Debs hoest nu met ja? Zwanger worden SUCKS he? Werk ze straks. En bellen kun je altijd he. Als ist maar om ff aan te geven!!
Hi Meiden! Jeske wat ontzettend naar/shit/zijn geen woorden voor! Baal vandaag maar! Alles komt nu hard aan MAAR ALSJEBLIEFT, KOM JE MORGEN??? Allemaal wel of allemaal niet Morgen kijk je anders, ik weet het zeker en dan volgende week die kijkoperatie! Misschien dat ze dan er wat aan kunnen doen. Knuffel!
Lekker geshopt Noorus? Leuk! En zag dat je temp omhoog is en een kruis, fijn dat je iig weer een eisprong hebt gehad. Nu op naar ongi en volgende ronde!
Debs, niel veel gemist hier hoor, zou maar niet teruglezen... Doe wat goed voelt voor jullie om wel/niet zkh te bellen! Werkse vandaag!
Noorus had verkeerd opgeslagen sorry. Pco lief dat je belde. Berichtje was dus voor jou bedoelt. Thnx. Morgen.... van vriendlief MOET ik mee. Ik herpak me morgen dus weer. Vanmiddag gesprek met neuroloog. Dus tis me ff teveel.
Goedzo van vriend-Jeske! Vandaag is gewoon en kut-dag, die vergeten we snel weer!!! Succes met gesprek neuroloog!
En ben ik nu wel met je aan het draw-something? Wie doet dat nog meer? Woorden in het Engels, best moeilijk!
@ Jeske, succes zo meis! *knuffel* @ Veerle, draw something heb ik niet, schijnt slecht te lopen op telefoon...
Goed zo man van Jeskejes!! Je moet gewoon mee!!!!!!!!! Lekker geshopt meiden? vast wel Hier geslaagd voor nieuwe schoenen, niet het je van het maar het kan ermee door. 2 pyjama's gekocht voor dochter, boodschappen gedaan, nieuwe ruitenwissers gekocht (nu maar hopen dat ik de goeie heb) Hier net ook even super gejankt. Had financieel alles uitgerekend. Zou alles precies goed uitkomen wanneer ik de huur (en achterstand) zou kunnen betalen............ is de zorg verzekering er opeens eerder afgehaald......... nu kan ik de achterstand dus niet betalen (kan wel, maar dan moet ik naar de bank om het contant te betalen) maar ja dus weer minder om uit te geven en dan baal ik weer dat ik "geshopt" heb Dus ik wilde ook afzeggen morgen maar mag ook niet van man Hij gunt het mij dat ik voor het eerst in 6 jaar ellende een leuke avond krijg en ga uit eten.............. (K*T hormonen want tranen vloeien weer) Hoop maar dat de belasting snel z'n achterstand aan mij uitbetaald wat wel weer niet zo zal zijn................. Sorry ff ego hoor
Haaai ladies. Ja heerlijk geshopt hahaha.... Noorus nog gelukt bij de Sting? Manlief heeft zojuist alles goed gekeurd, en ik moet terug naar man@work hahaha..die andere broek ook halen dus ga ik dat maar braaf doen...ah wat erg nou haha Nog schoenen en dan ben ik weer effekes klaar... Yup Jeske het was moi die jou had gebeld... ik dacht effe een hart onder de riem steken... ofzoiets Kelly das balen, maar je gaat ook gewoon mee hoor! Gezellig avondje morgen ervan maken.... Debs bij jou is het dus echt doorgebroken.... de rest zwaai zwaai!!!