dacht ik natuurlijk vanmiddag pas na..
    En een eventuele ruggen zou pas 24 uur na de laatste prik mogen.. Dus een eventuele keizersnede zou ook onder algehele narcose moeten!
    Nou daar heb ik toch helemaal geen zijn in man! Maak je niks mee van de hele geboorte!
    En moet tot minimaal 6 weken na bevalling door blijven prikken!

    En... Een volgende zwangerschap moet ik de hele zwangerschap prikken!

    Die man had dus niet echt nieuws waar ik blij van werd.. Ben dr zelfs beetje down van... Eigenlijk....
     
  6. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    8 aug 2011
    1.424
    0
    0
    Noord Brabant
    Hoi meiden,
    zo heb effe een druk weekje gehad en weinig tijd gehad om mee te kleppen, maar ik ben er weer!

    Allereerst: Liz! Wauw! gefeliciteerd! geweldig!!!!! ik heb zoveel aan je gedacht de afgelopen dagen, was benieuwd hoe t met je ging. en nu ben je gewoon al bevallen, en naar omstandigeheden gaat alles ook gewoon super goed. helemaal geweldig! ben zo blij voor jullie! gefeliciteerd!
    Liza! Wauw!

    @ beertje: wat vervelend.... das inderdaad maar hopen dat je wanneer je weeen starten het wat langer duurt voor de echte bevalling op gang komt zodat je of m zelf kan doen of er in ieder geval bij een keizersnede bewust bij kunt zijn. he getsie, geen fijn nieuws zo. kan me goed voorstellen dat je daar van baalt!
    Werk je ondertussen al weer of ben je nog thuis? probeer dan in ieder geval de komende weken nog lekker te genieten van t zwanger zijn zodat je er straks toch nog een fijn positief gevoel aan over houd!

    @ukkie: fijn dat je zo goed bent geholpen bij de gyn. een spannende tijd nu, maar kan me goed voorstellen dat je opgelucht bent: geen monstercyclussen meer dus! Joepieee!!!

    @sita: als je het bedje niet mooi vind: niet doen! je zou het eventueel ook de eerste weken kunnen gebruiken als bedje bij jullie op de kamer? en dan na een paar weken de baby op de eigen kamer in jullie eigen meubeltjes. dan gebruik je het toch eventjes maar zit je er niet meteen een jaar aan vast!

    @hier: afgelopen weekend druk geklust aan de babykamer: zo leuk! we hebben er echt een vrolijke boel van gemaakt! een muur hebben we licht grasgroen en het plafond is lichtblauw met wolkjes geworden. mn vriend wilde dat heel graag en uiteindelijk is het ook echt leuk! we hebben een ledikantje en kast bij de ikea gehaald en ook die staan al in t kamertje! dit weekend wil ik een matrasje enzo gaan kopen en dan moet alleen de commode nog en is het klaar voor gebruik!
    Moet alleen wel zeggen.... pffff! ik heb flink geklust (echt geklust, als in verven enzo, niet klussen als in een baby maken :)) en dat heb ik wel gemerkt.... zaterdag na het plafond te hebben geschilderd had ik echt pijn aan mn bekken. echt helemaal onderin bij mn doos zeg maar. voelde helemaal beurs en deed echt zeer. maarja, een middag op een trapje uitgestrekt staan is misschien toch maar even niet zo'n strak plan meer.
    uiteindelijk alles in rustig tempo afgemaakt samen met vriendlief en het is zo leuk geworden! als lamp hebben we een leuke vlinder en tegen de muur de houten boom van karwei. heerlijk "buiten"kamertje is het dus. ik was eerst bang dat het wellicht te zou worden, maar met de witte meubeltjes erbij valt het echt super mee. en daarbij: het is een babykamer dus kleur mag!
    ik zal vandaag eens wat foto's maken en posten.

    verder heb ik al wel de hele week last van mn schaambot. helemaal beurs voelt het, alsof iemand me in mn kruis heeft geschopt. kan nog niet ontdekken dat het beter of erger wordt bij bepaalde dingen, al lijkt het gedurende de dag wel toe te nemen. stiekem doet dat best pijn! ook veel last van stijve/pijnlijke onderrug en ook best vaak per dag harde buik. gelukkig doet de harde buik geen zeer, maar al met al vind ik het samen niet echt prettig. ik heb dus ook maar voor maandag een afspraak bij de ha gemaakt, beter t zekere voor t onzekere nemen nu.

    verder is het op mn werk echt drama. het is zo druk... ik heb echt continu het idee alsof ik achter de feiten aan loop. ik ben nog bezig met taak 1 als taak 28 zich al weer aandient. word het echt beu zo langzamerhand en ben er een beetje klaar mee. ik heb nu vandaag expres een hele dag thuis ingepland waarbij ik niks anders ga doen als taken afronden die ik al heel lang gedaan wil hebben. geen mail behandelen en geen telefoon. en ik moet zeggen: dat is echt fijn! even ongestoord doorwerken en iets afmaken als je er mee begint zoder dat er weer 10 drama's bij komen. denk dat ik dit de komende weken vaker ga doen en mocht ik dan over een aantal weken het echt niet meer trekken, dan kan ik eens gaan praten met mn baas en kan ik ook meteen laten zien wat ik er zelf aan heb gedaan om het op te lossen. best een goed plan leek me zo!

    Verder met de schoonmonsters.... bedankt voor al jullie lieve reacties. ik denk dat een gesprek niet gaat werken, maar wil wel een brief schrijven en eens zien wat daar uit gaat komen. moet zeggen dat ze zich redelijk koest hebben gehouden de afgelopen week, dus ik kijk t weer eens even aan :)

    Meiden, fijne dag! en liz: nogmaals WAUW!!! krijg helemaal kippenvel als ik aan je denk. geniet van jullie mooie liza!!!
     
  7. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    6 aug 2011
    3.223
    0
    36
    Wolkje, denk goed aan jezelf hè! hihi, je bent ook al bijna 24 weken zwanger.. is niet gek dat je meer klachten hebt. En inderdaad, voor het zekere naar de ha. Klinkt trouwens als een super leuk en gezellig kamertje! Wat betreft het ledikantje,, gaat denk ik niet passen als het bij ons naast het bed komt te staan. Het zal dus of de optie houden zijn, of de optie terug naar schoonouders. ;)
    Trouwens, ben jij soms niet erg nieuwsgierig of het een j/m is?

    Beertje, kan me goed voorstellen dat je baalt! Maar wat Wolkje ook zegt, probeer ondanks alles wel te genieten he.. is zo belangrijk voor die kleine!

    Verder, mijn hond heeft vandaag heerlijk door een wei liggen rollen waar ze net met een giertank langs waren geweest en kwam daarna met een 'grijns' naar me toegerend. Hond 2 keer onder de douche gedaan, alles in de was en nog stinkt het iets. haha! Ach ja.. het beestje heeft de tijd van zn leven gehad.

    Denk dat wij hier voor een wat strakker kamertje gaan. Iets met grijs/antraciet of zo en dan met fleurige dingetjes aangekleed.

    Nou meiden, ik ga mn wasje even vouwen. :)
     
  8. ukkie87

    ukkie87 Fanatiek lid

    18 aug 2011
    1.840
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Je hebt niet voor niets de naam wolkje :D
     
  9. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ Beertje: He, kan me voorstellen dat dat geen nieuws is waar je op gehoopt had :( Als ik jou was zou ik nog wel even naar t zh bellen met de vragen die je nu nog hebt, hoop voor je dat ze je daarin een btje gerust kunnen stellen!

    @ Wolkje: Doe je wel een beetje rustig aan meis? Heb je al een foto van de babykamer? Ben wel erg nieuwsgierig ;)
    Fijn dat je even lekker ongestoord thuis hebt kunnen werken, verschrikkelijk he als t zo'n chaos is?
    Volgende week is de officiele opening van onze snoezelruimte op t werk, is ook zo een hoop geregel, want de wethouder komt hem openen en ook de pers zal erbij aanwezig zijn. Alles moet dus echt in spic en span zijn!

    @ Sita: Oh getsiederrie! Dat kan echt zooooo ontzettend stinken! Wij hadden voor onze hond vroeger altijd speciale hondenparfum, zat een beetje een perzikenluchtje aan. Als de lucht nu nog niet weg is zou ik t zeker even halen als ik jou was! Lady vond t ook altijd zo fijn om door de bagger heen te rennen, maar bah bah wat een troep en wat een stank, succes ermee haha

    Thnx voor jullie tips over de BHs, weten jullie ook of ze daar dan voorgevormde BHs hebben? T is namelijk allemaal erg gevoelig daar en vind t zo vervelend staan als je 2 van die grote knoppen door je shirtje heen ziet haha
     
  10. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    En dan hier onze kleine boksende beeb :D
     
  11. Pluus

    Pluus Fanatiek lid

    20 aug 2011
    2.530
    1
    0
    @ Engeltje, ik hoop zeker nog wel 3 weken de tijd te hebben… en we hebben ook een wiegje dus dat komt vast goed… maar baal er wel van!
    En ik heb geen idee van de bh’s… ik heb bh’s van mijn zus geleend die nog steeds passen dus heb nog geen bh’s hoeven kopen!!

    @ Flier, ik ga er niet vanuit dat we iets krijgen voor dit ongemak… mocht dat wel zo zijn is het mooi meegenomen!!
    Hoe komt het trouwens dat je zo’n prutdag had donderdag?

    @ Beertje, jeetje dat is inderdaad geen leuk nieuws uit het ziekenhuis!!! Ik zou inderdaad gewoon nog even bellen om de rest van je vragen te laten beantwoorden!
    Dikke knuffel!!!


    @ Wolkje, wat leuk van je kamertje! Dat had ik vroeger ook altijd in gedachte maar dat past nu toch niet meer zo bij ons!!!
    En die pijn die je van onder hebt, zijn je bekken!!!! Ik zou als ik jou was naar de fysio gaan… die kan je heel goed helpen!! Doe goed rustig aan!!
    En goed dat je je werk op deze manier indeelt! Vergeet niet dat je lijf heel wat te voortduren krijgt he!!


    @ Sita, stinkt je hond nog?

    @ Engeltje, wow wat een geweldige echo!! Mooi zeg, zo die handjes en oortjes en alles!!! Super!!!

    @ Hier, er wordt vandaag weer geklust in ons kamertje! Ofwel ik lig weer lekker languit op de bank en manlief is druk bezig!! Goede verdeling dacht ik zo! :D
     
  12. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    @ Pluus: Hahahaha geweldige verdeling! Wel af en toe ff checken of alles wel goed gaat he;) Schiet t al een beetje op in t kamertje?
    Ja echt zo mooi dat je dat allemaal al kan zien he? Ben zo verliefd op ons kleine wondertje!
     
  13. ukkie87

    ukkie87 Fanatiek lid

    18 aug 2011
    1.840
    0
    0
    NULL
    Noord-Brabant
    Ging even snel op het forum kijken op de hoop dat Liz een foto had geplaatst.. Nog even geduld dus...

    Nu zie ik de foto van Engeltje.. Wauw echt gaaf en dat met 12 weken echt al een kindje !!! Hoeveel cm is hij/zij nu ?
     
  14. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    op deze foto is de kruin-romp lengte 5 cm :)
    Echt al een minimensje he! Had nooit verwacht dat t er al zo compleet uit zou zien met 12 weken.
    Over 12 weken gesproken, ben zo blij dat t eerste trimester er nu op zit! Is toch een hele mijlpaal!
    Ondanks dat de misselijkheid meestal rond deze tijd af zou moeten nemen, neemt hij hier helaas alleen maar toe! De dosis van de pilletjes is nu wat omhoog geschroefd, dit moet ik een weekje aankijken en anders moet ik over op andere pilletjes.... Dit is wel ff balen, maar verder voel ik me gelukkig wel goed ;)
     
  15. Pluus

    Pluus Fanatiek lid

    20 aug 2011
    2.530
    1
    0
    @ Engeltje, er is iemand om hem te helpen... dus ik mag lekker op de bank blijven! ;)
    Ze zijn nu de verwarming aan het ophangen... dan alleen nog plintjes op het plafond en de vloer, de vensterbank en gordijnen! Dan is het klaar!!

    En wonderlijk he, 5 cm en dan al zo af... schitterend!!!!
     
  16. Beertje1986

    Beertje1986 Fanatiek lid

    9 sep 2011
    1.729
    0
    0
    Ik werk op een laboratorium in een ziekenhuis!
    Friesland
    @engel.. wat een geweldige foto!! Super dat je een 3d hebt gekregen man!! :D

    @Sita... en.. ruikt je hond weer lekker?!

    @Wolkje.. Ik zou echt de fysio bellen als ik jou was! Bedoel je moet nog wel eventjes volhouden..! En als het nu al zo voelt.. en beeb alleen maar zwaarder en zwaarder word en er dus meer gewicht op je bekken/schaambeen enz komt.. lijkt me niet fijn!
    Dus zou.. als ik jou was nu al actie ondernemen om ergere klachten voor te zijn! ;)
    Kamertje lijkt me moooi worden! Wat voor meubeltjes van de ikea heb je? Ik heb ze namelijk ook daar vandaan.. ook wit..! Haha.. en aangezien ik de keus er niet echt ruim vond... Hebben we miss wel dezelfde..! ;)
    En... nee ik mag nog steeds niet werken.. nou.. en ook al mocht het nu wel weer.. pfff.. die laatste 3 weken.. :x Hoeft van mij dan ook niet meer.. eigenlijk..! ;)

    Maar geniet zeker wel hoor..! :D

    @Flier.. gaat het al wat beter?!

    @Liz... denk aan je meid..! Hoop zo dat het hele bacterie gebeuren over gewaaid is! Dat je meisje er niks van heeft mee gekregen!!
    En.... ben ook best wel benieuwd naar je meisje natuurlijk... maar ook naar het geboortekaartje! ;):D

    @Pluus.. hoe is het met jou geboorte kaartje?! Mijne.. heb ik 2 weken geleden terug gestuurd met weeeer aanpassingen.. die we de 1e keer ook al door hadden gegeven maar waar ze niks mee hadden gedaan..!
    En nog niks terug..! Mijn vriendin werkt bij die drukkerij en die was al boos naar die mensen gegaan dat het zo lang moest duren blablabla.. wat als ik al 38 weken was ofzo! Nou heeft ze geregeld dat iemand anders mijn 'kaartje' overneemt.. die is wat preciezer en sneller!
    Want dit 'eerste' mens had ook van alles veranderd wat wij wilden.. lettertype, plaats van gedichtje, adres heel ergens anders! :x
    Hoop zo dat het nu eindelijk goed gaat!

    Maar was even benieuwd hoe het bij jou ging!

    @hier.. maandag worden de schilderijtjes en rolgordijnen opgehangen hiero..! Kan ik eindelijk bedje op gaan maken..!:D Wil dat nu nog niet aangezien er vast allemaal stof en rommel komt bij het boren! Dus matrasje zit nog mooooi in plastic! :D

    Ik had gister toch zo'n rotdag zeg.. stond op.. en was doooodmoe! Had buikpijn.. buik was kei en keihard..! Leek net alsof zat er af en toe een gigantische luchtbel dwars in mijn buik.. ;)
    Stiekum hoop ik eigenlijk dat het de beeb was die bezig was met draaien... Zodat ie nu lekker op de kop hangt..!
    Wilde dat zelf kon voelen hoe hij ligt.. haha..! Naar mijn idee/gevoel issie namelijk gedraaid.. druk op mijn longen is wat minder.. ;)
    Maar.. als ik me daar nou op verheug en blijkt niet zo... ;) hmmmpp....

    @betreft mijn vragen..
    Denk dak ze gewoon bij de volgende controle bij de gyn neerleg.. die zal me vast beter kunnen vertellen en uitleggen omtrent bevalling dan de internist.. toch?! ;)
     
  17. Pluus

    Pluus Fanatiek lid

    20 aug 2011
    2.530
    1
    0
    @ Beertje, wij hebben ze via geboortekaartjes.nl en daar zijn ze echt mega snel! Als ik een wijziging doormail heb ik diezelfde dag nog reactie... maarja het ligt nu een klein beetje stil... ik weet niet wat ik moet doen met het lettertype...
    Zal daar misschien morgen wel weer eens voor gaan zitten!! Even samen met manlief! :)

    Ik hoop dat jullie ventje gedraaid is! Zou best kunnen als je zo anders voelt...
    Wanneer moet je weer naar de gyn? Daar zou je het inderdaad kunnen vragen en als je dan niet genoeg antwoord krijgt kun je alsnog de internist vragen he!!
    Maak je maar niet te druk meid!!!
     
  18. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    6 aug 2011
    3.223
    0
    36
    Wauw, Engeltje! Wat een schitterende echo! Gaaf he dat alles al helemaal compleet is.. die kleine hoeft nu alleen nog maar te groeien! Vind het ook een gek idee dat die van ons dan alweer zoveel groter is in 3 weken tijd.

    Liz, hoe gaat het met jou?

    Beertje, hoop voor je dat die kleine vanzelf nog lekker gaat draaien en dat het dat was wat je voelde. ;)

    Pluus, lekker hoor dat ze vandaag mooi opschieten met het kamertje! Fijn idee lijkt me dat. :)

    Hier, mijn hond stinkt niet meer! Heb gisteren gelijk hondenshampoo gekocht, alleen afspoelen met water hielp niet echt, haha! Heb 1 of andere shampoo gekocht waar tea tree oil in zit, lekker sterk/fris luchtje. Flesje is nu voor een derde al leeg,.. heb die hond wel zo onwijs in lopen soppen! :D Nu issie weer fris!

    Nog wel steeds last van mn rug. Vanochtend bijna niks gedaan (nog voor het sporten) en al last van de rug. Kon ook goed merken dat mn conditie echt achteruit is gegaan, sporten ging vreselijk moeizaam.

    Vanmiddag wordt hier een kast opgehaald, heb er 1 verkocht die in de weg staat. en aangezien de spullen uit de toekomstige babykamer weg moeten, heb ik ruimte nodig in de andere kamer. Dus.. kast weg! haha!

    Nou, ik ga even rap douchen en dan die kast uit elkaar halen. :)
    Fijne dag meiden!
     
  19. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    6 aug 2011
    3.223
    0
    36
    Zo.. kast is verkocht! :) Weer wat ruimte!

    Pluus, dus jij hebt goede ervaringen bij geboortekaartjes.nl?
    Ik heb daar ook een aantal leuke kaartjes gezien.. vandaar.
     
  20. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    14 aug 2011
    9.348
    0
    0
    Thnx voor jullie reacties dames :D

    @ Pluus: gok dat je kamertje dan nu zown beetje af is? ;)

    @ beertje: hoop ook voor je dat ie nu gewoon gedraaid is meis! Wanneer moet je weer op controle?

    @ sita: gelukkig maar dat ie niet meer stinkt nu! En wat fijn dat je kast verkocht is :)

    Wat hebben jullie vandaag gedaan verder?
    Hier lekker met mn vriendin en haar uk wezen shoppen en daarna toen de kleine op bed lag lekker onze haartjes geverfd.
    Kom ik woensdag toch weer mooi voor de dag als de pers op t werk is voor de opening van onze snoezelruimte ;)
    Heb er al zoooown zin in! (not!) wel natuurlijk dat we kunnen snoezelen, maar al die heisa eromheen is niet echt mijn ding ;)
     

Deel Deze Pagina