Beste lezers en of lotgenoten, Wij hebben 2 weken geleden (nog net) onze 3e IUI gehad en omdat het zaad van mijn vriend slecht bewegelijk is willen ze een evaluatiegesprek gaan houden voor hoe we verder gaan. Deze staat aankomende vrijdag gepland en ik denk dat het IVF gaat worden. Nu weeg ik zelf 77 kilo en ben bang dat dit al veel te zwaar is voor IVF. Wie van jullie moesten ook afvallen? en hoeveel kilo? enz. alvast bedankt liefs!! Ik woog altijd 68 kilo maar na 4 vmk ben ik onbewust toch meer gaan eten waardoor ik toch 10 kilo te zwaar geworden ben.
Hoi sugerblosem Hoe groot ben je? Je kunt je bmi uitrekenen door lengte x lengte en dat getal delen door je gewicht. Vrouw moet tussen de 19 en 25 zitten geloof ik.... Liefs
Volgens mij verschilt het nogal per ziekenhuis. Sommigen stellen geen eisen aan het gewicht, anderen willen een bmi van minstens 30 en weer anderen 35. Ik denk dat jij je niet druk hoeft te maken, omdat 29 daar onder zit.
Dan zullen ze idd misschien zeggen dat je wat moet afvallen, hebben ze er met iui niks van gezegt dan? Ligt er volgensmij ook welk ziekenhuis je zit... Ken namelijk iemand die over de 100kg weegt en evengoed door gyn geholpen is om zwanger te worden, en het nu ook is... X
Als een ziekenhuis eisen stelt aan je gewicht, dan hanteren ze meestal een maximale BMI-waarde van 30-35. Jij zit daaronder, dus ik denk niet dat je je zorgen hoeft te maken. Maar als jij je er fijner bij voelt om af te vallen, dan moet je dat zeker doen. Een paar kilo minder is goed te doen en dan kom je qua BMI nog wat lager uit.
@Marliesje83 Oh echt!! Hier zijn ze ook nooit zo van dan moet je dit doen of dat doen denk dat ze het misschien niet eens voorstellen maar vroeg het me gewoon even af hoe en wat. Bedankt! @Monatoetje84 Nee de gynaecoloog wilde het er tijdens de evaluatiegesprek over gaan hebben wat we nu verder gaan doen. En omdat het zaad zo slecht is denk ik dat het IVF gaat worden. @Babyhope Wat goed zeg dat ze er geen probleem van gemaakt hebben. Bedankt allemaal! Weet ik weer een beetje van hoe en wat. Ik denk toch dat ik wat kilo'tjes kwijt wil ook omdat ik meerdere vmk heb gehad. Liefs!!
Heel erg bedankt! Het valt op zich mee bij mij inderdaad. Ik ga gewoon weer even wat kilo's eraf werken.