Veters strikken op school of thuis ?

Discussion in 'Schoolkinderen en pubers' started by kippiekip, Apr 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
?

Veters strikken leren op school of door de ouders ?

  1. Leren op school, want ...

  2. Leren door de ouders, want ....

  3. Anders, namelijk ....

Multiple votes are allowed.
Results are only viewable after voting.
  1. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    3,656
    0
    36
    dit vind ik toch wel wat anders dan veters strikken.
     
  2. Abri

    Abri VIP lid

    Jun 16, 2010
    12,423
    3
    38
    Dat heb je daarvoor toch echt waarschijnlijk al weleens thuis gedaan hoor.. Mijn dochter knipt vanaf een jaar of 2,5 met een kinderschaartje..
     
  3. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Echt gebeurd en gebeurd nog steeds ( helaas )
     
  4. Abri

    Abri VIP lid

    Jun 16, 2010
    12,423
    3
    38
    Wat erg!

    Onze dochter heeft ook weleens een ongelukje gehad op school (bijv. buitenspelen en dan net te laat bij de wc zijn). Gaan de kleren gewoon in een zakje, iets schoons aan en klaar.. Zou ik niet geaccepteerd hebben als er zo gereageerd was :$
     
  5. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    Veters strikken vind ik iets voor de ouders. Ik heb het ook van mijn ouders geleerd. Trouwens nooit een strikdiploma gehad ook,dat deden ze toen niet op mijn school. Ik had een vriendinnetje die een klas lager zat als ik en die kreeg een jaar later wel een strik diploma, ik was jaloers!:D
     
  6. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    schandalig als het een ongelukje is kom op zeg kan gebeuren! Kan me wel voorstellen dat een leerkracht het erg vervelend vind als het ongelukje iedere dag gebeurd! Maar straf geven lijkt me niet echt de methode
     
  7. Flowergirl23

    Flowergirl23 Fanatiek lid

    Oct 22, 2010
    1,358
    0
    0
    Rotterdam
    Ik vind dat je zoiets thuis leert en dat het verder wel gestimuleerd kan worden op school.
    Ik snap niet dat er wordt geroepen dat de juf wel wat anders te doen heeft, ze komen toch naar school om wel iets te leren.. anders kunnen ze de peuter en kleuterklas wel overslaan..
    Puur en alleen knutselen kunnen ze thuis ook wel.

    In groep 3 e.d. moeten de leerkrachten de kinderen toch ook van alles leren? en dan zitten er ook vaak 20-30 kinderen in 1 klas..
     
  8. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Om even duidelijk te vragen waarom ik dit soort dingen vraag is omdat er heel wat dingen in mijn ogen niet goed gaan / zijn op de school van mijn zoontje.. Maar ik hoor zoveel verschillende meningen dat ik me soms wel eens afvraag of ik niet zeik, en de vraag over het strikken zal ik ook wel vreemd vinden omdat er al zoveel niet gebeurd op deze school, snappen jullie ?

    Ik noem even wat puntjes;

    - Heb tot 3x toe nieuwe gymkleding moeten kopen omdat die elke keer op zeer duistere manier verdwijnen ( zeker kaboutertjes mee genomen )

    - Mijn zoontje is in het begin een keer weg gelopen op school, godzijdank wonen we op loopafstand en was ik thuis maar er was geen juf die het was opgevallen.

    - Afgelopen jaar een rekening gehad van 45 euro voor ouderbijdrage, zou zijn voor uitjes en andere feestjes ed.. Geen probleem om dat te betalen maar meneer heeft vorig jaar 1 uitje gehad naar de plaatselijke boerderij die GRATIS is..

    - Als kinderen een ongelukje hebben gehad dan krijgen ze straf

    - Als kinderen moeite hebben om hun broek dicht te doen ( na bijvoorbeeld een wc bezoekje ) dan doet geen enkele juf even helpen want dat moeten ze zelf leren ..

    Zo kan ik dus nog wel door gaan. Heb het een beetje gehad met die school dus zit in dubio om mijn zoontje over te plaatsen naar een andere school maar twijfel daar gewoon over.

    Heb ook het idee dat ze meer kleuren en knutselen dan dat ze echt wat leren. Hij hoeft echt nog niet de tafels uit zijn hoofd te leren hoor maar als ik hoor dat ze op andere scholen al letters kunnen schrijven en cijfers kunnen schrijven dan vraag ik me af of ik nou teveel verwacht of dat de school gewoon te makkelijk is. Mijn zoontje is best pienter, hij probeerd hier op zijn eigen manier boekjes te lezen en ik stimuleer hem daar ook wel in maar ik vind dat ze zulke dingen gewoon op school moeten leren, waar is school anders voor ?? Als ik op een regenachtige woensdag middag zeg kom we gaan knutselen dan krijg ik als antwoord dat hij dat al op school doet, moet hij dan daar 5 dagen voor naar school ??

    Snappen jullie een beetje wat ik bedoel ?
     
  9. evelien69

    evelien69 VIP lid

    Sep 16, 2007
    5,531
    3
    38
    verzorgende
    die lacies zijn leuk zeg!

    door ouders, evt met ondersteuning op school als het moeilijk gaat.
     
  10. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    ;)
    Heb ik ook niet maar nu ben ik wel de '' boeman '' bij de juf ;)
     
  11. evelien69

    evelien69 VIP lid

    Sep 16, 2007
    5,531
    3
    38
    verzorgende
    kippiekip.... ik zou zeggen volg je moedergevoel! ik vind dat je wel punten hebt, maar het is ook belangrijk dat je vertrouwen hebt in de school.....anders zie je inderdaad ook overal wat in...spreek uit ervaring...

    maar met een nieuw schooljaar straks zou ik eens rond gaan kijken!
    Hoe vind je kind het zelf op school?
     
  12. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief


    Dat is 't m, hij heeft het super naar ze zin, heeft veel vriendjes, tussen de middag lekker met ze alle eten, straks in de zomer gaan we weer tussen de middag met alle kindjes picknicken ( zit een speeltuintje naast de school )

    Maar ik wil ook wel dat hij wat leert, daar voor ga ja namelijk naar school toe toch ??
     
  13. Mams136

    Mams136 VIP lid

    Jun 26, 2007
    22,837
    0
    0
    achterhoek
    Je moet dit thuis natuurlijk wel stimuleren, maar ik vind dat ze daar op school ook aandacht aan moeten besteden.
    Hoe eerder alle kindjes kunnen strikken hoe minder de juf daar mee bezig hoeft te zijn ;)

    Ik heb nog steeds mijn veterstrikdiploma van de basisschool :D
     
  14. Milla Rose

    Milla Rose Fanatiek lid

    Jul 8, 2008
    4,084
    0
    0
    Volledig met je eens! Op school hebben ze het al druk genoeg met dingen die je thuis niet KUNT leren. Dus laten ze zich alsjeblieft daar mee bezig houden. Veters strikken vind ik echt bij de opvoeding van de ouders horen.
     
  15. Rono

    Rono Niet meer actief

    Veterstrikken moet je thuis mee beginnen maar de juf kan er wel mee helpen als het nog niet lukt. Belachelijk dat de kids dan schoenen aan moeten die je niet hoeft te strikken. Kleine moeite om ff te helpen of niet? Moet niet gekker worden.

    Mn moeder had t vroeger ook aan de stok met mijn kleuterschooljuf. Ik moest nablijven omdat ik niet binnen te lijntjes kleurde. Dus mijn moeder buiten op me wachten, Roosje niet te bekennen hoor. Dus mn moeder naar binnen ziet ze mij daar in de hoek staan. Mn moeder ging door t lint hoor!
     
  16. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    hmzz welke juf was dah???
    ik zeg 2 lokaal aan de rechterkant
     
  17. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    Aug 22, 2008
    1,898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Zelf de kinderen leren strikken, als je er even voor gaat zitten ben je in 5 minuten klaar (als ze rond en jaar of 5 zijn). Op school moeten ze al zoveel leren. Het is een kleine moeite om het ze te leren vond ik.
     
  18. Rono

    Rono Niet meer actief

    Jep, Jannie
     
  19. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    kuhutwijf was dat heb er heel even gezeten en toen naar ria
     
  20. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    Ben ik dan zo oldschool dat ik geen veterstrik diploma heb gehad? Ik voel me benadeeld
     

Share This Page