Kennen/hebben jullie dat ook ? Dromen over je bevalling ik zie niet echt hoe ik beval maar het is wel elke keer te vroeg en rond het zelfde termijn. Zo was ik laatst met 33,6 weken bevallen en vanochtend had ik rond dat termijn al 3cm ontsluiting. Echt vervelend het voelt zo echt ! En vooral omdat ik al vaak dromen heb die uitkomen is dit irritant haha, net een nachtmerrie. Hebben jullie ze ook of gehad en kwam het ongeveer uit ?
haha herken ik heel goed, word soms schreeuwend en huilend wakker!! de bevaldromen zijn nooit uitgekomen gelukkig! bij mijn eerste zwangerschap had ik een behoorlijke buik en we hadden het over een drieling die er wel in kon zitten nou dan was het een jongen en een meisje en een puppie nou die nacht ben ik bevallen van een zoon/dochter en een hondje
Haha zwanger van een drieling en dan nog wel 1 puppie Vind het verschrikkelijk die dromen, vooral die van vanochtend. Raakte in paniek 3 cm ontsluiting voelde zo echt. Bah bah nog gewoon 8 weekjes mag de kleine komen
Herkenbaar! Ik wordt soms wakker en dan voel ik aan mijn buik en let ik op of ik pijn heb en dan pas ben ik weer opgelucht, het voelt inderdaad heel echt die dromen! Brrrr!!
Voor de geboorte van mijn dochtertje droomde ik dat ik beviel van een kindje met een clownsgezicht en een knalrode lippenstiftmond, uitgesmeerd en al.... met een gemene grijns!!!! Ik was echt 'n beetje overstuur van die droom (het leek inderdaad zo echt) maar gelukkig, ik kreeg een tijdje later gewoon een heeeel prachtig mooi meisje, mooier dan mooi.... (ze is nu vier en af en toe wel een clowntje en ze heeft een passie voor lippenstift, haha)
Tijdens mijn eerste zwangerschap ook veel gedroomd over baby/bevalling, ik denk dat al 10 keer 'bevallen' was voor het daadwerkelijk zo ver was. Doodgeboren, gehandicapt, ander geslacht, van alles gebeurde er in die zeer levendige dromen . Heb ook een paar keer gehad dat ik wakker uit mijn droom, maar echt (serieus) nog kon voelen en ruiken dat er een baby op mijn borst lag. Ik wist dat niet waar was, maar ik voelde het toch (hallucinatie?). Gelukkig is er niets van uitgekomen... Bij mijn 2e had ik ook nog regelmatig heel levendige dromen (o.a. dat mijn broer overleed , ben ik 2 dagen heel verdrietig van geweest, ondanks dat het niet waar was! Het voelde zo echt, zo intens...), maar die gingen maar weinig over de baby/bevalling. Waarschijnlijk omdat het niet meer zo onbekend was allemaal en me dus minder bezig hield?
Mijn droom tijdens mijn eerste zwangerschap: (doe even een inlegkruisje im want dit wordt lachen! Ik droomde dat ik beviel van een hamster ipv een baby. De vk was helemaal niet verbaasd. Ik moest hem maar in een kooitje zetten en dan met de eerste verjaardag zou het dan een baby worden
Hahaha wat een lollige droom Marieke en uitgekomen ? Kache, die eerste dromen had ik vooral in het begin. Tijd niks gehad maar nu komen die levensechte dromen weer. Vind het verschrikkelijk en ben niet met de bevalling ofzo bezig. Ja ik tel nu wel af wantja nog maar 2maandjes, maar verder ? Amber, nou ik weet nu al dat ik vanavond over clowns ga dromen. Vind die dingen zoooo eng brrrr
Ik droom telkens dat ik beval van dieren. De ene keer een kangaroe (hoe kom je erop), jonge poesjes, en een puppy is ook al langsgekomen. Gaat overigens wel vlotjes en zonder pijn hihi!
Ik had gedroomd dat ik beviel van een aapje! Die is overigens niet uitgekomen hoor !!! Ik droomde ook dat ik was bevallen en in coma raakte en pas wakker werd toen mijn zoontje al 5 maanden was, had ik dus alles gemist. Het hoort erbij dat dromen, maar ik was achteraf dan de hele dag uit mijn doen.
Ik heb altijd van die gekke levendige dromen. Of ik nou zwanger ben of niet! Maar helaas .... Het went niet! Elke keer word ik weer paniekerig wakker, omdat het zo levensecht lijkt.
oh ik ben van de week bevallen bij de ouders van een collega thuis... ineens had ik een baby, en een jongetje nog wel (ik ben zwanger van een meisje)... ik heb de hele beste mensen nog nooit gezien!
Haha volgens vele dromen zou t een beestenboel hier zijn ! Dromen zijn al raar, maar jullie dromen slaan echt alles Hier niet over een clown gedroomd gelukkig en anders vergeten, brrrr, clowns ! Ben eigenlijk naar nog meer dromen benieuwd haha vooral jullie dieren dromen oh oh oh.
Bij Thirza veel gedroomd over de bevalling: dat mijn moeder erbij was, dat ze (Thirza dus) verdween na de bevalling, dat ik in het ziekenhuis ging bevallen. Het enige wat ervan uitgekomen is, dat ze een meid was Nu met 8 weken gedroomd dat deze baby een jongen is, die 300 gram zwaarder gaat zijn dan zijn zus. Dat eerste is best, het laatste liever niet, want Thirza was al 4330, dus 4630 zit ik niet zo op te wachten Alhoewel de VK in mijn droom zei dat ik dat ondertussen prima kon hebben.... Hmmm...
hier heb ik mijn eerste bevalling van te voren gedroomd en hij is ook nog uitgekomen... (lange bevalling met uiteindelijk een ks)
Ik heb nu al een aantal keer gedroomd dat ik op 1 april beval en dat het ineens een jongetje blijkt te zijn... En dat vervolgens niemand ons gelooft als we bellen dat onze tweede zoon er is... Iedereen is er van overtuigd dat het een 1-april-grap is
Bij mij vallen de dromen gelukkig nog mee Een keertje gedroomd dat ik zowel een zwangere kat én een zwangere hond moest helpen bevallen. Want de dierenarts was er niet. De kat was dan gelukt, en het waren er 9. En dan die hond liep helemaal mis, zat er eentje stuit. Dus ik in paniek die dierenarts bellen zodat ie zou komen. Sloeg echt nergens op En dan overlaats gedroomd dat ik beviel, nota bene rechtstaand, op nog geen 5 minuten. Kindje bleek een jongen te zijn, ik vang hem op, geef hem af aan een vent die niet ééns mijn man was, en zei super droog 'dat was makkelijker dan ik dacht.' Ja in mijn dromen ja En dan vertel ik mijn man dat ik had gedroomd dat het een jongen was, hij super enthousiast dat we het nu 'weten.' Want ah ja, hij had gedroomd dat ik zwanger was de nacht voordat ik positief testte. Mannen logica, geweldig toch
Jeweliz jou droom is niet uitgekomen dus of ben je gister bevallen Echt meiden wat hebben jullie toch met dromen over dieren haha. Rozemarijke, hopelijk komt je droom niet uit